Zaloguj się, aby obserwować  
Jammin69

Czy często przeklinasz?

1145 postów w tym temacie

Skoro wszyscy sie przyznają :) to ja też sie przyznam :)
Na codzień jestem spokojny ale w szkole czasami mi puszczają nerwy ale tam to wszyscy klną :) a po tych przesciach szkolnych w domu jestem spokojny jak barnek:):):) i nie klnący a na miieście to różnie sie dzieje ale tak to nie klne bo jestem człowiekiem KULTURALNYM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 16:39, mike91 napisał:

Skoro wszyscy sie przyznają :) to ja też sie przyznam :)
Na codzień jestem spokojny ale w szkole czasami mi puszczają nerwy ale tam to wszyscy klną
:) a po tych przesciach szkolnych w domu jestem spokojny jak barnek:):):) i nie klnący a na
miieście to różnie sie dzieje ale tak to nie klne bo jestem człowiekiem KULTURALNYM :)


ja to taksamo... ale raz mi matka takiej kolezanki mowila ze ja ja ucze przeklinac i ze jestem zwyklym "łobuzem" 0_o
u mnie w szkole malo kto przeklina.. ale ja to tak jakby od malego sie uczylem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiesz... naszą biedną Sol prześladujesz? ;) Puśćmy te materiały z dymem - Sol będzie miała czyste konto ;) [robi zdjęcia materiałom, żeby je przechować na mikrofilmach] :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja próbuje nie przeklinać i tego siętrzymam, ale czasami puszczają nerwy i brzydkie słowo samo się ciśnie na usta, niestety w szkole tak się zdarza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 16:55, Lamb3rt napisał:

No wiesz... naszą biedną Sol prześladujesz? ;)


Chciałem ją przestraszyć, nie posiadam screena ( usunałem go ;p ), jeszcze nieczego nie zrobiłem a Wy już mnie linczujecie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wyciągam około 10,04 Kb/h (kilobluzga na godzinę ;P) . Staram sie jednak zaniżać ten wynik ;) No oczywiście na forum nie przeklinam nigdy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 17:00, Modest-Vermin napisał:

> No wiesz... naszą biedną Sol prześladujesz? ;)

Chciałem ją przestraszyć, nie posiadam screena ( usunałem go ;p ), jeszcze nieczego nie zrobiłem
a Wy już mnie linczujecie ;]


Ha! Widzisz?! Nie zaczynaj z Nimi ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma dnia żebym nie powiedział przynajmiej 20 razy "Prostytutka" w troche gorszej wersji.

Przy dziewczynie nie przeklinam, chyba ze naprawde jest swietna rozmowa. A czasem nawet trzeba klnac zeby wyrazic swoje uczucie w danej chwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 17:33, Adik989 napisał:

Nie ma dnia żebym nie powiedział przynajmiej 20 razy "Prostytutka" w troche gorszej wersji.


Przy dziewczynie nie przeklinam, chyba ze naprawde jest swietna rozmowa. A czasem nawet trzeba
klnac zeby wyrazic swoje uczucie w danej chwili



a dlaczego tak często wymawiasz slowo ""prostytutka""

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 17:33, Adik989 napisał:

Nie ma dnia żebym nie powiedział przynajmiej 20 razy "Prostytutka" w troche gorszej wersji.


Przy dziewczynie nie przeklinam, chyba ze naprawde jest swietna rozmowa. A czasem nawet trzeba
klnac zeby wyrazic swoje uczucie w danej chwili



a dlaczego tak często wymawiasz slowo ""prostytutka""

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 17:33, Adik989 napisał:

Przy dziewczynie nie przeklinam, chyba ze naprawde jest swietna rozmowa.

Świetna rozmowa czy mam rozumieć dosłownie, czyli jak się czujecie swobodnie to zaczynasz przeklinać??
Ja z ogółu nie przeklinam i jest mi z tym dobrze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się pochwalę. Praktycznie nigdy nie przeklinam. Trzeba mnie naprawdę bardzo wkurzyć, żeby usłyszeć jakieś ciężkie przekleństwo z moich ust, bo do takich "cholercia" się chyba nie zalicza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W domu jestem spokojny, ograniczam się do ryku mrożącego krew w żyłach, ale w szkole, jest inaczej, albo jestem spokojniutki, z nikim nie gadam, tylko sobie pod nosem mamrocze, ale jak się wkurze to można "pare" słówek usłyszeć ;)) Znam takiego gościa, co bez przeklinania nie potrafi żyć, masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 15:55, Ukitake-san napisał:

A wiecie co ja Wam powiem... znam chłopca w wieku 8-9 lat , który naprawdę jest ostry :/ cały
czas przeklina w domu/na codzień/w szkole ... ja bym nie chciał go w ogóle znać, bo nawet nie
wypada tak cały czas xD :/


A mój siostrzeniec 7 lat. Jeśli coś wogóle mówi (a za bardzo mu to nie wychodzi) to tylko przeklina
A co do tego czy ja przeklinam tak dość często ale nie wierzę że jest taki człowiek, który może szczerze powiedzieć, że nigdy nie przeklnął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe pewnie ze przeklinam powoli sie probuje z tego nawyku wyciagnac ;] ale ostatnio jak juz klne to po angelsku przynajmiej miej ludzi rozumi ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować