Zaloguj się, aby obserwować  
Jammin69

Czy często przeklinasz?

1145 postów w tym temacie

Cóż,na pewno nie używam przekleństw jako porozumiewiania się z ludźmi,tak jak robią to niektórzy dresierze:)

Jednak jeśli się na coś porządnie wkurzę,to wtedy leci taka wiązanka że hej... w ogóle jak się zdenerwuje,to dosyć często przeklinam.

I nie wierze że ktoś ani razu w życiu nie przeklnął. Pamiętajcie że słówko "cholera" jest drobnym przekleństwem:)
Nawet jeśli ktoś tego nie wypowiedział na głos,to na pewno nieraz pomyślał o takim przekleństwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 17:51, pro evo napisał:

ja przy grach często klne jak mnie coś zdenerwoje

oj to jest straszne, pamietam jak po 4 godzinach bez save''a grania w gothica wyłaczyli mi zasilanie w chacie, myślalem ze normalnie wybuchne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie lubię przeklinać i bardzo mało przeklinam a wiecie dlaczego?Bo zawsze przychodzą do mnie kumple o 2 lub 1 rok młodzsi i gdy się zdenerwuję (bardzo mocno)to zarabiają kilka siniaków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 17:54, donaan napisał:

> ja przy grach często klne jak mnie coś zdenerwoje
oj to jest straszne, pamietam jak po 4 godzinach bez save''a grania w gothica wyłaczyli mi
zasilanie w chacie, myślalem ze normalnie wybuchne

I to jest to co może wkurzyć najbardziej. Gra bez save''u i nagle brak prądu. Mi się tak zdarzyło dwa razy. I wiecie co nie przeklnąłem, tylko od razu odinstalowałem grę żeby klawiatury nie zniszczyć :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i do tego dochodzą jeszcze kawały w których jeśli się nie użyje przekleństwa to nie wychodzą - a ja osobiście nie stronię od takich dowcipów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 19:09, Dark Side PL napisał:

Dlaczego wogle powstał taki dziwny temat ?!!!!!!!!!!!!!!!

Jak to dziwny?To ciekawy temat,z którego można się dowiedzieć czy np.Blade2 często przeklina czy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja staram się nie przeklinać ( zbyt często ;] ) ,ale czasami mi nie wychodzi i leci "zestaw" :D . Ale nawet jak przeklinam ,to staram się trzymać dwóch rzeczy :
- po pierwsze primo - nie miotać bluzgami zamiast przecinków ,kląć wyłącznie w sytuacjach stresowych ( brak prądu i brak save''a jednocześnie ,bolesny lub brudzący upadek ,stłuczenie ulubionego kubka z powodu gorącej zawartości etc )
- po drugie primo :P - kiedy już leci jakaś wiązanka to za wszelką cenę starać się ,żeby jak najmniej przekleństw sie powtórzyło ( po troszę dlatego ,że wtedy lepiej brzmi , także dlatego ,że wtedy raczej mało osób mi zarzyci ,że przekilnam ,bo mam mały zasób słownictwa i inaczej nie potrafię sformułować myśli :D -ale to tylko dwa spośród kilku powodów )

P.S.
Chciałbym jeszcze powiedzieć ,że tzw leksyka nienormatywna jest ważnym elemantem każdego języka i język pozbawiony bluzgów byłby językiem kalekim ( Co oczywiście nie oznacza ,że należy kląć na potęgę ,żeby język był cały i zdrowy :D:D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm,ja dosyć często przeklinam,nie powiem:)Staram się opanować,ale jak na przykład net się ściął,przełożono demo Carbona lub zabijają mnie w Maxie 2 to nie ma zmiłuj..:DTrwa to od 3 sekund do 3 minut:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograjcie sobie w Star Wars: Republic Commando(na ostatnim poziomie trudności), szczególnie ostatnie misje wszystkch kampanii- jak ktoś ani razu nie zaklnie to znaczy że jest robotem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja....klnąłem kiedyś jak szewc.. (10 - 15 lat ) Teraz się ograniczam do kilku przekleństw dziennie... Jak w szkole sie na babkę z angla wkurzę albo coś.... W domu zdarzyło mi się 2 razy i oberwałem od mamusi! ;/

Przy dziewczynach bardzo rzadko przeklnę, chyba że na spacerze spotkam kogoś niepożądanego ;/

Czasem na mieście to mi aż siara, wracam sobie z kumplem a on na cały rynek ku*** , ch** itp. itd.
Przesada z tymi dziećmi...

A przy kompie zdarzyło mi się może 5 razy przeklnąć.. jakoś, az taki poddenerwowany to nie jestem, ale znam typa co sikał przy kompie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zależy gdzie, w kulturalnych miejscach i z dorosłymi staram się wypaśc dobrze, poza tym też mniej używam wulgarnych wyrażeń przy dziewczynach lub wogóle, a tak z kumplami to lepiej nie pytac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zależy od miejsca i sytuacji. staram sie nie przeklinać, ale nieraz jest to trudne ;/ Najbardziej przeklinam jak jestem zdenerwowany np. nie mogąc przejść czegość w jakiejś grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować