Zaloguj się, aby obserwować  
Jammin69

Czy często przeklinasz?

1145 postów w tym temacie

Staram się nie przeklinać i nawet dobrze mi to wychodzi - w każdym razie trudno doprowadzić do takiego stanu że tracę kontrolę nad tym co mówię. A jeśli się już komuś uda... współczuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 18:22, Madia napisał:

> Ja prawie wcale nie przeklinam.

PRAWIE robi wielką różnice :D nie no żart to bardzo dobrze ;) ja też się powstrzymuję coraz
bardziej i mi sie to nawet udaje...
--> KonradRębkowski
u mnie w szkole też przeklinają szczególnie nagłos na matmie w czasie sprawdzianów :D a dzisiaj
jak sie jeden kolega kłócił z nauczycielką to drugi do niego "weź *** (tu słowo na "k") nie
pyskuj" na co nauczycielka stwierdziła, że ona jest od upominania =/

no własnie " prawie " robi wielką różnicę ja np. prawie się uczę a jaka jest poprawna odp. ??? śr. 2,8 nie mam pytań ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzadko. Zwykle pojedyncze słówko sie wymknie i głównie jak sam jestem i coś mnie wkurzy. Z drugiej strony jak czasem mnie weźmie to rzucam mięchem aż uszy więdną. Nie jestem jednak z tego dumny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja klne strasznie. Ciężko mi się juz opanować gdy jestem na zajęciach lub gdzieś gdzie są ludzie.
Ale walcze z tym i na szczęście widze poprawe :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Staram sie coraz mnie przeklinać w życiu codziennym ale kiedy jestem pełen gniewu to przeklinanie zdarza mi sie bardzo często.
Ostatnio na wf powiedziałem pod nosem wiązankę do kolegi ale że nie bluźnie w szkółce to postanowiłem za karę zrobić 20 pompek. Pomogło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam staram się hamować, ale jak ktoś wkurzy to przeklnę pod nosem, a jeżeli ktoś mnie mocno wkurzy to troszeczkę inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pracy to bluzgam co chwilę, aż współpracownicy zwrócili mi uwagę :) Po pracy staram się ograniczać i jakoś mi się to udaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy często przeklinam? Heh, lepiej by tu pasowało "Czy często nie przeklinasz", bo ja jak jestem na coś zdenerwowany to na to bardzo nerwowo reaguje. No ale lepsze przeklinanie niż rozwalanie wszystkiego co się znajduje po ręką... A więc tak, często przeklinam, nawet za często ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie w szkole to każdy ministrant przeklina ale jest kilka wyjątków.
Raz słyszałem nawet jak przy obiedzie w szkole obgadywali i sklinali na księży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak według obserwacji mojej kolezanki Alicji nie klne za duzo ale wedlug mnie to troche czasami przesadzam nom ale nie ma czlowieka doskonalego a ja coraz bardziej staram sie nawracac bo czeka mnie szkola srednia a tak przy dziewczynach nie ladnie :d
PozdRo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 15:54, legenda27 napisał:

Ja miałem taki okres, że ja pie... ups! Żartuje. Ksiądz mi pomógł. :-D.


Oj to mnie np. na religii katechetka tak potrafi wkurzyć że jeszcze bardziej przeklinam =/ ale ksiądz, kto wie może by mi pomógł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 16:38, Madia napisał:

> Ja miałem taki okres, że ja pie... ups! Żartuje. Ksiądz mi pomógł. :-D.

Oj to mnie np. na religii katechetka tak potrafi wkurzyć że jeszcze bardziej przeklinam =/
ale ksiądz, kto wie może by mi pomógł


Wystarczy odrobina samozaparcia. No dobra trochę więcej samozaparcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować