Zaloguj się, aby obserwować  
Lucas_the_Great

Redakcja gram.pl – Książka Życzeń i Zażaleń

401 postów w tym temacie

Dnia 24.10.2006 o 23:06, Adik989 napisał:

Skoro Księga Życzeń i Zażaleń to chce złożyć Życzenie.

Nowy Desing strony naprawde przydałby się, mowa o forum i main site. Ale nie tak zrobiony jak
tu http://guildwars.gram.pl/ nie chodzi mi o odwał roboty zmień kolor i juz po tylko załóżmy
jak na http://www.xfire.com/ gdzie skóry są praktycznie do każdego rodzaju gier : )


Nie dotyczy Redakcji gram.pl.

Dnia 24.10.2006 o 23:06, Adik989 napisał:


I Jeszcze jedno

Pozdrawiam całą redakcyjną Ekipe gram.pl

Kłaniam się przed wszystkimi pracownikami firmy CD PROJEKT, za to że odwalacie kawał dobrej
roboty i nie zapominacie o graczach.


Również nas nie dotyczy - życzenia względem pracy Redakcji gram.pl to co innego niż życzenia i pozdrowienia (zwłaszcza jeśli nie są pod adresem Redakcji gram.pl ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 22:49, nadol91 napisał:

No coż - zażaleń nie mam, bo to najlepsze forum na całym świecie (pozdro dla ekipy gram.pl
;D)
Życzeń też nie mam bo to forum jest cudowne, wspaniałę i śiwtnie można się w nim połapać.
W sumie tylko brakuje czatu - oficjalnego, dla wszystkich, of kors ;)
A tak wogóle to serdeczne dzięki za calutki wkład wszystkich tworzycieli tego forum - poprostu
jest THE BEST !!!!!!!!!!!

Hmmm... a co to ma wspólnego z życzeniami i zażaleniami pod adresem Redakcji gram.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 17:07, Lucas the Great napisał:

(...) i niewydolność oskrzeli (...)


Ahaha, ależ zabawne, ojej, aż się popłakusiałem ze śmiechu, uhuhu, olaboga ;) ! To Ci się udało ;] . Hm, zauważyłem, że aluzje (do czegokolwiek, gdziekolwiek) znacznie podnoszą poczytność tekstów, czytelnik zagłębiając się w konkretny artykuł co chwilę jest z siebie dumny, bo odkrył "ocb" :) .
Powiem Ci, że to może mieć na mnie (czy raczej na kogoś innego z taką chwilową, hm, ułomnością; ja nie jestem dostatecznie STARY by być newsmanem ;P ) wpływ negatywny taki, że gdy kaszelek rzuca mną brutalnie-to w końcu przywalę mózgowiem w monitor. Ew. w klawiaturę, ale to prościej naprawić.

Oh, how I wish... żeby posty Redaktorów gram.pl też były jakoś oznaczane. Znaczek jest, gdy się CDP wypowie, tu też by saię coś podobnego mogło przydać (po zmianach, od czasu których Redakcja gram.pl to nie CDP ;) ). No nie wiem, proponuję coś nieinwazyjnego, powiedzmy jakiś mały pop-up 1024x768 okraszony miłym, pięciominutowym dżinglem polifonicznym. Ja wiem, to r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 22:35, Tuddrussel napisał:

niemniej jednak, Domek i Chamb poinformuja nas co z rozmowami dalej bedzie.
bo tradycja juz byly i wiele pytan teraz jest - zatem i odpowiedz byc powinna :)


Uhhm... Nooo... Eeee... Teego ten.

Zobaczymy.

Sprawa jest w toku. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 10:51, MonkOfWar napisał:

Ja wiem, to r...

aczej sprawa dla Ekipy, ale dotyczy w głębokim stopniu również (czy może nawet: przede wszystkim) Redakcję!

Nie wzruszym ziemi skąd nasz pług, Ursus przemierza knieje, Redakcję znów pokazać musim, znad pola znowu wieje, ahoj!

Tak. A wiecie, że ja właśnie łyknąłem florę bakteryjną? Nie wiem o co chodzi, ale te myszki wciąż Ci na awatar, Lucas, wchodzą...

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm, no to jak juz mamy książke życzeń to ja prosze tylko o jedno
- zeby newsy byly aktualne bo trafiac ciagle na te same co na innych polskich portalach byly dzień wcześniej a na zagranicznych nawet wczesniej...
co do trafaiajacych sie literowek itd - mi nie przeszkadzaja, w zasadzie coniektorzy na forum zrobili z wylapywania krzaczkow sport.

Sprawa newsow na stonie glownej - juz teraz z jednego dnia ledwie sie mieszcza a jak dojdzie jeszcze kilka osob do redakcji to juz calkiem bedzie mozna cos przegapic.

sam bym sie zglosil gdyby nie punkt 5...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.10.2006 o 11:36, gmx napisał:

Sprawa newsow na stonie glownej - juz teraz z jednego dnia ledwie sie mieszcza a jak dojdzie
jeszcze kilka osob do redakcji to juz calkiem bedzie mozna cos przegapic.

Nikt nie mówił, że stan liczebny newsroomu ma się powiększyć... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 11:36, gmx napisał:

Sprawa newsow na stonie glownej - juz teraz z jednego dnia ledwie sie mieszcza a jak dojdzie
jeszcze kilka osob do redakcji to juz calkiem bedzie mozna cos przegapic.


Jeśli prawdą okażą się podejrzenia co do "I jeszcze jednego...", czyli że powstanie możliwość "customize''owania" wyglądu i treści portalu, to problem zniknie.
A na dzień dzisiejszy, na ten przykład: Fett serwuje porządną dawkę informacyj o GW, wszystko mam teraz w jednym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie podobają mi się dwie rzeczy:

1.Nie można zmieniać swoich postów ( poprawić błąd )
2.Wysokie koszty przesyłki w sklepie - przez nie często nie opłaca się kupować tutaj gier

Ale i tak gram jest coraz lepsze!!!!!!
Pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zażalenie i to mooooocne
Dlaczego osoby, które zamówiły GW: Nightfall Edycję Kolekcjonerską otrzymały już przesyłki z grą, podczas gdy osoby zamawiające wersję zwykłą ciągle czekają na przekazanie jej kurierowi? Chciałbym tylko przypomnieć, że w piątek będzie już udostępniony nowy kontynent do zwiedzania, a wysyłka nadal w lesie. Przy preorderze GW: Factions gratulowałem Wam braku organizacji i teraz robię to samo: brawo za "wspaniałe" preordery. Naprawdę kolejną część kupuję normalnie w sklepie i olewam taką zabawę, bo chyba takie przedsięwzięcia są po prostu ponad Wasze siły. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 12:15, Arthur1803 napisał:

Nie podobają mi się dwie rzeczy:

1.Nie można zmieniać swoich postów ( poprawić błąd )
2.Wysokie koszty przesyłki w sklepie - przez nie często nie opłaca się kupować tutaj gier

Ale i tak gram jest coraz lepsze!!!!!!
Pozdrawiam:D

POWOLI TRACĘ CIERPLIWOŚĆ!
Cytat #1 z góry strony
"NIM NAPISZESZ…
…zastanów się, co oznacza redakcja gram.pl - to osoby odpowiedzialne JEDYNIE za publikację tekstów na tym portalu. Publicyści.
Z tego wynika jasny wniosek: zażalenia mogą dotyczyć tekstów publikowanych przez redakcję i niczego więcej. Życzenia tak samo. Spojrzyj na naszą pracę jak na pismo - odpowiadamy jedynie za to, co publikujemy. Obce są nam kulisy przesunięcia premier, tajniki funkcjonowania forum i zmiany na stanowiskach w rządzie RP."
Cytat #2 z góry strony
"UWAGA
Temat służy ocenie pracy redakcji, a więc tak jakbyście oceniali czasopismo z założeniem że newsy = artykuły (treść, forma, tematyka, obrazki, czas publikacji).
To nie jest wątek pomocy technicznej dla serwisu gram!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 12:15, Pajonk78 napisał:

Zażalenie i to mooooocne
Dlaczego osoby, które zamówiły GW: Nightfall Edycję Kolekcjonerską otrzymały już przesyłki
z grą, podczas gdy osoby zamawiające wersję zwykłą ciągle czekają na przekazanie jej kurierowi?
Chciałbym tylko przypomnieć, że w piątek będzie już udostępniony nowy kontynent do zwiedzania,
a wysyłka nadal w lesie. Przy preorderze GW: Factions gratulowałem Wam braku organizacji
i teraz robię to samo: brawo za "wspaniałe" preordery. Naprawdę kolejną część kupuję normalnie
w sklepie i olewam taką zabawę, bo chyba takie przedsięwzięcia są po prostu ponad Wasze siły.
:/

POWOLI TRACĘ CIERPLIWOŚĆ!
Cytat #1 z góry strony
"NIM NAPISZESZ…
…zastanów się, co oznacza redakcja gram.pl - to osoby odpowiedzialne JEDYNIE za publikację tekstów na tym portalu. Publicyści.
Z tego wynika jasny wniosek: zażalenia mogą dotyczyć tekstów publikowanych przez redakcję i niczego więcej. Życzenia tak samo. Spojrzyj na naszą pracę jak na pismo - odpowiadamy jedynie za to, co publikujemy. Obce są nam kulisy przesunięcia premier, tajniki funkcjonowania forum i zmiany na stanowiskach w rządzie RP."
Cytat #2 z góry strony
"UWAGA
Temat służy ocenie pracy redakcji, a więc tak jakbyście oceniali czasopismo z założeniem że newsy = artykuły (treść, forma, tematyka, obrazki, czas publikacji).
To nie jest wątek pomocy technicznej dla serwisu gram!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 13:28, smigolx napisał:

Mam pytanie z kąd gram.pl wysłą paczki oczywiście mowa o zamówieniu z jakiego miasta czy nie
przypatkiem z warszawy ?

http://www.gram.pl/forum_regulamin.asp
2. Co jest zabronione
Łamanie netykiety
* Umieszczanie wypowiedzi niezwiązanych w żaden sposób z tematem dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 13:47, nadol91 napisał:

w sumie - nie wiem - ale jest to ani życzenie, ani zażalenie - tylko pochwała :):)

Pozdrawiam.

Również pozdrawiam :) z tym że:
"NIM NAPISZESZ…
…zastanów się, co oznacza redakcja gram.pl - to osoby odpowiedzialne JEDYNIE za publikację tekstów na tym portalu. Publicyści.
Z tego wynika jasny wniosek: zażalenia mogą dotyczyć tekstów publikowanych przez redakcję i niczego więcej. Życzenia tak samo. Spojrzyj na naszą pracę jak na pismo - odpowiadamy jedynie za to, co publikujemy. Obce są nam kulisy przesunięcia premier, tajniki funkcjonowania forum i zmiany na stanowiskach w rządzie RP."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jedno życzenie, czemu dajecie tak mało gier na psp??? Ja tam wole za wirtualne kupić taniej gry na tę konsole i na kompa gry oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować