Zaloguj się, aby obserwować  
Uther_Lightbringer

Metal Gear Solid - seria

1080 postów w tym temacie

Dnia 06.01.2008 o 00:25, jackass napisał:

Ile bym dal zeby znowu MGSa 3 przejsc :/ zaluje ze sprzedalem PS2 ehh....zostaja tylko
trailery ...no i MGS2 Substance na PC ,ale to nie to samo bez dzungli ,Evy i walki z
The Boss :(



ja też zagrałbym jeszcze raz:)
tu cos na przypomnienie

http://www.youtube.com/watch?v=Oe9pwu-HTig

Kiedy mgs 4?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 15:42, Bimbermistrz napisał:

Mam pytanie dotyczące MGS 2 Substance na PC. Czy można zmienić poziom trudności w Snake
Tales?


Nie da rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadam te pytanie podobnie jak w innym temacie - czy Polska podlega pod termin "światowa premiera"? Bo coś czuje, że będzie obsuw i fabułę poznam ze spoilerów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2008 o 23:25, Uspatente napisał:

Zadam te pytanie podobnie jak w innym temacie - czy Polska podlega pod termin "światowa
premiera"? Bo coś czuje, że będzie obsuw i fabułę poznam ze spoilerów :(


Tak, podlega pod ten termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: dziwny wybór :-). Nie lepiej było kupić MGS1, potem MGS 2 a na koniec MGS3? Będziesz miał straszne zamieszanie w głowie od fabuły.

Gra zajmuje około 20h. (nowicjuszom).

Ale żeś obraził Snake''a! Szczerze mówiąc to nigdy nie zauwazyłem aby on miał dziwny głos :-). Brzmi dokładnie jak żołnierz :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 15:42, Bimbermistrz napisał:

Mam pytanie dotyczące MGS 2 Substance na PC. Czy można zmienić poziom trudności w Snake
Tales?


Z tego co pamiętam chyba nie można. Ale nie jestem do końca pewien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2008 o 08:58, rob300i napisał:

Po pierwsze: dziwny wybór :-). Nie lepiej było kupić MGS1, potem MGS 2 a na koniec MGS3?
Będziesz miał straszne zamieszanie w głowie od fabuły.

Gra zajmuje około 20h. (nowicjuszom).

Ale żeś obraził Snake''a! Szczerze mówiąc to nigdy nie zauwazyłem aby on miał dziwny
głos :-). Brzmi dokładnie jak żołnierz :-).


??? Dlaczego dziwny wybór? Fabularnie wybrał jak najbardziej poprawnie, a te 20 godzin to przesada, nie powinno mu to zająć więcej niż połowe na tak niskim poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2008 o 08:58, rob300i napisał:

Po pierwsze: dziwny wybór :-). Nie lepiej było kupić MGS1, potem MGS 2 a na koniec MGS3?
Będziesz miał straszne zamieszanie w głowie od fabuły.

Gra zajmuje około 20h. (nowicjuszom).


Jestem zdania, że wybór jest jak najbardziej poprawny, w końcu MGS 3 to prequel MGS 1 i MGS 2.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale wg. mnie tak naprawde przyjemnie gra się w MGS 3 dopiero gdy znamy poprzednie części. Znajdujemy odpowiedzi na wiele pytań, lepiej poznajemy innych bohaterów. Granie na odwrót psuje całą zabewę w "odkrywanie".

Pozatym może go odrzucić MGS1 jak do niego zasiądzie po zagraniu w Snake Eater''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2008 o 16:59, rob300i napisał:

Pozatym może go odrzucić MGS1 jak do niego zasiądzie po zagraniu w Snake Eater''a

W tedy ja bym polecił Twin Snakes na GC/Wii który ma grafe lepszą niż MGS2. Tylko niestety trudno go zdobyć w polsce ze względu na to że w naszym kraju konsole nintendo są mało popularne.(ja swojego gc kupiłem dla serii RE ale przy okazji załapał się jeszcze MGS:TTS)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2008 o 17:29, kelios napisał:

MGS 1 pamiętam jak przechodziłem tę gierkę na PSX jeszcze <lol>


Ha, ja przeszedłem pierwszego metala dwa miesiące temu i nawet mi grafika nie przeszkadzała :) To jest dopiero wyczyn ;p A ta seria gier to mistrzostwo świata, zbieram kasę na PS2 żeby w końcu dorwać trójeczkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja z kolei przechodzę Substance ,którego wcześniej nie miałem okazji ,bo na PS2 mi nie podchodził :/ Teraz go dorwałem na PC .Chociaż to nie to samo co MISTRZ Snake Eater

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 20:47, Samurai Nobuke napisał:

Czy nikt z was nie miał problemu podczas rejestracji na stronie id.konami.net? Mi w kółko
strona się wiesza, pojawia się błąd itd. Chodzi o próbę zdobycia Konami ID do MGO Beta.


U mnie, godzina 6.32 dzisiejszego poranka. Wszystko przebiegło pomyślnie. Polecam zrobić to kiedy amerykańce śpią,czyli powiedzmy od 4.oo do 10.oo rano. :)

Japońców nie jest tak wielu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyświetla się błąd tego typu :

Error

An error has occurred.

Due to a period of inactivity, the page has been deleted.
Please click on the below link to return to the top page
.

Cóż, spróbuję więc jeszcze rano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować