Zaloguj się, aby obserwować  
Uther_Lightbringer

Metal Gear Solid - seria

1080 postów w tym temacie

Dnia 20.04.2008 o 21:47, Samurai Nobuke napisał:

Cóż, spróbuję więc jeszcze rano :)


Przez pewien czas mogą być jeszcze kłopoty. Start bety przesunięto. Przewidywany start: to be announced :/ Konami ma umieścić jutro stosowną notkę na stronie http://www.konami.jp/mgo/en/index.html
Dobra wiadomość jest taka, że beta potrwa do 11 maja, zamiast do szóstego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekamy prawie 48h na wiadomości, bo mają coś napisać, ale o czasie Sanf Francisko, a tam jest dopiero 1 w nocy dnia dzisiejszego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 09:57, Shini napisał:

Czekamy prawie 48h na wiadomości, bo mają coś napisać, ale o czasie Sanf Francisko, a
tam jest dopiero 1 w nocy dnia dzisiejszego :(


Beta ruszy 25 kwietnia około 8 - 9 rano naszego czasu. Oczywiście, pod warunkiem, że tym razem nie będzie kłopotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, nie wiem czy to odpowiedni wątek, ale myślę że tak. W końcu Metal Gear Online jest ściśle związany z MGS4 :)

No ja od wczoraj gram sobie już w Metal Gear Online. Powiem szczerze, że gra bardzo mi się podoba - potrafi wciągnąć. Gra z innymi użytkownikami w klimatach serii Metal Gear Solid jest rewelacyjna, sprawia bardzo dużo frajdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konami zaszalało :) Szczerze mówiąc, końcowy efekt mile mnie zaskoczył. Wiedziałem, że będzie fajnie, ale nie że aż tak :)
BTW w moim poprzednim poście miało być MGS:PO, nie MGO:PO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 22:37, jackass napisał:

Zna ktoś jakiś poradnik do MGS: Portable Ops ,bo nie do końca czaję tą cała rekrutację
żołnierzy?

Pozwole sobie zacytowac Campbella z MPO

Campbell: Powtórzmy to sobie jeszcze raz. Ruszamy szukać żołnierzy, którzy mają coś przeciwko Gene’owi. Słuchaj tego co mówią. Gdy znajdziesz kogoś kto się nada, złap go i przyprowadź do ciężarówki. Najlepiej zrobić to gdy są sami. Usypiasz wtedy cwaniaka. Możesz go albo uśpić, albo przydusić trochę. Wytłumaczę ci jak dusić. Najpierw, schowaj całą broń. By to zrobić naciśnij szybko Kółko. Nastepnie cicho podkradnij się za strażnika. Naciśnij i przytrzymaj Kwadrat. Teraz naciskaj Kwadrat by go dusić. Prędzej czy póżniej straci świadomość. Możesz go podnieść i przenieść stając nad nim i nacisnąć i trzymać Kwadrat. Potem pozostaje jedynie zaciągnąć go do ciężarówki. To tyle. Ruszaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 12:18, kul napisał:

> Zna ktoś jakiś poradnik do MGS: Portable Ops ,bo nie do końca czaję tą cała rekrutację

> żołnierzy?
Pozwole sobie zacytowac Campbella z MPO

No dzieki za translację ,ale mi bardziej się rozchodzi już o ten ekran z wybieraniem kompanów do walki .Po co nadawać im rangi ,profesję i po co chodzić kimś innym niż Snake .Narazie mam przerwę w graniu ,więc nie próbowałem tego na własną rękę rozszyfrować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 13:23, jackass napisał:

No dzieki za translację ,ale mi bardziej się rozchodzi już o ten ekran z wybieraniem
kompanów do walki .Po co nadawać im rangi ,profesję i po co chodzić kimś innym niż Snake
.Narazie mam przerwę w graniu ,więc nie próbowałem tego na własną rękę rozszyfrować.


Odeslalbym Cie do odpowiedniego artykulo na Zanzibarze, ale ten nie dziala, wiec:
Przypisywanie odpowiednich ludzi do odpowiednich oddzialow oplaci sie, medycy beda szybciej leczyc, technicy badac nowa bron.
Profesje odpowiadaja za to w czym dany zolnierz jest dobry, szpieg zmniejsza zdrowie przeciwnikow, doktor przypisany do oddzialu medycznego przyspiesza leczenie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 20:34, Spaykus napisał:

Dla tych, którzy jeszcze nie widzieli: http://pl.youtube.com/watch?v=q6xT_XQcG0A

Shadow Moses? Hmm...

No łądnie ,ładnie .Snake wraca na stare śmieci .Jestem tylko ciekaw jak fabularnie to zostanie rozwiązane .A może to będzie tylko dodatek .Niemniej jednak nie omieszkam sprawdzić .
BTW : Czy Snake w MGS4 to Big Boss ? Kojima się komicznie prezentuje przy tym standzie z Assassina :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 21:53, jackass napisał:

> Shadow Moses? Hmm...
No łądnie ,ładnie .Snake wraca na stare śmieci .Jestem tylko ciekaw jak fabularnie to
zostanie rozwiązane .A może to będzie tylko dodatek .Niemniej jednak nie omieszkam sprawdzić
.
BTW : Czy Snake w MGS4 to Big Boss ? Kojima się komicznie prezentuje przy tym standzie
z Assassina :P


Nie, to Solid Snake. Chociaż Big Boss... a zresztą... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 20:34, Spaykus napisał:

Dla tych, którzy jeszcze nie widzieli: http://pl.youtube.com/watch?v=q6xT_XQcG0A

Shadow Moses? Hmm...


Cóż mogę powiedzieć jak nie dosadnę i wulgarne "O KU&&&" :)

Dzięki Ci Spayki bo bliski byłem już porzucenia planu kupna PS3 wraz z premierą MGS4 na rzecz X360 i Lost Odyssey i paru innych gierek ... alleluja :) Motyw gdy Snake się budzi ostry ... no i Kojima na tle Assassina ? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 22:17, Taikun napisał:

Cóż mogę powiedzieć jak nie dosadnę i wulgarne "O KU&&&" :)


Powiem tak - to generalnie mocne jest!

Dnia 01.05.2008 o 22:17, Taikun napisał:

Dzięki Ci Spayki bo bliski byłem już porzucenia planu kupna PS3 wraz z premierą MGS4
na rzecz X360 i Lost Odyssey i paru innych gierek ... alleluja :) Motyw gdy Snake się
budzi ostry ... no i Kojima na tle Assassina ? :o


No bo Kojima mówił, że mu się Jade podoba... tfu... że mu się AC podoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 22:21, Spaykus napisał:

No bo Kojima mówił, że mu się Jade podoba... tfu... że mu się AC podoba ;)


Mówił nie mówił ... tyle lat już ten angielski ćwiczy, a ciągle mówi tragiczne :x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 22:22, Taikun napisał:

Mówił nie mówił ... tyle lat już ten angielski ćwiczy, a ciągle mówi tragiczne :x


Kojima właściwie po angielsku nie mówi (tzn. publicznie nie mówi), jeżeli już, to z kartki czyta i mało najczęściej. Bez tłumacza poza Nippon nie wyjeżdża chyba.

Chociaż w sumie on nie od gadania jest ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 22:24, Spaykus napisał:

Chociaż w sumie on nie od gadania jest ;p


No ... mgóbym na niego patrzeć całymi dniami ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować