Zaloguj się, aby obserwować  
smuggler

CDA 12/2006

621 postów w tym temacie

Ja również wolę CD-Action niż DVD-Action... I ten plakat, po co mi on?? :) A pozatym wiedziałem, że te pierwsze zdania to kłamstwo, bo gdyby zaprzestali sprzedaży, dużo by stracili... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu pierwszych dwóch akapitów czułem się, jakbym dostał obuchem w głowę...
Ale na szczęście z pomocą przyszedł 3 akapit i reszta zapowiedzi i czuje się dobrze, nawet bardzo dobrze.
Okładka piękna, pełniaki - lepiej niż niezłe, zawartość kosmicznie atrakcyjna. Szykuje się numer roku, no chyba, że numer 13 go pobije (czego sobie bardzo życze).

@smuggler
Planujecie może jakiś plebiscyt na najlepszą okładkę roku albo coś w tym stylu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm. fany numer. Osobiście cieszę się iż cda będzie w dvd, bo teraz zajmą się tylko dvd i można pewnie liczyć na dodatkowe gry i coś tam jeszcze. Gierki fajne. Szcególnie Bet on Soldier. A po za tym jest ok (jak zawsze zresztą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Recki niezłe-szczególnie G3, zapowiedzi też niczego sobie, a pełniaki-miód. Oby 13 nr był lepszy. :) To o tym mówili: "[...]Numer 13 przejdzie do historii z dwóch powodów[...]"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy numer jak zawsze zarąbisty... Najbardziej mnie ciekawi jaką ocenę dostanie Gothic 3... Wiem, że otrzyma znaczek jakości, więc ocena nie powinna być zła :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, a już sie przestraszyłem zaczynajac czytać, że to faktycznie ostatni numer. ;-D
Tak czy siak będę miał i zobacze coście tak tym razem popełnili.

P.S. Ani słowa o GW:N?!? Wstyd panowie, wstyd! Fanatycy WoW''a jedni.. wy... ehh.. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 13:13, netka1984 napisał:

16 stron więcej?? Hmm.. 16 stron reklam więcej;)


7 mln razy tlumaczylem juz na jakiej zasadzie dodajmy strony, moze w koncu warto to zajarzyc?
W skrocie: ilosc reklam nie moze przewyzszac 35% objetosci CDA. Jesli tak sie dzieje, dodajmy dodatkowe strony (4-8-16, inaczej sie nie da) by to skompensowwac. W efekcie jest naturalnie tak, ze z tych 16 stron reklamy zajmuja powiedzmy 10-12. Zawsze wiec jest tak, ze pare stron dodatkowo i za friko, zapelnione tekstami, dochodzi.

Proste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 13:21, scooby01 napisał:

a czy dodatkowo w tym numerze też będzie znajdował się CDP Insider?
to chyba nie te 16 stron więcej?


Insider swoja droga (jako wkladka) a 16 stron extra osobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 11:18, smuggler napisał:

Naturalnie nie samymi recenzjami gracz żyje . Polecamy też lekturę O grach inaczej –
m.in. burzliwe i w sumie smutne losy twórcy jednej z najwspanialszych grach w historii PC –
Antoher World.


Coś czuję, że kupię cda. Szczególnie ze względu na ten artykuł i recenzje gothic 3, choć cda nie jest juz takie jak kiedyś, albo ja dorosłem. Pamiętam jak kiedyś mieliście 200 ston i nakład 200.000 to było coś..., ale teraz też nie jest źle. Chyba niechcecie powiedzieć, że twórca Another World umarł bo to by była konkretna lip.Od lat czekam na kontynuacje w 3d, albo starym dobrym stylu (nie liczę flashbacka). Pamiętam jak zawssze cisneło się jojstik w lewo i w prawo uciekajać przed tym tygrysopodobnym stworem, a o adrelaninie już nie wspomne ;)
Mam pytanie bo dawno was nie kupywałem co sie dzieje z Yasiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już od dłuższego czasu co miesiąc kupowałem edycję DVD, bo po pierwsze mam naped DVD w komputerze, a po drugie jakby nie patrzeć zawsze co miesiąc posiadacze tych napędów mieli bonusową gierkę względem posiadaczy CD. Teraz (przynajmniej dopóki CDA nie będzie się ukazywał na Blue-Rey) te bonusowe gierki znikna, a stana sie stalym elementem. Zreszta ja nie lubie zaglerki plytami, wole wsadzic do napedu jedna np. z gra Codename Panzers i pojsc sobie na obiad niz siedziec przy kompe i co chwile wymieniac plytki instalacyjne. Co do samego numeru CDA. Pełne wersje rzeczywiście są bardzo dobre (Codename:Panzers!), tekstów też sporo ciekawych. Co do plakatu ja fanem Gothica 3 ani PES 6 nie jestem, ale na plakat nie narzekam. Zawsze moze sie okazac, ze w przyszlosci pojawi sie plakat na ktorym bedzie gra, ktora bedzie mi odpowiadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 13:28, smuggler napisał:

> 16 stron więcej?? Hmm.. 16 stron reklam więcej;)

7 mln razy tlumaczylem juz na jakiej zasadzie dodajmy strony, moze w koncu warto to zajarzyc?
W skrocie: ilosc reklam nie moze przewyzszac 35% objetosci CDA. Jesli tak sie dzieje, dodajmy
dodatkowe strony (4-8-16, inaczej sie nie da) by to skompensowwac. W efekcie jest naturalnie
tak, ze z tych 16 stron reklamy zajmuja powiedzmy 10-12. Zawsze wiec jest tak, ze pare stron
dodatkowo i za friko, zapelnione tekstami, dochodzi.

Proste?


smug!!! a zauważyłeś w mojej wypowiedzi taki znaczek " ;) "

kapiszi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować