Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Warhammer 40,000: Dawn of War – Dark Crusade – wkrótce premiera!

542 postów w tym temacie

Dnia 02.11.2006 o 22:42, benjiro napisał:

Z czego wywnioskowałes, że chodzi o multi. Z fusów po kawie? We wcześniejszych postach od
komentowanego przez migem''a nie ma nic o multi. Ten temat rozwinął sie w tym wątku później.
Jak już się imasz przymiotników to dodam, że konfabulacje nie swiadczą najlepiej o zdrowiu...


O jezu ale wy jestescie zalosni, wez czlowieku kolejny sie przyczepia do byle czego, robicie z forum jakies pole bitwy i straszycie sadem. Zaraz kazdy bedzie sie oskarzal o byle co, bo ten to powiedzial, tamten tamto. A w szkole czy w pracy, jak o Tobie plotkuja to tez ludzi straszysz sadem i kodeksem karnym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oszustwo jest powaznym przestepstwem. Od pracownika CDP wypowiadajacego sie w temacie wymagam by podawal rzetelne i prawdziwe informacje a nie wprowadzal w blad mnie kupujacego z czym mamy miejsce w poscie uzytkownika migem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.11.2006 o 22:14, Radament napisał:

Loooooool czlowieku ~~ Smieszny jestes hiperbolizujesz jego wypowiedz i probujesz wmowic mu
ze co innego powiedzial, majac co innego namysli. Czyzby to bylo pomowienie ? I po co szukasz
sensacji ? Napewno taka wypowiedzia jej nie stworzysz, wrecz przeciwnie wlasnie sie osmieszasz,
bo szukasz dziury w calym :/


On hiperbolizuje czyjąś wypowiedź, natomiast Ty banalizujesz jego (wypowiedź).
Fakt, ze morthi lekko przegiął z tymi paragrafami :D ale łopatologicznie rzecz biorąc chodziło o to, że np. Ja, kierując się wypowiedzią obeznanego przecież z tematem pracownika firmy wydającej w Polsce DC, kupiłbym w tym momencie oprócz DC zarówno DoWa i WA. Gdyż z wypowiedzi Pana migem''a wywnioskować można, ze mając samo DC pogram sobie tylko Tau i Necronami (co jednak nie jest tak do końca prawdą).
Zakładam, ze panu migemowi nie chodziło właśnie o to aby ludzie nagle obok DC, rzucili się również na DoW i WA ale jednak taki domysł (choć zapewne odbiegający nieco od prawdy) wcale nie jest pozbawiony sensu. A wypowiedź Pana migema nie dla wszystkich musi być tak jednoznaczna, jak dla Ciebie (co potwierdzają inne posty innych forumowiczów).

Dla mnie np. słowo pracownika CDP odnośnie "ich gier" jest święte, priorytetowe i jedynie obowiązujące :PP.
I jeżeli Pan migem mówi, ze tak jest to pewnie ma rację i trzeba się dostosować. Natomiast jeżeli nie, to niech sprecyzuje on Swoją wypowiedź i będzie po kłopocie.

I na koniec: dlaczego tak się przejąłeś tą wypowiedzią mortiego ? Czyżby wzmianki o artykułach i Kodeksach az tak bardzo Ciebie poruszały ? :D A może to Ty szukasz sensacji i powodu do kłótni. Przecież każdy wie, że Pana migema za tą wypowiedź nikt nie wsadzi do więzienia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 23:03, morthi napisał:

oszustwo jest powaznym przestepstwem. Od pracownika CDP wypowiadajacego sie w temacie wymagam
by podawal rzetelne i prawdziwe informacje a nie wprowadzal w blad mnie kupujacego z czym mamy
miejsce w poscie uzytkownika migem.


Nie przesadzasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 23:05, Dann napisał:

I na koniec: dlaczego tak się przejąłeś tą wypowiedzią mortiego ? Czyżby wzmianki o artykułach
i Kodeksach az tak bardzo Ciebie poruszały ? :D A może to Ty szukasz sensacji i powodu do
kłótni. Przecież każdy wie, że Pana migema za tą wypowiedź nikt nie wsadzi do więzienia :O


Bo to jest smieszne straszyc kogos paragrafami przez neta, to jak straszenie kogos, ze go pobijesz, bo Cie oszukal. No ludzie bez przesady -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.11.2006 o 23:12, Radament napisał:

Bo to jest smieszne straszyc kogos paragrafami przez neta, to jak straszenie kogos, ze go pobijesz,
bo Cie oszukal. No ludzie bez przesady -.-


Edit: Oszukal w grze*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.11.2006 o 23:10, Radament napisał:

Nie przesadzasz ?


przesadza i to grubo ale to nie pierwszy temat na forum CDP na którym morthi i jemu podobni czepialscy/krzykacze się czepiają całego świata, wszystkie informacje są na oficjalnej stronie www.gram.pl/darkcrusade jeżeli ktoś jest leniwy/ma problemy ze zrozumieniem tekstu, to już jego problem, całe doszukiwanie się w wypowiedzi pracownika CDP jakichś ukrytych działań marketingowych jest dla mnie szukaniem teorii spisku w przepisie na płatki kukurydziane, ludzie wyluzujcie trochę, w tym czekaniu na DC chyba się niektórym styki przegrzały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 23:21, VrOObel69 napisał:

przesadza i to grubo ale to nie pierwszy temat na forum CDP na którym morthi i jemu podobni
czepialscy/krzykacze się czepiają całego świata, wszystkie informacje są na oficjalnej stronie
www.gram.pl/darkcrusade jeżeli ktoś jest leniwy/ma problemy ze zrozumieniem tekstu, to już
jego problem, całe doszukiwanie się w wypowiedzi pracownika CDP jakichś ukrytych działań marketingowych
jest dla mnie szukaniem teorii spisku w przepisie na płatki kukurydziane, ludzie wyluzujcie
trochę, w tym czekaniu na DC chyba się niektórym styki przegrzały


Nie tylko na DC uwierz mi latam po roznych tematach i w jednym napisze post to zaraz w drugim mam odpowiedz. Szkoda, ze malo kto ma podejscie takie jak ja i probuje uspokoic ludzi, bo to do niczego nie prowadzi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.11.2006 o 22:50, Radament napisał:

O jezu ale wy jestescie zalosni, wez czlowieku kolejny sie przyczepia do byle czego, robicie
z forum jakies pole bitwy i straszycie sadem. Zaraz kazdy bedzie sie oskarzal o byle co, bo
ten to powiedzial, tamten tamto. A w szkole czy w pracy, jak o Tobie plotkuja to tez ludzi
straszysz sadem i kodeksem karnym ?

Hej może byś się nie zgrywał na arbitra. Kolejny, który nadużywa przymiotników. Poza tym w żadnym z moich postów nie było nic o sądach czy paragrafach. To morti przytoczył KK. A ''konfabulacja'' jest pojeciem z zakresu psychiatrii. Polecam słownik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy wy dostaliście maila w sprawie zapłacenia za DC?? Bo ja nie dostałem:( dziwne:( ale sam sprawdziłem swoje konto na gram pl i okazało się że można już wpłacać za grę ehh same problemy z tą grą:(:(:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 18:40, morthi napisał:

> > drogi migem - nie wprowadzaj klienta w blad... to podchodzi juz pod oszustwo...

>
> Przepraszam gdzie wprowadziłem cię w błąd ?

http://www.gram.pl//forum_post.asp?tid=13928&pid=58 tutaj - pozwole sobie wyluszczyc Twoje
swiadome wprowadzanie w blad klienta...

migem
"W dodatku mozesz grac tylko Nekronami lub Tau. Zeby grac pozostalym rasami musisz miec
podstawke i winter assault. Jesli o to ci chodzilo w pytaniu?"

takie postepowanie nazywamy swiadomym wprowadzaniem w blad klienta

Art. 286 Kodeksu Karnego
§1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia
własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności
do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze(...)

zaprzeczasz swoja wypowiedzia opisowi ktory jest podany na stronie gram.pl ( http://www.gram.pl/gra.asp?id=486&pid=625)
a zakladam ze skoro wypowiadasz sie w temacie Dark Crusade jako pracownik gram.pl to jestes
gruntownie zaznajomiony z tematem na ktory sie wypowiadasz.



Powiem ci tak ... wow ..I sprawa nie jestem pracownikiem Gram.pl, 2 sprawa jak zrozumialem pytales o multiplayer, gdzie pograsz tylko dwoma podanymi przeze mnie rasami, 3 sprawa gdybym ci powiedzial ze ta gra bedzie kosztowac 19 zl to wtedy bym cie wprowadzil w blad i ewentualnie moglbys przytaczac swoje paragrafy.

Reasumujac moze masz zly dzien, ale litosci nie atakuj kogos w taki sposob jakbym ci rozjechal pol rodziny walcem drogowym, z zadawanych na forum pytan nie zawsze da sie zrozumiec o co dokladnie chodzi ich tworcy, odpowiadajac na nie staram sie pomoc, a od ciebie slysze ze cie naciagam i wprowadzam w blad.

Besides jesli jestes taki bigly w paragrafach to powinies wiedziec ze bezpodstawne nazywanie kogos oszustem
to wtedy dopiero lamiesz prawo.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektorym na dobre by wyszlo , wyrzucenie z lozka KK, KC i innych glupich ksiazek , i zaporszenie jakiejs milej kobiety , moze by sie troche wyluzowali , i przesatli tak pienic.

To cytowani KK przy kazdej okazji to juz naprawde obled , wszczegolnie na forum , ktore ma jednak z zalozenia lekki chakater ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 15:37, libero85 napisał:

Niektorym na dobre by wyszlo , wyrzucenie z lozka KK, KC i innych glupich ksiazek , i zaporszenie
jakiejs milej kobiety , moze by sie troche wyluzowali , i przesatli tak pienic.

To cytowani KK przy kazdej okazji to juz naprawde obled , wszczegolnie na forum , ktore ma
jednak z zalozenia lekki chakater ,


ja za zapieninia sie przepraszam, ale po prostu przykro jak cie ktos nazywa oszustem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 15:45, migem napisał:

> Niektorym na dobre by wyszlo , wyrzucenie z lozka KK, KC i innych glupich ksiazek , i
zaporszenie
> jakiejs milej kobiety , moze by sie troche wyluzowali , i przesatli tak pienic.
>
> To cytowani KK przy kazdej okazji to juz naprawde obled , wszczegolnie na forum , ktore
ma
> jednak z zalozenia lekki chakater ,

ja za zapieninia sie przepraszam, ale po prostu przykro jak cie ktos nazywa oszustem.


Niektórzy chyba czują się doroślejsi niż są. I źle pojmują tę dorosłość. Bo odpowiedzialności za słowa tu nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać: Czy dodatek przyjdzie na tego 7 listopada (6 wysyłka) jeśli nie dostałem maila a potwierdziłem zamówienie przez moje konto na stronie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

prostujesz swoja wypowiedz z ktorej ewidentnie wynikalo iz nie mozna grac innymi rasami jak tylko tau i nekronami (nie ma mowy o multi czy singlu a o calej grze)

jestes "niebieski" wiec zapewne wiekszosc uzytkownikow tego forum traktuje wypowiedzi napisane przez Was jako wiazace i oficjalne stanowisko CDP/gram.pl

namawiasz do zakupu produktow ktore nie sa konieczne do gry wszystkimi rasami w dark crusade sugerujac iz tylko w tensposob mozna grac wszystkimi rasami - jest to nieprawda o czym dobrze wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moj post nie byl kierowany do Ciebie , tylko do takiego jednego Pana co ma sie za swietszego od papiera.

Ale to taka moralnosc , jednemu wytkniemy beldy a swoich naduzyc nie widzimy, prawda Morthi ? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skoro nazywasz naduzyciem protestowanie przeciwko podejsci CDP/gram.pl do nas graczy widocznie lubisz byc oklamywany zwodzony i ignorowany przez ww

ja bynajmniej nie naleze do osob ktore lubia byc oklamywane przez pracownikow. Co innego uzytkownik - ten nie ma obowiazku pelnego zaznajomienia sie z tematem - wszak o to chodzi w forach by sie wymieniac informacjami. Pracownik CDP/gram.pl ma taki obowiazek chyba ze wypowiada sie jako zwykly uzytkownik.

mnie takie wypowiedzi skutecznie zniechecaja do zakupow w gram.pl mimo ze jestem fanem tej gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować