Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Warhammer 40,000: Dawn of War – Dark Crusade – wkrótce premiera!

542 postów w tym temacie

Spal Heretyka, Zabij Mutanta, Oczyść Niewiernych......Orkowie nadciągają, mutantów jest coraz więcej a niewierni są coraz liczniejsi....Kampania Zacznie się w Listopadzie....Viva La CD Projekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moi Marines już ostrzą pazurki :P Hmmm... skoro 6 wysyłka to 7 powinienem mieć grę, jeśli masterlink mnie nie wych***. Więc będę miał niecałe dwa tygodnie na przejście kampanii wszystkimi rasami i nacieszenie się grą przez sieć. 24 listopada Mark of Chaos wyjdzie i się zacznie kolejna sieczka:D SASASASA... Jednym słowem: For the Emperor!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co zrobie to dokładnie przeczytam instrukcje, a po odpaleniu gierki przejde potyczki wszystkimi rasami zaczynając od Kosmicznych Marines ,a na Nekronach kończąc. No a później kampania. Mniam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OOO xD wreszcie coś nowego. I nawet ktoś z CDP odpowiedział (RESPEKT ;p) . O i jeszcze coś: Świrex a ty bana nie powinieneś dostać?? (czy mi się pomylił tylko nick bo strasznie podobny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Necrons all the way! Jestem bardzo chętny do sparingów, proponuję w dniu otrzymania paczek z grą założyć temacik na forum coby się poumawiać na grę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 21:23, Kifa napisał:

Necrons all the way! Jestem bardzo chętny do sparingów, proponuję w dniu otrzymania paczek
z grą założyć temacik na forum coby się poumawiać na grę. :)


Temat o DC już jest i tam można sie umawiać na mecze, więc po co zakładać nowy ?;]

A na początek gram Necronami i pewnie jakiś sparing ze Skwarkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 19:59, niki94 napisał:

''hej a wiecie może czy będą wszystkie jednostki z wszystkich części Warhammera 40k Dawn of
war?? CD Projekt - Najlepszy polski wydawca wszech czasów.....może niech reszta zrezygnuje??


W dodatku mozesz grac tylko Nekronami lub Tau. Zeby grac pozostalym rasami musisz miec podstawke i winter assault. Jesli o to ci chodzilo w pytaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 19:59, niki94 napisał:

''hej a wiecie może czy będą wszystkie jednostki z wszystkich części Warhammera 40k Dawn of
war?? CD Projekt - Najlepszy polski wydawca wszech czasów.....może niech reszta zrezygnuje??


Są wszytkie stare i garść nowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jak zwykle Space Marines i Chaos Space Marines wiec u mnie bedzie to brzmiało "For the Emperor" lub "For the Dark Gods". Pozdro dla wszystkich oczekujących na WH 40k DC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować