Zaloguj się, aby obserwować  
Remember_The_Name

GOTHIC 3 - Temat Ogólny

3482 postów w tym temacie

Już raz pszedłem gre i teraz za drugim razem chciałbym użyć kodów tylko nie znam ich czy zna ktoś kod na :

1-Teleport do nomory
2-Najlepszy miecz jednoreczny i łuk w grze ;)
3-Na kwiaty dla Treselotha z Nemory bo drugi raz mi sie ich niechce szukać te kwiaty nazywają się Lobelia Zielona
4-Słyszałem że można dzięki kodowi przenieść się do osoby której szukam jaky to jest kod??

Najważniejszy jest numer 3 ale reszta też by sie przydała prosze o szybką odpowiedź !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 17:28, Monastor napisał:

Taaak :D :D :D
/.../

Mówiłem, że wróci? Kiedyś musiał. Ja też tak miałem. Olałem to zupełnie, a gdy wróciłem z pustyni, to Milten był na swoim miejscu. Miałem komplet pucharów, więc bez problemu wykonałem questa.
Niesforny bug, bo potrafi nieźle zmartwić. Ale jak widać można sobie z nim poradzić.
Ja właśnie zacyznam grę po raz drugi. Jako mag i po stronie orków. Zobaczymy jakie są te questy w Trelis. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 17:51, Bumber napisał:

Mówiłem, że wróci? Kiedyś musiał. Ja też tak miałem. Olałem to zupełnie, a gdy wróciłem z pustyni,
to Milten był na swoim miejscu

Gaah... czytaj co piszę :P
Nie wrócił oczywiscie, tylko stał tam sobie z tymi durnymi potworami... tylko że ja byłem po powrocie z pustyni dość silny, że pogoniłem cały ekosystem nordmaru za jednym zamachem :P

Dnia 02.12.2006 o 17:51, Bumber napisał:

Miałem komplet pucharów, więc bez problemu wykonałem questa.
Niesforny bug, bo potrafi nieźle zmartwić. Ale jak widać można sobie z nim poradzić.

Tjaa... po przeskoczeniu 10 godzin gry i pójściu w dalsze miejsce najpierw :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 17:58, Monastor napisał:

Gaah... czytaj co piszę :P

No fakt. Sorry. :)

Dnia 02.12.2006 o 17:58, Monastor napisał:

Nie wrócił oczywiscie, tylko stał tam sobie z tymi durnymi potworami... tylko że ja byłem po
powrocie z pustyni dość silny, że pogoniłem cały ekosystem nordmaru za jednym zamachem :P

Ba. Na moim etapie gry to w Nordmarze pozostały tylko jelenie. :P
Ja z Miltenem miałem inną przygodę. Szedłem za Mortem do Klanu Ognia i zobaczyłem starego kumpla. Mignął mi przed oczami i wylądował na ziemi. Lodowy golem go dobił i... nie ma gościa. ^^
Na szczęście miałem save''a. Niektóre bugi potrafią być w Gothicu irytujące... Kiedy ten patch?

Dnia 02.12.2006 o 17:58, Monastor napisał:

Tjaa... po przeskoczeniu 10 godzin gry i pójściu w dalsze miejsce najpierw :P

I co zrobić? Niektórzy mają szczęście i Milten bezproblemowo dociera na miejsce. A niektórzy się muszą męczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 18:06, Bumber napisał:

> /.../> I co zrobić? Niektórzy mają szczęście i Milten bezproblemowo dociera na miejsce. A niektórzy
się muszą męczyć.

Jakie tam szczęście. Po prostu na samym początku nie klikają na odpowiedź "pójdę z tobą" i Milten sam idzie do klasztoru. Ja dość wcześnie poszedłem do Nordmaru i widziałem którędy przeszedł Milten, po trupach goblinów i wilków. Jak się Miltena od początku zostawi, to daje sobie radę i dochodzi do klasztoru w dobrym zdrowiu ;D
Szczęście, to jest wtedy, jak w jednej skrzyni znajdujesz przepis na miecz runiczny, a w drugiej, obok, wszystkie potrzebne składniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 18:26, KrzysztofMarek napisał:

Jakie tam szczęście. /.../

O tym nie wiedziałem. Gram już po raz drugi i ponownie kilknąłem na "pójdę z tobą". Chyba będę musiał odnowić znajomość z konsolą... Ale do Nordmaru mam jeszcze daleko. :)

Dnia 02.12.2006 o 18:26, KrzysztofMarek napisał:

Szczęście, to jest wtedy, jak w jednej skrzyni znajdujesz przepis na miecz runiczny, a w drugiej,
obok, wszystkie potrzebne składniki.

Miecz runiczny jest słaby... Jeśli zależy Ci na dobrym mieczu z czystej magicznej rudy, to polecam Moc Przodków. Przepis na to ostrze znalazłem przy okazji, wykonując zadanie w Geldern. Musiałem przynieść orkowi artefakt z północy, jakieś berło chyba... Leżało w ruinach. Na południowy wschód od tych ruin jest zniszczona chata pilnowana przez dwa zwykłe trolle i jednego czarnego. Niestety, miecza nie wykułem z powodu braku składników...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 18:35, Bumber napisał:

> /.../
Miecz runiczny jest słaby...

Być może, a nawet na pewno. Jajlepszy jest miecz królewski - 170 obrażeń ale o nim tylko czytałem. Runiczny - bo to był najlepszy przepis, na jaki trafiłem...

Dnia 02.12.2006 o 18:35, Bumber napisał:

Niestety, miecza nie wykułem z powodu braku składników...

Ja też, nawet runicznego nie wykułem. Praktycznie te dwa Nordmarskie, własnoręcznie wykute, naostrzone, pobłogosławione i zatrute towarzyszyły mi do końca. Sztaby czystej, magicznej rudy na oczy nie widziałem, chociaż umiejętność kucia z czystej rudy posiadłem a bryłek czystej rudy miałem tyle, że jak by 10 bryłek na jedną sztabę wchodziło a 10 sztab na jeden miecz, to i tak starczyłoby mi na dwa... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 19:01, Noobio napisał:

jak myslicie jak bedzie dzialac gothic 3 na takim sprzecie:

AMD Sempron 1,75 Ghz
Ram :512 MB DDR Kingston
Grafika: Radeon X1300 Pro 256 MB DDR2

Może się uruchomi, ale będzie się strasznie szarpać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem aktualnie w Varancie, dokładniej w Bradze i mam takie pytanko...;]
1. Ile maksymalnie można wyzwolić miast, żeby Asasyni nie atakowali?
2. Czy lepiej być po stronie Asasynów i walczyć z koczownikami, czy może być po stronie koczowników i potajemnie spiskować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 19:01, Noobio napisał:

jak myslicie jak bedzie dzialac gothic 3 na takim sprzecie:

AMD Sempron 1,75 Ghz
Ram :512 MB DDR Kingston
Grafika: Radeon X1300 Pro 256 MB DDR2

Uruchomi się na pewno, karta grafiki powinna starczyc do gry na średnich detalach, ale RAM''u masz mało - gra będzie dosyc często doładowywac kolejne rzeczy, miłego pobytu w takim np. Geldern czy Monterze miec nie będziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Może powiem tak, to co oni zrobili z Gothic-em załamało mnie, gra straciła jak na mój gust, cały swój nie powtarzalny klimat, nie wiem po kiego grzyba oni engin zmienili, faktem jest że nie mogłem nacieszyć się tą grą na max-detalach ale z tego co widziałem to Milten wyglądał jakby się nieżle posunoł w czasie a Diego wygląda jak nie legalny emigrant z Mexyku. Krótko mówiąc jestem zawiedziony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląd postaci to pół biedy... gorzej, że jest zero innowacji, zaskakujących momentów i zwrotów akcji.

Pamiętasz chwile w G1?
Zawalenie się kopalni i zamknięcie starego obozu oraz atak na nowy obóz?
Odkrycie, że na cmentarzysku nic nie ma i atak szalonego Baala?
Paniczne biegi przez las nocą... byle tylko siedzieć w Starym Obozie, bo wokół wilki lub nawet cieniostwory...

Tego nie widziałem w żadnej grze od czasu Gothic 1 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 19:23, Monastor napisał:

Paniczne biegi przez las nocą... byle tylko siedzieć w Starym Obozie, bo wokół wilki lub nawet
cieniostwory...
Tego nie widziałem w żadnej grze od czasu Gothic 1 :(

No, wydaje mi się że akurat to w Gothicu 2 było... Jest też podobnie w Nordmarze...;] Na każdym kroku czychają niebezpieczne bestie...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czesc.mam problema.
jestem w trakcie poszukiwania kamieni przodków,alenie omge znalezc kamieniaAngira.
na pewno byl u szamana ale szaman uciekl.
co zrobic zeby nie uzywac kodow (wczytywanie tez nie wchodzi w gre)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 20:04, Bezi7 napisał:

czesc.mam problema.
jestem w trakcie poszukiwania kamieni przodków,alenie omge znalezc kamieniaAngira.
na pewno byl u szamana ale szaman uciekl.
co zrobic zeby nie uzywac kodow (wczytywanie tez nie wchodzi w gre)


No masz problem. :/ Quest ten trzeba było wykonać z zabójcą orków z klanu ognia. Najwidoczniej sam zaatakowałeś cały obóz i po spraniu zielonoskórych szaman uciekł z pola walki. Pomoże tylko load.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem, otóż jestem w mieście Braga i jeden z kupców (zapomniałem imienia) zaproponował mi zamiast daniny, zrobić dla mnie pancerz ze skóry Mrocznych Zębaczy. Mam już 4 takie skóry i dalej nie mam opcji zagadania do tego kupca, by już zaczął robić mi pancerz. Nie wiem za bardzo co chodzi, ale myślę że może, trzeba ubić jakiegoś specjalnego zębacza, albo mieć więcej tych skór :| Ma ktoś jakiś pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cała groza bestii w nordmarze polega na tym, że są za niskie, żeby trafić w nie mieczem lub że występują w grupach po 20 :/
Dziękuję za takie bestie :P

Poza tym pozostałych elementów, które wymieniłem brak gdziekolwiek :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dość ciekawy problem, ale jednocześnie uciążliwy :|. Wszyscy piszą, że Gorn powinien być w Gothcie. Akurat tam jestem podszedłem do Portosa, zapłaciłem mu kase więc ten powiedział mi żebym sobie wziął tego rebelianta ;p. Wydaje mi się, że Gorn powinien być w pomieszczeniu obok Portosa, ale to o dziwo jest puste O_o W takim razie gdzie jest Gorn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś odpowiedzieć na moje pytanie? :). Bo nie wiem czy bez Gorna da się później grać, czy lepiej pokombinować i przyzwać go kodem, a może tak naprawde on gdzieś tam stoi tylko ja go nie widze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować