Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMmer

Czy rasa Ludzka dotrwa do roku 3100?Jakie kataklizmy nas czekają?

222 postów w tym temacie

Czy zmiana pola magnetycznego na Ziemii nie zachwieje całego systemu i co gorsza - nie zachwieje równowagi Ziemii wokół własnej osii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem-nie.
Uszkodzi natomiast budowę pola magnetycznego. Np. w fazie przejściowej mogą się pojawić następne bieguny( mogą jakieś wystąpić nad dużymi miastami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 17:33, MROZU| napisał:

Z tego co wiem-nie.
Uszkodzi natomiast budowę pola magnetycznego. Np. w fazie przejściowej mogą się pojawić następne
bieguny( mogą jakieś wystąpić nad dużymi miastami)


Zgadzma się. Podobno też w wyniku powstawania nowych biegunów będą występować o wiele częściej różne klęski żywiołowe, niespodziewane zmiany pogody, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 17:41, natkasuper1 napisał:

Zgadzma się. Podobno też w wyniku powstawania nowych biegunów będą występować o wiele częściej
różne klęski żywiołowe, niespodziewane zmiany pogody, itp.

Oraz taki zonki, jak np. problemy z mostami wiszącymi (ponoć) i bateriami różnego rodzaju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 17:50, Ziomuś SmS napisał:

Wy mnie nie słuchacie jedyną rzeczą a raczej osobą która zniszczy ziemie jestem ja muahahahaha
<ivul śmiech>



Współczuję Ci Twojego EGO... Musi być niewygodnie chodzić z czymś o rozmiarach Stanów Zjednoczonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę dopowiedzieć coś na temat założyciela tego tematu. Otóż to jestem ja. Moje konto (Grammer) jest ale hasło się zgubiło :p. Więc sorry za moją nie obecność (Jeżeli ona coś znaczy...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co do zniszczenia ziemi... Teorii jest dużo. Jądro może się wypalić, słońce może się wypalić, kosmici mogą zaatakować, meteoryt może uderzyć. Tego jeszcze jest dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 17:58, mick... napisał:

Nie wiecie ze UFO juz szykuje zmasowany atak na Ziemie ? Oo

Właśnie o tym też mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 18:04, ProHacker napisał:

A co do zniszczenia ziemi... Teorii jest dużo. Jądro może się wypalić, słońce może się wypalić,
kosmici mogą zaatakować, meteoryt może uderzyć. Tego jeszcze jest dużo.


Meteoryt i to nie jeden a parenaście(set?) uderza co roku w Ziemie i jakoś nic się nie stało. Słońce tak po prostu się nie wypali. Jądro też zresztą. Kosmici nie mają po co atakowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 17:58, mick... napisał:

Nie wiecie ze UFO juz szykuje zmasowany atak na Ziemie ? Oo


To, całkiem prawdopodobne, moja polonistka bardzo przypomina Alfa, więc może być ich szpiegiem. Zna ktoś numer telefonu do MiB?

A na serio, to w układzie słonecznym są planety starsze od ziemi i całkiem dobrze się trzymają, nie sądzę żeby naszej planecie groziła jakaś kosmiczna katastrofa zdolna ją zniszczyć. A co do ludzkości, to jako gatunek jesteśmy na ziemi bardzo krótko, więc też nie widzę powodu do obaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może.... Giertych przejmie władzę i będzie sprawował władzę nad światem! Wszyscy będą oplutymi zombimi które potulnie wykonują rozkazy swego pana... Giertycha! Gry będą zakazane (oprócz tych które ukazują Giertycha jako bohatera wojennego).Strrraszna wizja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 18:09, Nagaroth napisał:

Meteoryt i to nie jeden a parenaście(set?) uderza co roku w Ziemie i jakoś nic się nie stało.


bo meteoryt to tylko mały odłamek większej bryły, więc gdy taki spadnie na ziemię żadko przekracza wielkością piłkę do nogi, co innego asteroida, takie kilka razy palnęły w Ziemię, ale zdarza się to baaaardzo rzadko, więc jeśli ta teoria jest prawdziwa to ostatnia uderzyła w kredzie, zmiatając dinozaury i mamy przynajmniej kilka milionów lat spokoju :]

ProHacker
Gdyby Giertych przejął władzę, natychmiast spakował bym manatki i odleciał promem na najbliższą stację kosmiczną ;p Wolałbym tego nie oglądać na własne oczy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 18:09, Nagaroth napisał:

> A co do zniszczenia ziemi... Teorii jest dużo. Jądro może się wypalić, słońce może się
wypalić,
> kosmici mogą zaatakować, meteoryt może uderzyć. Tego jeszcze jest dużo.

Meteoryt i to nie jeden a parenaście(set?) uderza co roku w Ziemie i jakoś nic się nie stało.
Słońce tak po prostu się nie wypali. Jądro też zresztą. Kosmici nie mają po co atakowac.

Nie mają? Pierwszy powód: Oglądnij film "Robale" jest on o kosmicie który używa istot żywych jako wylęgarni dla robaków które wchodzą do mózgu przez gardło aby skolonizować planetę i najprawdopodobniej ją zniszczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 18:22, SlimPole napisał:

> Meteoryt i to nie jeden a parenaście(set?) uderza co roku w Ziemie i jakoś nic się nie
stało.

bo meteoryt to tylko mały odłamek większej bryły, więc gdy taki spadnie na ziemię żadko przekracza
wielkością piłkę do nogi, co innego asteroida, takie kilka razy palnęły w Ziemię, ale zdarza
się to baaaardzo rzadko, więc jeśli ta teoria jest prawdziwa to ostatnia uderzyła w kredzie,
zmiatając dinozaury i mamy przynajmniej kilka milionów lat spokoju :]

No dobrze nie meteor ale asteroida może uderzyć w ziemię. Ale faktycznie mamy jeszcze trochę spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 18:09, Nagaroth napisał:

Kosmici nie mają po co atakowac.


Mają! A wspomniany wyżej Giertych? mogą zniszczyć całą planetę, tak dla pewności, że nie przeżyje (bo skoro karaluchy przetrwają nawet wojnę atomową...) ;p Też bym się na ich miejscu nie cackał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj Boże, ludzie, jak już, to my się sami załatwimy razem z całym zyciem na ziemii, to jest najbardziej prawdopodobny scenariusz, a zmiany klimatu i przebiegunowania już były, rozwalały się superkontynenty, nawet zmieniała się siła grawitacji i jakoś Ziemia sobie lata i czuje się najwyraźniej dobrze, a co do Słońca to jak się wypali to już nas tu dawno nie bedzie, bo nastąpi to za paręset mkialardów lat i labo sami się zniszczymy wcześniej, albo doprowadzimy Ziemię do takiego stanu zubożenia, że już nie będzie nadawała się do życia. A jeśli kosmici nawet nas obserwują, to dla nich jesteśmy jak takie mrówki, nieszkodliwe, ale mogą troche drażnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować