Zaloguj się, aby obserwować  
DevilFish

Counter Strike - temat ogólny

3123 postów w tym temacie

Dnia 28.01.2010 o 21:44, sevrond napisał:



Niepoprawne hasło, sprawdzałem na kilku róznych serwerach, nie ma mowy o capsie czy
shift + tab. Mixy, spary, normalne serwy nic nie wbija.

Może w cfg coś nakombinowałeś , przeinstaluj csa i powinno śmigać jak talala ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2010 o 14:01, mateuszbanach0 napisał:

chciałbym sobie kupic cs a do hl 1. nie wiem czy cs wymaga wczesniejszego zainstalowania
hl???

Skoro DO hl1 to i tak nie ma problemu. Jeśli nie masz HL1 wtedy stim pobiera (albo instaluje z cd) silnik hl1 i całego csa. Wtedy do hl1 kupujesz klucz i nie trzeba go osobno pobierać.
Phelela
A co w cfg mógł nakombinować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2010 o 14:38, Phelela napisał:

>
>
> Niepoprawne hasło, sprawdzałem na kilku róznych serwerach, nie ma mowy o capsie
czy
> shift + tab. Mixy, spary, normalne serwy nic nie wbija.
Może w cfg coś nakombinowałeś , przeinstaluj csa i powinno śmigać jak talala ;D



wystarczyło wywalic plik ClientRegister.blob - > kolega mi powiedzial ze to dziala i tak bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2010 o 21:19, sevrond napisał:

> >
> >
> > Niepoprawne hasło, sprawdzałem na kilku róznych serwerach, nie ma mowy o capsie

> czy
> > shift + tab. Mixy, spary, normalne serwy nic nie wbija.
> Może w cfg coś nakombinowałeś , przeinstaluj csa i powinno śmigać jak talala ;D



wystarczyło wywalic plik ClientRegister.blob - > kolega mi powiedzial ze to dziala
i tak bylo.

To jest chyba od tworzenia nowego usera? Musiałeś się pewnie od nowa logować na serwer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2010 o 21:33, Phelela napisał:

Witcher wierz mi że można :P
Najlepsza metoda to i tak reinstal ;)

ano widzisz niekoniecznie bo u mnie nadal nie działa historia granych serwerów i dodawanie do ulubionych serwera na którym się znajduję, a błąd ten byl na kompie z xpkiem, później na nowym kompie z vistą a teraz na win 7. Nie wiem czy to konto skopane czy jak? Może do Valve napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2010 o 21:53, Witcher1990 napisał:

> Witcher wierz mi że można :P
> Najlepsza metoda to i tak reinstal ;)
ano widzisz niekoniecznie bo u mnie nadal nie działa historia granych serwerów i dodawanie
do ulubionych serwera na którym się znajduję, a błąd ten byl na kompie z xpkiem, później
na nowym kompie z vistą a teraz na win 7. Nie wiem czy to konto skopane czy jak? Może
do Valve napisać?

A komuś działa wogóle historia serwerów bo z tego co pamietam mi nigdy nie działała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2010 o 22:49, Phelela napisał:

A komuś działa wogóle historia serwerów bo z tego co pamietam mi nigdy nie działała ;)


Mi działa bez zarzutów :>

20100131225507

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2010 o 22:49, Phelela napisał:

> > Witcher wierz mi że można :P
> > Najlepsza metoda to i tak reinstal ;)
> ano widzisz niekoniecznie bo u mnie nadal nie działa historia granych serwerów i
dodawanie
> do ulubionych serwera na którym się znajduję, a błąd ten byl na kompie z xpkiem,
później
> na nowym kompie z vistą a teraz na win 7. Nie wiem czy to konto skopane czy jak?
Może
> do Valve napisać?
A komuś działa wogóle historia serwerów bo z tego co pamietam mi nigdy nie działała ;)

No ja też pamiętam, że zawsze miałem ale pewno po jednej z akutalizacji się spierdzieliła. Czytałem w necie o tym fakt wiele osób nie ma i nie wiedzą jak sobie z tym poradzić. Najczęściej pada hasło reinstalkii stima ale to nic nie daje (nawet inny system i komp jak w moim przypadku) Widocznie coś z kontem jest nie tak i chyba tylko mejl do valve pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz okienko steama. Klikasz na znajomi. Następnie Dodaj. Później Wyświetl listę użytkowników z którymi niedawno grano. Szukasz delikwenta. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2005 o 15:51, shinian napisał:

> zainstalowałem steam-a, ale cs jest tam płatny - kosztuje koło 10 $. Skąd mozna
ściągnąc za darmo cs-a 1.6, legalnie oczywiście.

Wydaję mi się że jest to niemożliwe. Aby pograć w cs 1.6 potrzebujesz klucza do podstawki
(do Half Life 1). Te 10$ to jest właśnie opłata za nowy klucz do hl1 i póki co nie zanosi
się aby ta gra stała się programem typu abandonware.



Niema ściągania "Legalnego" najlepjej idz do sklepu kup sobie za 50 złoty cs anthology I tam masz 7 gier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem a CS. Loguje się na Steama, wszystko ok, ale jak odpalam grę to wyskakuje mi jakiś błąd 108 czy coś takiego. Od razu mówię że robiłem reinstala, ale to nic nie dało. Need help.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2010 o 13:31, Heralf napisał:

Cześć.
Zauważyłem dzisiaj strasznie rozmazany obraz w swojej grze. Dziwi mnie także doczytywanie
terenu. Wydaję mi się, że wcześniej tego nie miałem. Da się to jakoś zmienić?

http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-02/cbd628fd/bez tytułu.jpg.html

http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-02/6a7c94c3/bez tytułu2.jpg.html


jak dla mnie wszytko jest dobrze a teren zawsze się doczytywał.
MysteryGuitarMan
Jaka jest dokładnie treść błędu? najlepiej wpisz ją w google może się coś znajdzie. Możesz też spróbować na stronie pomocy technicznej stima. Jest też takie polskie forum csowe gdzie zgłaszają problemy ale nie pamiętam nazwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2010 o 18:32, MysteryGuitarMan napisał:

Witam. Mam problem a CS. Loguje się na Steama, wszystko ok, ale jak odpalam grę to wyskakuje
mi jakiś błąd 108 czy coś takiego. Od razu mówię że robiłem reinstala, ale to nic nie
dało. Need help.

Reinstall znaczy, że wykasowałeś wszystko i zainstalowałeś na nowo czy, ze tylko nainstalowałeś Steam''a na ten cały bajzel?

PS Może jednak podasz dokładnie co to za błąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować