Zaloguj się, aby obserwować  
DevilFish

Counter Strike - temat ogólny

3123 postów w tym temacie

Dnia 09.11.2009 o 20:57, Witcher1990 napisał:


>
> 2. zapisz go nazwa.cfg, w plikach z cs oczywiście a potem wczytuj tak jak sam napisałeś

> :)
Eee ale jakbyś mógł dokładniej napisać skąd tortototo wziąć i w ogóle:)


config piszesz w notatniku ;) potem dajesz, zapisz jako, i zapisujesz nazwa.cfg. "nazwa" może być oczywiście dowolna, ważna jest końcówka .cfg. Jak chcesz wczytać potem config to wpisujesz w konsoli exec nazwa.cfg i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Interp czyli ogółem takie hit-boxy w skrócie. Nie strzelasz po modelu tylko bo taki małych krateczkach,coś jak pixele,no i dane krateczki są odpowiednie za zadanie obrażen. Jak ustawisz 0.1 to są one zdeka rozserzone, czyli jest więcej punktów możliwych do trafienia dzięki czemu zabierzesz daną ilość hp.

Przykład:
http://www.youtube.com/watch?v=y6gfWuuW2b0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2009 o 21:07, 143872 napisał:

Jestem beginner i nie wiem co to jest interp, a ludzie czasem gadają o tym. Co to jest
i jak go zmieniać?


a jeśli chcesz go zmienić, wpisujesz w grze, w konsoli ex_interp 0.01 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki. Drugie pytanie: Zostałem zbanowany i oskarżony o cheatowanie, lecz ja nigdy nie grałem na kodach. Jest jakiś sposób na odbanowanie bądź skontaktowanie się z adminem chociażby po to żeby mu powiedzieć że jest idiotą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 16:30, 143872 napisał:

Ok, dzięki. Drugie pytanie: Zostałem zbanowany i oskarżony o cheatowanie, lecz ja nigdy
nie grałem na kodach. Jest jakiś sposób na odbanowanie bądź skontaktowanie się z adminem
chociażby po to żeby mu powiedzieć że jest idiotą?

Jeżeli server ma forum to musisz na nie wejść. I tam go wyzwać ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo wszystko zaczyna się o 4 w nocy a HLTV podłacza się o podanej godzinie, przeważnie z 10minut przed umowiony czasem(jeśli chodzi o większe eventy) więc skąd mają mieć ip hltv?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2009 o 17:18, Infes napisał:

Bo wszystko zaczyna się o 4 w nocy a HLTV podłacza się o podanej godzinie, przeważnie
z 10minut przed umowiony czasem(jeśli chodzi o większe eventy) więc skąd mają mieć ip
hltv?

Eee ale zonk o 4 w nocy to raczej tego nie obejrze;] Szkoda, że nie ma powtórek;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem CSa na steama i tu mam pytanie. Kiedy klikam na ikonkę zainstaluj komp instaluje mi zamiast CSa nowego steama mimo że jednego już mam. Jak zainstalować grę na tego obecnego steama co już mam, nie instalując tamtego drugiego steama, tylko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej ostatnio wgraliśmy bhopa na nasz serwer w css. Jak wchodzą osoby to mogą tylko obserwować a jedna tylko może grać... Co jest grane (serwer mamy 18-sto slotowy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale co Ty chcesz? HLTV demko? Nie ma gdyż mecz odbywał się na scenie i był stream z tego meczu. Tak chociaż mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 20:44, Infes napisał:

Ale co Ty chcesz? HLTV demko? Nie ma gdyż mecz odbywał się na scenie i był stream z tego
meczu. Tak chociaż mi się wydaje.

tak demo z finału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 21:44, Mec1223 napisał:

Mam pytanie czy mozna tu reklamowac serwer cs ?

Na forum nie wolno reklamować niczego, odsyłam do regulaminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W grudniu ma odbyć się turniej w CSa w CH Galaxy w Szczecinie. Zna ktoś jakieś szczegóły? Jestem zainteresowany lecz niewiele wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować