Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 15.11.2006 o 18:54, WorldWar3PL napisał:

> > >
> Wystarczy, że podczas walki wciśniesz "I"- będziesz wtedy niewrażliwy na obrażenia i możesz

> spokojnie wypić sobie mikstury, i walczyć dalej :)
>
Robiłem tak miliony walki w Monterze. Wyzwolenie trwało 3 dni... nie growe, prawdziwe...


No właśnie, problem w tym, że zamiast wszystkich buntowników do pomocy przychodzi tylko nasz przyjaciel z magazynu. Naprawde, wczytywałem save chyba ze 20 razy, ale ile można? W końcu nakablowałem na Stanforda, prościej i skuteczniej :) Mam nadzieje, że w kolejnych podbojach miast ktoś będzie mi pomagał, prawda? Bo to było tylko malutkie miasto, a co z innymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No samo życie : ) Ja jednak dotrwałem do końca.
Powiedz mi tylko, czy ten artefakt to pierścień życia, czy może jakiś inny przedmiot ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz mi się przypomniało pytanie. Czy ktoś wie, czy przy Gothcie można zdobyć jakąś fajną zbroje, ale nie od orków? I nie od specjalności kowalskiej? Gdy chciałem kupić wdzianko za 30000 ork powiedział mi, że nie ufa mi, potrzebuje 25 % :( Tak samo jest z innymi? Można gdzieś znaleźć coś dobrego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 19:02, WorldWar3PL napisał:

No samo życie : ) Ja jednak dotrwałem do końca.
Powiedz mi tylko, czy ten artefakt to pierścień życia, czy może jakiś inny przedmiot ?


Tak mi się wydaje, gdy go założyłem zwiększył mi pasek zdrowia o 50 % :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki sprawić, aby wpisywane kody działały? Uruchamiam konsolę, ale widzę tylko czarny pasek, a jedne co udało mi się wpisać do tej pory, to goto, inne kody nie chcą działać. Trzeba je wpisywać w jakiś specjalny sposób czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 19:02, WorldWar3PL napisał:

No samo życie : ) Ja jednak dotrwałem do końca.
Powiedz mi tylko, czy ten artefakt to pierścień życia, czy może jakiś inny przedmiot ?


Jeśli chodzi o artefakt w gotcie to jest to pierścien adanosa +50 pkt. życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 19:05, Full Wypas napisał:

Teraz mi się przypomniało pytanie. Czy ktoś wie, czy przy Gothcie można zdobyć jakąś fajną
zbroje, ale nie od orków? I nie od specjalności kowalskiej? Gdy chciałem kupić wdzianko za
30000 ork powiedział mi, że nie ufa mi, potrzebuje 25 % :( Tak samo jest z innymi? Można gdzieś
znaleźć coś dobrego?

Raczej nie kupisz dobrego pancerza bez reputacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 19:07, Lucas201 napisał:

> Teraz mi się przypomniało pytanie. Czy ktoś wie, czy przy Gothcie można zdobyć jakąś
fajną
> zbroje, ale nie od orków? I nie od specjalności kowalskiej? Gdy chciałem kupić wdzianko
za
> 30000 ork powiedział mi, że nie ufa mi, potrzebuje 25 % :( Tak samo jest z innymi? Można
gdzieś
> znaleźć coś dobrego?
Raczej nie kupisz dobrego pancerza bez reputacji


A czy można gdzieś znaleźć dobry pancerz? Może jest jakiś qest który mi daje jakiś fajny? Mam u buntowników 15 punktów reputacji, tyle wystarczy u nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem już Nordmarze i nie widziałem questa w którym dostaje się pancerz. Lepszy kupisz gdy będziesz miał 25 punktów reputacji u buntowników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kowal w Klanie Młota za 100 bryłek da ci lekką zbroje Norrmaitakdalej. Ja osobiscie kupilem za 150k zbroje paladyna, dorwalem helm paladyna, el bastardo sobie wykulem, kasy mam nadal 140k, wyrznalem geldern, mam tyle zlomu ze nie mam komu juz sprzedawac w trelis. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 # skąd masz tyle kasy ? : )
2 # skąd wziąć tyle bryłek ?
3 # Gdzie był hełm paladyna ? : P
4 # W którym momencie gry można już kupić zbroję Paladyna ?
5 # I jak wykuć sobie taki miecz, tzn. kto sprzeda plan/kto nauczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 19:05, Full Wypas napisał:

Teraz mi się przypomniało pytanie. Czy ktoś wie, czy przy Gothcie można zdobyć jakąś fajną
zbroje, ale nie od orków? I nie od specjalności kowalskiej? Gdy chciałem kupić wdzianko za
30000 ork powiedział mi, że nie ufa mi, potrzebuje 25 % :( Tak samo jest z innymi? Można gdzieś
znaleźć coś dobrego?


W nordmarze jest koleś który za 100 brył rudy robi ci zbroje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 19:22, DJ485 napisał:

Czy wiecie kiedy będą mieli nową dostawe Gothic 3 Edycja kolekcjonerska?


Zapewne nigdy. Edycja Kolekcjonerska charakteryzuje się, że jest jednorazowa, nie można jej potem zdobyć. Jeśli to Ciebie zdenerwowało to zapraszam tu ;) --- http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=14612&u=77

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo, dostaw EK G3 już nie będzie. Poszukaj na allegro - może znajdziesz, ale po kosmicznych cenach. Po prostu niektórzy kupili za 159,99 i sprzedają za ~250zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do fanów gothica tez chcialbym sie cieszyc g3 ale moj sprzet jest troche nie bardzo, a konkretnie chodzi mi o to czy jesli mam płyte głowną AGPx4 to czy jak wsadze np. GF7600 AGPx8 bedzie dzialac poprawnie a jesli tak to czy nie straci zbyt wiele ze swoich wlasciwosci?
Z góry dzieki.
Mam nadzieje ze w koncu pogram w G3 i bede mogl zwidzac krolestwo myrtany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 19:23, WorldWar3PL napisał:

1 # skąd masz tyle kasy ? : )
2 # skąd wziąć tyle bryłek ?
3 # Gdzie był hełm paladyna ? : P
4 # W którym momencie gry można już kupić zbroję Paladyna ?
5 # I jak wykuć sobie taki miecz, tzn. kto sprzeda plan/kto nauczy ?


Ad.1 - zbieraj co się da, skórę zdzieraj ze zwierząt, bij każdego ( byle z dala od ludzi i orków :D ), wydobywaj wszystko...

Ad.2 - W Nordmarze jest w cholerę złóż, koniecznie weź zdolność...jakjejtam..Górnictwo, czy jakoś tak :D Podwaja wydobycie :)

Ad.3 W Geldern, w chacie z 2 orczymi szamanami. Trudno ukraść :D

Ad.4 Jak będziesz miał 50% reputacji i buntowników i 150k :D

Ad.5 Jeśli chodzi o "receptury", to gra jeast nieco pokopana i bardzo trudno na nie trafić :D W każdym mąć razie- zobaczysz, kupuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam radę dla wszystkich w tym temacie. Jeżeli gracie na śrenich i choćby nie wiem jak wam sie cieło nie przełaczajcie na małe. jak tak zrobiłem to az przawie zwymiotoiwałem. Jest taka róznica że nie opłaca sie grać na małych bo nie ma zadnej pzryjemności z gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się