Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Wyrznij 6-7 miast pełnych orków i zakoś wszystko z domów wraz z ich broniami itd. Łaziłem raz z 60 sztukami jakichs ich toporów i za wszystko płaciłem bronią.
W Nordsamwieszgdzie jest pełno rud wystających ze ścian, plus możesz odwiedzić pare kopalni, tam mnóstwo bryłki można znaleźć
3. Geldern, w czyimś domku, jakiegoś szamana czy alchemika
4. Jak masz 50% reputacji u buntowników bodajże chociazby w Redock
5. Łaź po kowalach, sporo mają przepisów :-)

Dodam jeszcze, że posiadam 170 mikstur leczenia, 120 mikstur many, 600 wódki (a co, pełnoletni jestem). Z czego mikstur leczenia dorobiłem sam jako wojownik z 80 naraz. Strzał zwykłych 400, ognistych 250, ogłuszania 300. Itd. Mnóstw syfu, pełno zwoi. Łuk tez mam jakiś wymagajacy 220 zdolnosci mysliwskich za 30k. Ogolnie gra jest prosta i przyjemna, kasy mozna mnostwo zdobyc (zapomnialem wspomniec ze przypadkiem w Okarze czasem sie wszyscy na mnie rzucaja i raz zakosili mi 60k kasy, ale ze to dla mnie pikus to olalem sprawe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 19:19, Mistic napisał:

Kowal w Klanie Młota za 100 bryłek da ci lekką zbroje Norrmaitakdalej. Ja osobiscie kupilem
za 150k zbroje paladyna, dorwalem helm paladyna, el bastardo sobie wykulem, kasy mam nadal
140k, wyrznalem geldern, mam tyle zlomu ze nie mam komu juz sprzedawac w trelis. :P


Czesc skąd masz hełm paladyna prosze powiedz :->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem, co do kasy, za wykucie poltorarecznego miecza i sprzedanie go mozesz dostac 4800 kasy. Ja naraz mialem mozliwosc wykucia 16 ale nie chcialem wszystkiego tracic. Postaraj sie jak najszybciej nauczyc zdzierania skor ze zwierzat i wyrywania zebow itp. Górnictwo tez sie przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 19:21, Full Wypas napisał:

> Kowal w Klanie Młota za 100 bryłek da ci lekką zbroje Norrmaitakdalej.
A jakie ma statystyki?



Biedne, porównywalen z srednia/lekka zbroja buntownika ale z bonusem do ochrony przed chlodem.
Zaraz zarzuce statystyki na screenach mojej postaci zebyscie mogli poogladac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 19:29, michal01234 napisał:

mam radę dla wszystkich w tym temacie. Jeżeli gracie na śrenich i choćby nie wiem jak wam sie
cieło nie przełaczajcie na małe. jak tak zrobiłem to az przawie zwymiotoiwałem. Jest taka
róznica że nie opłaca sie grać na małych bo nie ma zadnej pzryjemności z gry

Ciekawe, ja gram na najmniejszych i jakoś mnie to nie gryzie. A gierka mi szybciej chodzi :) Także nierozumiem Ciebie, gierka i tak na minimalnych jest bardzo fajna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 19:32, Full Wypas napisał:

> mam radę dla wszystkich w tym temacie. Jeżeli gracie na śrenich i choćby nie wiem jak
wam sie
> cieło nie przełaczajcie na małe. jak tak zrobiłem to az przawie zwymiotoiwałem. Jest
taka
> róznica że nie opłaca sie grać na małych bo nie ma zadnej pzryjemności z gry
>
Ciekawe, ja gram na najmniejszych i jakoś mnie to nie gryzie. A gierka mi szybciej chodzi
:) Także nierozumiem Ciebie, gierka i tak na minimalnych jest bardzo fajna :)



owszem ale jak zobaczyłem te plaskie zlewające sie tekstury roslinoości i gór to normalnie blee...Chyba nawet ekstremiści by tego ni eprzezyli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś pamięta gdzie była podana lista z miejscami gdzie można znależć teleporty ? Próbowałam przez wyszukiwarkę ale nic mi nie zalazła, a ja wiem że ktoś już podawał to na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 19:41, zebara napisał:

Czy ktoś pamięta gdzie była podana lista z miejscami gdzie można znależć teleporty ? Próbowałam
przez wyszukiwarkę ale nic mi nie zalazła, a ja wiem że ktoś już podawał to na forum.

Dziwne ja jakoś znalazłem....;]
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=14226&pid=972

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 19:41, zebara napisał:

Czy ktoś pamięta gdzie była podana lista z miejscami gdzie można znależć teleporty ? Próbowałam
przez wyszukiwarkę ale nic mi nie zalazła, a ja wiem że ktoś już podawał to na forum.


Gdzieś koło 65 strony:D poszukaj podawał ją urzykownik kaharot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znajduje się on w mieście Geldern nieopodal szamanów. Ich chata znajduje się poza sanktuarium dlatego nie będziesz musiał wykonywać zadań dla orków, po prostu go gwiźdnij :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mam pytania...

Czy pełna wersja polska jest stabilnijesza niz demo... Bo gram sobe w demo no i w sumie na max detalach idzie całkiem całkiem, troche tnie... Ale chwilami jest przyciach na jakies 5 sekund supełnie bez powodu... Ten probelm pojwia sie tez jak sa właczone mniejsze detale...

Drugie pytanie, gdzies czytałem ze mozna gre usprawnic podmieniajac jakis plik.. O co chodziło z tym i czy działa to z demem?

Trzecie pytanie.... Czy u Was chmury tez maja taki dziwny kształt jakby były sciagane z góry na doł... Takie rozmazane...

Czwarte i zarazem ostatnie pytanie... Czy w miare jak sie wiecej gra, to program bardziej przycina, robi sie mniej stabilny? (jak na przykład w Chrome... Ostatnie misje to tak cieło ze szok podczas kiedy poczatkowe szły gładziutko)
Dzieki za odpowiedzi.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie nauczyłeś się tej umiejętności zwiększającej dmg dla orków ? No i nie byłeś w Varrancie ? Bo nie widzę umiejętności walki 2 mieczami :) A tak ogółem, to naprawdę "nice".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby ktoś znaleźć i podać listę łuków lub jakiś link do niej.
**********************************
Zebrałem wszystkie artefakty adanosa, mam łuk Nimrod (lub jakoś tak) i 2 miecze półtoraręczne. gdzie mogę kupić lepszy ekwipunek? Zaznaczam że mam bardzo dużo złota. Czy mistrzostawa dwóch broni uczą tylko w Isztar?
**********************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do Varrantu sie wybieram po odbiciu Trelis i wizycie w Nemorze :-) W śnieżnej krainie sporo jest Zabójców Orków, musisz tam poszukać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 19:48, Mistic napisał:

Prosze 2 screeny z ekwipunku i umiejetnosci.


nie chce nic mówić ale ja mam 37 poziom mam 220 siły 190 myślitwa 540pkt. zycia 30 alchemi 48 kradzieży 32 kowalstwa 70 prastarej wiedzy. Umiejątności to poszukiwacz złóz, ostrazenie mieczy, walka 2 brońmi jednoręcznymi otwieranie trudnych zamków kula ognia uzdrawianie wszystko z myślistwa oprócz polowania na orków i chyba grubego zwierza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 19:44, kuko7 napisał:

> Czy ktoś pamięta gdzie była podana lista z miejscami gdzie można znależć teleporty ? Próbowałam

> przez wyszukiwarkę ale nic mi nie zalazła, a ja wiem że ktoś już podawał to na forum.

Dziwne ja jakoś znalazłem....;]
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=14226&pid=972

Dziękuję, już znalazłam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to podaj gadu-gadu albo napisz na worldwar3_pl[at]wp.pl - nie będziemy śmiecić forum głupimi pytaniami i odpowiedziami : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się