Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 07.12.2006 o 14:52, BlackBomb napisał:

Aha. Czyli otwierania zamków nauczę się po wybraniu strony Xardasa?

tak,
a noc w dzien i inne takie od Beliara...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeśli można wiedzieć to ty co wybrałeś? Gram wojownikiem, ale jak już mam te 250pkt tej wiedzy to może w maga się zabawię :D (zbierałem je na błogosławienie oręża, ale inni też mają ciekawe czary)

PS Mam 64lvl i w tej jaskini pod Cape Dun znalazłem miecz Gniew Innosa. Zapisuje grę i nagle prądu brakło (na szczęscie mam ups :)) Lekko bym się zdenerwował, bo później wczytywałem i nie bło nic tak cennego. Mieczyk suuper...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 15:00, BlackBomb napisał:

A jeśli można wiedzieć to ty co wybrałeś? Gram wojownikiem, ale jak już mam te 250pkt tej wiedzy
to może w maga się zabawię :D (zbierałem je na błogosławienie oręża, ale inni też mają ciekawe
czary)

PS Mam 64lvl i w tej jaskini pod Cape Dun znalazłem miecz Gniew Innosa. Zapisuje grę i nagle
prądu brakło (na szczęscie mam ups :)) Lekko bym się zdenerwował, bo później wczytywałem i
nie bło nic tak cennego. Mieczyk suuper...

W jakiej jaskini pod cape Dun?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja gralem magiem, a w tym przypadku cala gre mozesz przejsc ze zwiaznymi rekoma nawet na hardzie uzywajac tylko jednego czaru - blyskawicy...
ja wybralem wszystkich po kolei, bo zakonczenie w zadnym wypadku nie jest determinowane przez to co wczesniej sie w grze robi - po prostu mialem wykonane praktycznie wszystkie mozliwe zadania, 83 poziom, prawie wszystkie mozliwe czary wyuczone, wszystkie zbroje wykupione, z oreza tylko ze 3-4 broni nie znalazlem, wiec zrobilem sejwa i na spokojnie w ciagu 15-20 min wszystkie zakonczenia obskoczylem... w sumie to chyba najbardziej podobal mi sie pomysl Xardasa, ktory to troche zmodyfikowalem, bo wycialem w pien znacznie wiecej zawodnikow niz potrzeba ;-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.12.2006 o 11:25, KrzysztofMarek napisał:

Nie między bajki, bo jak grasz pierwszy raz, bez kodów i solucji, to zwyczajnie wielu rzeczy
nie wiesz. Nie wiesz, że trzeba wrócić akurat do szefa Klanu Ognie


Po pierwsze to gram bez kodów i w zadnej grze nie uzywam kodów bo to zabija "miód", a to ze sie trzeba wrócić po zrobieniu questa do kolesia który go zleca po bnagrodę to już było w G2, a tak wogóle to przed odbiorem nagrody powinno się robić save

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 15:00, BlackBomb napisał:

A jeśli można wiedzieć to ty co wybrałeś? Gram wojownikiem, ale jak już mam te 250pkt tej wiedzy
to może w maga się zabawię :D (zbierałem je na błogosławienie oręża, ale inni też mają ciekawe
czary)

PS Mam 64lvl i w tej jaskini pod Cape Dun znalazłem miecz Gniew Innosa. Zapisuje grę i nagle
prądu brakło (na szczęscie mam ups :)) Lekko bym się zdenerwował, bo później wczytywałem i
nie bło nic tak cennego. Mieczyk suuper...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 15:00, BlackBomb napisał:

/.../ PS Mam 64lvl i w tej jaskini pod Cape Dun znalazłem miecz Gniew Innosa. Zapisuje grę i nagle
prądu brakło (na szczęscie mam ups :)) Lekko bym się zdenerwował, bo później wczytywałem i
nie bło nic tak cennego. Mieczyk suuper...

Heh. To miałeś szczęście. Ja w tej jaskini znalazłem tylko przepis na Miecz Przodków, którego ostatecznie nie wykułem, bo zabrakło mi sztabki z czystej rudy. Może tym razem, gdy zaliczam grę jako mag, mi się uda znaleźć dobry oręż. Chociaż radość z posiadania nie bedzie już tak duża, bo w siłę ani razu nie inwestowałem... :)

I przepraszam za wcześniejszego posta. Sam nie wiem co się stało. Napisałem co miałem napisać, a mojego tekstu nie dodało. Jeszcze raz sorry. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam uniwersalnego Bezimiennego :D Może ma troche mało pkt many, ale wszystko mu dobrze idzie.... A ten miecz nie jest za dobry, ale ja bym to określił jako unikatowy i dość ładny.. hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sa dwie bronie przodków do wykucia z czystej rudy(ktora mozna otrzymać za quest w Normarze) jest to jednoręczny miecz przodków i dwuręczny moc przodków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 16:42, gunman1 napisał:

mam pytanko jestem w ben-eraj moze ktoś powiedzieć gdzie jest lub którą pozycję ma na mapce
jakinia pełzaczy??

Idż kawałek drogą prowadzącą do Bragi. Skręć w prawo, udaj się na górę. Stado pełzaczy roi się już przed jaskinią. Jeśli chcesz jeszcze bardziej obrazowo, to ta jaskinia jest mniej więcej kawałek drogi na północ od Ben Erai.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za odejście od chwilowego tematu jednak mam pewne pytanie. Na jakich ustawieniach będzie mógł u mnie chodzić Gothic 3. Mój sprzęt to: Intel Core Duo 1.83 ghz, Geforce 7900GS, 1 gb ddr2 ram. Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 16:53, lightningbender napisał:

Sorry za odejście od chwilowego tematu jednak mam pewne pytanie. Na jakich ustawieniach będzie
mógł u mnie chodzić Gothic 3. Mój sprzęt to: Intel Core Duo 1.83 ghz, Geforce 7900GS, 1 gb
ddr2 ram. Z góry dzięki.

Z takim procesorem i kartą spokojnie na maksymalnych z wyłączonymi niektórymi bajerami. Niestety, nie można stwierdzić na jakich dokładnie będzie działał, ponieważ Gothic 3 ma niezbyt dobrze zoptymalizowany silnik, więc działa różnie na komputerach o podobnej, lub nawet identycznej konfiguracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak włazisz do miasta to po prawej stronie jest zejście na wybrzeże i tam idąc znajdziej jaskinie w której aż roji się od ogrów(chyba/coś silnego bo mnie od razu zabiło ;)
Jestem w mieście Montera i nie mogę znaleść tych piętnastu worków, mam tylko 10 - co robić!?
Oraz czy jak dojdędo Okary i dam ten jego list, puźniej jakoś go odbiorę aby dać go Marikowi(coś w tym rodzaju) i będzie kazał mi zabić tego gościa... chodzi mi o to czy będzie on jeszcze potrzebny? (oczywiście po wykonaniu jego zadań)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się