Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 06.12.2006 o 22:26, wargas napisał:

Mam do was pytanie czy Gothic III będzie chodził przyzwoicie na karcie GeForce 7600 GS 256MB
lub Ati Radeon X1300XT 256MB bo noszę się z zamiarem kupienia któreś z tych kart ale waham
się bo chcę popykać w Gothic III.


GF 7600GT to zdecydowanie lepszy zakup (szybsza szyna pamięci i jądra). Radeona X1300XT nie polecam, gdyż to nic innego, jak przerobiony 9600, przystosowany pod PCI - Express i mający Shadery 3.0
Jeżeli zaś chodzi o działanie gry, to na 7600GT powinieneś grać spokojnie na średnich detalach z elementami wysokich. Rozdziałka 1024x768.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, gierka napewno pójdzie...gorzej już z płynnością. Jeszcze raz powtarzam, że bardzo duże znaczenie odgrywa też pamięć ram...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jak tak, to myślę, że gierka spokojnie pójdzie na max detalach i z rozdzielczością 1152-864...;] Mogą być pewne przycinki...

Ps. Jak chcesz odpowiedzieć na posta, kliknij przycisk "odpowiedz"...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest kowal Kalen z klanu Ognia? Nie ma go nigdzie w pobliżu kużni.Możliwe ze mam jakiegoś buga, ale nie jestem pewien. Szukam tez kowala z klanu Wilka(chyba Larsona), Pedara i białego rozpruwacza. Byłbym wdzięczny, gdby ktos opisał mi ich połozenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 22:45, sługa Innosa napisał:

Gdzie jest kowal Kalen z klanu Ognia? Nie ma go nigdzie w pobliżu kużni.Możliwe ze mam jakiegoś
buga, ale nie jestem pewien. Szukam tez kowala z klanu Wilka(chyba Larsona), Pedara i białego
rozpruwacza. Byłbym wdzięczny, gdby ktos opisał mi ich połozenie.


U mnie było tak, że jak wchodziłem do Klanu Ognia, to Kalen zaczepił mnie na moście i zadanie z wytapiaczem miałem zaliczone. ;) Larson jest w pobliżu jednego z grobowców, koło chatki Hansona. Pedar z kolei jest tuż nad grobowcem Ejnara. Biały rozpruwacza spotkasz na wyżynie, która jest w pobliżu grobowca Akaschy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam te posty i myśle że u mnie nie było narazie żadnych problemów z wykonaniem zadań może mam wersje bez bugów ;] jedyny problem to to że za dużo miast odbiłem i musiałem od nowa zaczynać bo nie chcieli ze mną gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 22:43, kuko7 napisał:

No jak tak, to myślę, że gierka spokojnie pójdzie na max detalach i z rozdzielczością 1152-864...;]


no to uwazaj, ja mam C2D 6400, 8800GTX i 2 GB ramu i w 1280x1024 na max detalach rwie.

Dnia 06.12.2006 o 22:43, kuko7 napisał:

Mogą być pewne przycinki...


badz pewien !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam 7600gs jeszcze mogę się pochwalić że nie byle jaka poniewaą konkretnie jest to galaxy GeForce 7600GS 1,2ns zalman edition 256MB/128BIT kręcona z taktowania 500/700 na 680/1820 i mam sie tnię....................jednak grafika nie ma takiego znaczenia jak ramy mam 1 gb gram na ustawieniach bardizej niskich ale mi to nie przeszkadza...............i rwie czasami..............jendak myślę że jak dokupie 1GB ramu to będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 22:45, sługa Innosa napisał:

Gdzie jest kowal Kalen z klanu Ognia? Nie ma go nigdzie w pobliżu kużni.Możliwe ze mam jakiegoś
buga, ale nie jestem pewien. Szukam tez kowala z klanu Wilka(chyba Larsona), Pedara i białego
rozpruwacza. Byłbym wdzięczny, gdby ktos opisał mi ich połozenie.


kalan jest u podnóża góry na której jest wioska.. orki go zblokowali, chyba musisz go uwolnić. pozostałych znajdziesz tak jak opisał cossack ale weź od Kertha zadanie moc przodków czy jakoś tak i dostaniesz mapę lokalizacji grobowców, to będzie prościej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cossack77 mowisz ze 7600GT to lepszy zakup to chyba ostatnio nie byłeś na żadnym forum komputerowym................7600GT to strata pieniędzy żadna 7600GT nie podkręci sietak jak 7600Gs od galaxy....jednak jakby ktos teraz miał kupować grafę to polecałbym radeon x1650xt najlepiej od his''''a z chłodzeniem icq3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 08:16, WorldWar3PL napisał:

Ustaw ini odpowiednio do swojego sprzętu - z gry nic nie stracisz, a ścinki skończą się NA
ZAWSZE.


pytanie : ale jak to zrobic odpowiednio do sprzętu ? czy sa tam jakies nadrzędne zasady ustawiania tych wartości z dużą ilością zer ?, bo naprawdę gościowie z dobrym sprzętem mają kłopoty, a nawet marny sprzęt potrafi uciągnąć tę grę całkiem nieźle; co w tym ini jest najważniejsze i jak to ustawiać, bo metoda prób i błędów z taką ilością zmiennych mi się nie śni - jest po prostu bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na Radeon 9550 i 768 MB RAM tylko ze ścinkami w mieście i lekkimi ścinkami doładywowującymi poza miastem. Otóż istnieje specjalny programik do dostosowywania ini do sprzętu - naprawdę genialny. Chcesz linka? Proszę bardzo. Program do wersji PL umieść w folderze ini, uruchom i postępuj zgodnie z instrukcjami podanymi na ekranie. http://fpad.filefront.com/?http://files.filefront.com/Gothic3TWEAKrar/;6072200;;/fileinfo.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 08:38, WorldWar3PL napisał:

Ja gram na Radeon 9550 i 768 MB RAM tylko ze ścinkami w mieście i lekkimi ścinkami doładywowującymi
poza miastem. Otóż istnieje specjalny programik do dostosowywania ini do sprzętu - naprawdę
genialny. Chcesz linka? Proszę bardzo. Program do wersji PL umieść w folderze ini, uruchom
i postępuj zgodnie z instrukcjami podanymi na ekranie. http://fpad.filefront.com/?http://files.filefront.com/Gothic3TWEAKrar/;6072200;;/fileinfo.html

A jak sciagnac ten program, trzeba sie zalogowac? opisz krok po kroku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pojawia się reklama, klikasz CONTINUE TO FILE FRONT. Następnie klikasz ( w następnym oknie ) DOWNLOAD NOW!, czekasz i klikasz click this link.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 15:02, locking102 napisał:

Mam jakis bug ze nie mogę sie pozbyć zad o nazwie: Porządki Wenzela. To miasto podiblem itp
pogadałem z nim i juz sie z nim gadac nieda a to dalej w dzienniku jest co moge zrobic?

Co do Wenzela...Czy przyniosłeś mu jego zaginiony miecz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się