Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Mam pytanie co do jedenj z poczatkowych misji, a mianowicie musze odszukac 2 skrzynie z zaopatrzeniem dla orka handlarza w cape dun, ukradli je bandyci i ponoc ukrywaja sie gdzies na wybrzezu ale obadale msprawe i cos nie moge ich znalezc czy moze ktos napisac gdzie sie oni ukrywaja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 23:29, cinus` napisał:

> U kogo moge sie nauczyć władania 2 mieczami na raz?? i czy długo zajmnie dojście do tego
typa??

nauczysz sie tego w Bakaresh u Silvio i troche Ci to zajmie zanim tam dojdziesz...


A u kogo naucze sie Walki 2 Mieczami poziom 2 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanko czy komuś się zdarzyło że nie może się nauczyć ważenia trucizn?? Mam 56 poziom i 60 pkt do stracenia ide do gościa (alchemicy na pustyni) i naciskam na nauke ważenia trucizn pojawia się komunikat że się nauczyłem a następnie otwieram umiejętności a tam kicha :( na całe szczeście punktów mi też nie zabrało ale nie mogę się nauczyć - czemu?? Alchemi mam 160 a starej magi 360 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 23:31, szyszekk napisał:

Mam pytanie co do jedenj z poczatkowych misji, a mianowicie musze odszukac 2 skrzynie z zaopatrzeniem
dla orka handlarza w cape dun, ukradli je bandyci i ponoc ukrywaja sie gdzies na wybrzezu ale
obadale msprawe i cos nie moge ich znalezc czy moze ktos napisac gdzie sie oni ukrywaja??


Pomiędzy plążą pod Cape Dun i plażą znajdującą się pod Ardeą jest niewielkie porośnięte trawą wzniesienie, na nim jest ognisko i kilku bandytów a obok na ziemi leżą towary z transportu dla kwatermistrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 23:31, krisquall napisał:

A u kogo naucze sie Walki 2 Mieczami poziom 2 ?


u kogoś w Ishtar, nie pamiętam imienia, tylko w tym mieście możesz się tego nauczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 00:47, Morfieusz napisał:

hello, wie ktos moze w ktorych krzakach Kalan (klan Ognia bodajze) schowal swoj mlot ? ;-p


Są niedaleko miejsca gdzie był przetrzymywany. Najlepiej go znaleźć wybierając czar Telekineza (może być ze zwoju) chodź z przyszykowanym czarem tak jakbyś chciał go rzucić a wtedy wszystkie przedmioty będą podświetlane z większej niż zazwyczaj odległości. Ale tak naprawdę nie potrzebujesz go - to zwykły młot kowalski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ,mam pytanko wlasciwie dla tych co przeszli gre :
!!!dlatego uwaga zdradzam czesc fabuly w pytaniu!!!
gram po stronie asasynow i mam 56ptk u nich ,chce sie dostac do Ishtar po lepsza nauke dualsworda i
jestem w momencie gdy musze zabijac magow wody ,a nie bylem nawet u Xardasa i u Rhobara czy cos moze sie stac
z glownym Q gdy wykonuje zadania nie po kolei tak jak jest w poradniku napisane. Czy na takim wczesnym poziomie glownej fabuly magowie wody sa mi potrzebni do czegos (przypomne gram po stronie zlych :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

******SPOILER******
Gdybyś opowiedział się po stronie Xardasa (Adanosa) magowie wody byliby przydatni, choć nie niezbędni. Do ukończenia głównego wątku jest ci też potrzebne 5 artefaktów Adanosa i magowie wody mogą być pomocni w uzyskaniu jednego z nich (ale można go zdobyć przechodząc po ich trupach).
Moja rada: Wykonaj tyle questów dla magów wody ile zdołasz nie wchodząc w konflikt z asasynami (np. uwalnianie Vatrasa z Lago jest już niewskazane, ale odprowadzenie tancerki z obozu nomadów do Bragi może ci wręcz pomóc u asasynów), a potem zabij ich. Jeśli grasz magiem upewnij się też że nauczyłeś się cechy "mag wody" u Saturasa, a także że znasz te z czarów Adanosa które uważasz za przydatne.
******KONIEC SPOILERA******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka uwag i zapytań :
1) czy da się wskakiwać i podciągać na ścianach jak w części 2 ?
2) Czy zrezygnowno zupłenie z wytrychów tzn. kręcenia nimi na prawo/lewo ?
3) Generalnie walka mieczem ogranicz się do machania szybkiego LMB , dziki itp. trudnych przeciwników lepiej kłaść łukiem wykorzystując błędy w grze (jak w każdym Gohicu) - wystarczy stanąć na podwyższeniu tak by na wprost od przeciwnika nie było podejścia - zazwyczaj ten nie będzie szukał drogii naokoło tylko stanie pod powyższeniem i da się najeżyć strzałami.
4) podszedłem pod barierę - pojaiło się z 20 orków - ale miałem slide show....z 5 fps.... - czy duża jest różnica w płynności gry pomiędzy 1 GB a 1,5 GB ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 07:12, Evil Khan napisał:

Kiedy wychodzi patch 1.1 ?

Polska wersja już jest w wersji 1.8, a najnowszy patch to wersja 1.9 - do ściągnięcia na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 07:42, Kodi127 napisał:

> Kiedy wychodzi patch 1.1 ?
Polska wersja już jest w wersji 1.8, a najnowszy patch to wersja 1.9 - do ściągnięcia na gram.pl

nie 1.8 a 1.08
nie 1.9 a 1.09
pytam kiedy następny patch - plotki chodzą że już 20-11...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: Czy można w tej grze nurkować? Próbowałem już chyba wszystkimi klawiszami. A tak poza tym odkryłem fajny bug.
Kiedy jesteś w wodzie otwórz ekwipunek. Wtedy bezimienny zacznie chodzić (pół zanurzony). Można wtedy wyjmować każdą broń ;) Nie wiem jak u innych u mnie zadziałał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 07:49, rick90 napisał:

Mam pytanie: Czy można w tej grze nurkować? Próbowałem już chyba wszystkimi klawiszami.


nie da się przez co nawet utonąć się nie da....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się