Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights 2 Edycja Kolekcjonerska – ogłaszamy zawartość!

395 postów w tym temacie

Dnia 11.11.2006 o 16:37, Valkanis napisał:

No, ale przecież będzie i soundtrack i artbook i mapa... więc trochę nie rozumiem Twojego posta.
Zachowaj te rzeczy, które mają dla Ciebie większą wartość, a pozostałe wyrzuć, albo oddaj.
Fakt, zgadzam się, że nielogiczne jest dodawanie podstawki NWN, jak większość kolekcjonerów
ją ma, niemniej dla mnie pierwsza część była mocno średnia więc nawet do tej pory się jej nie
dorobiłem (miałem kupić diamentową, ale przeczuwałem, że znajdzie się w EK), a teraz dostanę
ją za darmo i jestem z tego faktu bardzo zadowolony :)


Chodziło mi mniej więcej o to że w angielskiej wersji nie ma takich udziwnień, a zamiast tego są przydatne rzeczy (pomijając teń pierścień)....
Dobra, a teraz bardzo ładnie PROSZĘ CD Projekt o dogadanie sięz Atari... NAPRAWDĘ!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 16:37, Valkanis napisał:

No, ale przecież będzie i soundtrack i artbook i mapa... więc trochę nie rozumiem Twojego posta.


Faktycznie mapa jakiej świat nie widział :/ Szczyt marzeń każdego kolekcjonera. Może jeszcze będzie kolorowa ? Wtedy to już wogóle unikat... A tak na serio to z drukowaniem laserem i foliowaniem ma się mapę za 5 zł, osobno i estetycznie. Tylko, że tą metodą to ja nie bardzo wiem na co to 6 dych idzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Limited Edition Collectors Edition with additional content:

Neverwinter Nights Figurine
40 page Neverwinter Nights Art Book
Pewter Ring
A3 Clothe Map
Artwork & Music DVD
Neverwinter Nights 1 + Both Expansion Packs
10 Pre-Generated good characters
In Game Item - The Blessed of Waukken
7 Day free trial of Dungeons & Dragons Online
Special Edition Packaging<

No i to rozumiem przez edycje kolekcjonerską. Coś takiego byłoby super ,a nie to co obecnia nam proponuje CDP. Poza tym dlaczego najpierw podaja inna zawartość a po jakims czasie ja zmieniają? To nie jest w porządku w stosunku do klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Płytę DVD z pierwszą częścią gry Neverwinter Nights"
:/ A jak ktoś ma już NwN + obydwa dodatki? Troche przegięcie z tym, na dodatek Neverwinter Nights DVD teraz kosztuje tylko 15,99 zł!!! Zamiast tego wolałbym już dostać figurke albo jakiś inny dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś z tą EK jest wybitnie nie w porządku... Skąd nagle mowa o wersji białej/czarnej, skoro od kilku miesięcy składa się zamówienia na Lawful Good/Chaotic Evil??? :/ Ja baaardzo proszę o obiecane wcześniej (i dostępne w innych krajach...) śliczne pudełko brązowo-bordowe, wraz z artbookiem utrzymanym w tej kolorystyce, zamiast jakiegoś czarnego tworu, o którym to traktuje news... :/.
A pomijając kwestię kolorystki (która to jednak najbardziej mnie uderza, gdy mowa o Edycji Kolekcjonerskiej; wersje czarna i biała nie mają z nią przecież nic wspólnego), równie istotna jest kwestia mapy. Na okładce instrukcji?! To chyba faktycznie będzie jakiś ''ewenement'' na skalę wszystkich wydań kolekcjonerskich :/. Czy naprawdę takim problem jest choćby wydrukowanie mapy na osobnej kartce papieru?
Do wyjaśnienia jest też kwestia, gdzie podziały się bonusy z gry, oraz czemu dołączana pierwsza część NWN pozbawiona jest dodatków? (już w takim wypadku chyba lepiej nie dawać jej wcale... i tak 99% zamawiających EK pierwszą część już dawno ma, nierzadko w dwóch wersjach...)
Co do koszulek, to pomysł mi się podoba - o ile nie będą one najgorszej jakości i pojawi się opcja wyboru rozmiaru, bo chyba trudno dogodzić np. uniwersalną L-ką drobnym dziewczynom (a takowe, i owszem, w cRPG też grają namiętnie i maniakalnie) i dobrze zbudowanym mężczyznom.

Na zakończenie, dla porównania kilka różnych wydań kolekcjonerskich z całego świata: http://www.nwn2wiki.org/Limited_edition

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to jestem bardzo zawiedziony zawartością edycji kolekcjonerskiej jaką zaserwował nam Cdprojekt, zresztą nie tylko ja. Ja się pytam gdzie ta figurka na którą tak barzo się napaliłem, gdzie mapa na (pseudo) skórze?!?! Bardzo mi się to nie podoba... Mam nadzieje że coś z tym zrobią bo inaczej stracą klientów...

Pozdrawiam DrIDeR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no widzę że CDP zaczyna sobie robić wrogów. :D
Najpierw sprawa z nie tymi pudełkami Gothic''a teraz NWN''a 2 - ale to może się jeszcze okazać jakimś niedomówieniem, może to posiadacze zwykłej edycji dostaną jedne, gołe pudełko. xD
A i mapa od G3 tyż miała być wydrukowana na jakimś "specjalnym materiale" a okazała się drukiem na głupkowatym papierze - ale to z mapką na tyle instrukcji to już totalne przegięcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuję pozmieniać wreszcie zmienić nazwy na:
- "Biała NWN2 chyba kolekcjonerska"
- "Czarna NWN2 chyba kolekcjonerska"
Wtedy wszyscy będą wiedzieć o co chodzi ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi powie co oznacza ascetyczne? NIe moge znalezc dokladnego info, a z googla dowiedzialem sie ze slowo ascetyczny moze dotyczyc scenerii, bizuterii itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ascetyczny oznacza tańszy od pierwotnie planowanego. Zamówiłem już Chaotic Evil w UK. Teraz szukam Lawful Good. Niestety na www.play.com jak już pisałem nie ma, a wygląda, że mieli na tą edycję monopol. Może ktoś wie czy www.amazon.de ma wersję angielską czy tylko niemiecką bo jakoś nie mogę się po szwabulcowemu doczytać gdzie wysłać zapytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 20:02, Mistic napisał:

Ktoś mi powie co oznacza ascetyczne? NIe moge znalezc dokladnego info, a z googla dowiedzialem
sie ze slowo ascetyczny moze dotyczyc scenerii, bizuterii itp.


asceta to taki pustelnik wyrzekl sie swojego majatku i zyl w ubostwie czyli pudelka beda takie jak w Bialem Kruku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mnie te edycje nie kręcą. Kupiłem Gothic 3EK i w sumie nie jestem tym zestawaem zachwycony. Dlatego rezygnuje z NWN2 EK na rzecz wersji angielskiej, ktora juz zamowilem w Ultimie. Po co mi koszulka, która i tak będzie na mnie za mała... medalion, który schowam do szuflady z różnymi gratami. Wzbogacona instrukcja, którą przeglądam raz... no i NWN1, którego mam i nota bene w singlu jest beznadziejny.

Jedyna wersja kolekcjonerska, w której posiadani, obecnie, z chęcią bym wszedł to Burning Crusade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Określając wygląd pudełka NWN2 ascetycznym ludzie z CDP mieli chyba na mysli iż będzie skromne w ozdobniki, rzec można iż proste (czyli np. czarne tło, oko i tyle bez całej masy napisów, znaczków, obrazków i takich tam). Jeden powie że bedzie "Eleganckie" inny że "Biedne". ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ali G - "asceta to taki pustelnik wyrzekl sie swojego majatku i zyl w ubostwie"

Ale asceta robi to dla Boga a wątpię by ludze z CDP wydawali EK w ubogim pudełku ze względów religijnych. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj widze ze EK NWN 2 sie coraz bardziej nie podoba , ja narazie zostane przy swoim zamownieniu , poczekam do wizulaizacji , choc czuje sie troche oszukany , zamawilem troche cos innego , no i te kolory koszulek , to ze wole dobre charktery nie znaczy ze ubieram sie na bialo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, to jest trochę dziwne - miał być pierścień, jest amulet. Miał być też drugi breloczek. A pomysł z koszulkami jest conajmniej dziwny - a jeżeli będzie na kogoś za mała? NWN 1 też mi nie jest potrzebne na DVD. Ale reszta jest całkiem fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pudełko Gothica 3 było świetne i miało dużo zdobień, ja już zrezygnowałem z NWN 2 EK na rzecz Mediviala II: Total Wari myślę że robie dobrze, tam bendzie fajna figurka. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja poczekam do samego końca. Jakby coś to można zawsze anulować. A z tą ascetycznością pudełka to nic nie wiadomo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie zlozylem zamowienia ale zamierzam i tak kupic edycje kolekcjonerska "Chaotic evil". Mysle ze po tej wpadce z gothikiem, ktorego na szczescie nie kupilem (zreszta i tak sie nie umywa do nwn!!), cdp sprobuje teraz wyrownac rachunki z graczami przez lepsza ek nwn 2. Fakycznie, angielskie ek sa o wiele lepsze ale przeciez cena jest tez o wiele wyzsza bo osyluje od 200 w gore. Pamietajmy tez o kosztach przesylki (oczywiscie wykluczajac tych co maja znajomych za granica). Zreszta, wiekszosc osob kupujacych ek nwn 2 ma czesc 1 z dodatkami wiec w sumie nie ma sensu ich tu dawac (tez mysle ze nwn1 w ek jest niepotrzebne). Za to reszta jest calkiem w porzo. Ludzie nie wymagajcie za duzo oni tez musza zarobic - nie oczekujcie koszulkach od benetona czy amuletow ze zlota!
A i jeszcze jedno. Dajcie ludziom z cdp odpoczac. Dzisiaj jest swieto a jutro wybory wiec musza miec sile glosowac!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować