Zaloguj się, aby obserwować  
Hodowca

DotA Allstars - czyli najlepszy mod do Warcraft III: The Frozen Throne

227 postów w tym temacie

Dnia 28.01.2010 o 20:49, Infes napisał:

http://www.en.garena.com/main/

Register, download i poradzisz Sobie.


Dobra mam konto i zainstalowany program. I co dalej? Bo jakoś połapać się nie mogę. Wybrałem grę War3 TFT i Room: Europe Room 03(91) wciskam start game i ...? W sieć lokalną trzeba wejść z tego co rozumiem ale nadal nie ma tam żadnych gier ... ;/

Może masz jakieś roomy do polecenia z dotą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie PDR - Poland DotA Room. No w sieć lokalną, jeśli Ci nie wyświetla to znaczy że old patch masz ;) I nie War3 TFT tylko War3 RPG, w końcu DotA to RPG a nie strategia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Dote zacząłem grać niedawno(jakieś 2 tygodnie), i muszę przyznać, że dawno już żadna gra nie przyciągnęła mnie tak bardzo.
Za dobry w te klocki nie jestem. Gram Juggernautem, trochę o nim czytałem, jakie umiejętności na początku dobierać i itemy. Tylko, że jak widziałem niektórzy tworzą inne itemy niż były w poradniku. Może ktoś mi przygotować np. 3 zestawienia Itemów(na różne okoliczności, w zależności od przeciwnika). Mam wielki problem z doborem botów :D, nie wiem czy wybrać boots of travel czy Power Treads(i tutaj zauważyłem, że można wybrać z pośród 3 wariantów, też nie wiem który lepszy), czy może te które są połączeniem Boors of speed i 2x blades of Attack.

Gram na BN i bardzo zależy mi na grze gdzie mogę sam wybrać bohatera(Juggernaut), a nie narzuconego (bo innymi nie potrafię grać, i nie jestem na tyle obeznany, żeby dobierać dobre itemy do nich). Często gram na GhostGraz, ale ty są dwa warianty:
rdemso(czy tutaj chodzi o radom bohatera?) i amepso. Nie wiem czy są jeszcze jakieś, jak są to prosze o podanie i wyjaśnienie. Te co ja podałem, jeśli można to też zdefiniujcie bo ja nie znam się na słowniczku doty.


To co mnie wkurza na BN to opuszczanie gry, czytałem tu, że jest garena. Nie za bardzo wiem co to jest ale pisaliście, że tu chociaż nie ma tylu leaverów. Napiszcie jeśli możecie, o co w tym chodzi, i jak działa ta garena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzy posty nad Twoim masz link do strony z Gareną. Instalacja i konfiguracja jest banalnie prosta. Generalnie jest to zewnętrzny program, wykorzystujący możliwość tworzenia lokalnych sieci wirtualnych, dzięki czemu w grze są o wiele mniejsze lagi niż na BN. Co do poziomu i kultury graczy, to bywa z tym różnie. Generalnie jest lepiej, ale leaverzy zawsze mogą się trafić.

W razie problemów, pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2010 o 17:07, Infes napisał:

Wszystkie PDR - Poland DotA Room. No w sieć lokalną, jeśli Ci nie wyświetla to znaczy
że old patch masz ;) I nie War3 TFT tylko War3 RPG, w końcu DotA to RPG a nie strategia.


Hmm dziwne ja żadnego polskiego portu nie widzę ;/ Ale poszukam jeszcze ;]
Patcha mam najnowszego bo update był i na War3 TFT widziałem gry.
Nawet nie wiem czy tam ktoś własnie doty nie hostował ;d Poszukam jeszcze ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To po kolei:
Co do itemków na tego hero to zależy tylko i wyłącznie od gry. Moim zdaniem na wszystkich herosów powinno dobierać się itemki takie jakie są wam potrzebny przy danym zestawieniu herosów w drużynie przeciwnej ;]
Ja Yurkiem często składam Vladimmirs Offering, Butterfly, Power Treads, Venguard te 4 itemy prawie zawsze składam. A pozostałe 2 zależą od gry. Ale w sumie wybieram spośród Stygiana, Curiasa, BKB, HoT, MKB albo S & Y. Jeżeli gra dużo stunerów i casterów to warto pomysleć o HoD czy Linken

Co do skrótów to tak
-ap to o to Ci chodzi to jest wolny wybór All Pick
-ar to jest All Random
-sd i rd to zawsze myle ;d ale w jedym chodzi o to ,że w swoim ringu masz do wyboru 3 hero 1 str 1 agi i 1 int a w tym drugim to masz krąg herosów randomowych i musisz poczekać na swoją kolej wyboru.

http://forum.dota.pl/index.php?showtopic=227 skróty
http://forum.dota.pl/index.php?showtopic=2894 spis itemków
http://forum.dota.pl/index.php?showtopic=4756 build Yurka

ogólnie tą stronkę polecam i jeszcze tą :
http://www.dota.fora.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2010 o 18:12, mlynar911 napisał:

Hmm dziwne ja żadnego polskiego portu nie widzę ;/ Ale poszukam jeszcze ;]

Zamieszcze screena, może teraz zobaczysz ;)

20100129184228

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2010 o 18:24, mlynar911 napisał:

Ja Yurkiem często składam Vladimmirs Offering, Butterfly, Power Treads, Venguard te 4
itemy prawie zawsze składam. A pozostałe 2 zależą od gry. Ale w sumie wybieram spośród
Stygiana, Curiasa, BKB, HoT, MKB albo S & Y. Jeżeli gra dużo stunerów i casterów to warto
pomysleć o HoD czy Linken


Warto na początku składać Wraith Band, czy może lepiej zbierać na Phase Boots/Battle Furry?

Dzięki wszystkim za rady :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2010 o 18:47, Mange napisał:

Warto na początku składać Wraith Band, czy może lepiej zbierać na Phase Boots/Battle
Furry?

Dzięki wszystkim za rady :D

Hmm ja Bracery, Nulle i wrath bandy zakładam albo na nielicznych hero albo na takich co gram 1 raz to na 100%.
Wszystko zależy od gry i od wyboru przeciwników i ludzi w teamie.
Ja jakoś nie jestem przekonany do Phase Boots ... Dla mnie o wiele lepsze są PT. Głównie na tankerów i czasami na casterów.

Infes
Już znalazłem wcześniej ale i tak dzieki ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2010 o 18:47, Mange napisał:

> Ja Yurkiem często składam Vladimmirs Offering, Butterfly, Power Treads, Venguard
te 4
> itemy prawie zawsze składam. A pozostałe 2 zależą od gry. Ale w sumie wybieram spośród

> Stygiana, Curiasa, BKB, HoT, MKB albo S & Y. Jeżeli gra dużo stunerów i casterów
to warto
> pomysleć o HoD czy Linken

Warto na początku składać Wraith Band, czy może lepiej zbierać na Phase Boots/Battle
Furry?

Dzięki wszystkim za rady :D

można składać wraith band, albo ring of basilius jak robisz vladimirs offering, a co do wyboru PT/Phase Boots/Travel to juz zalezy, jak potrzebujesz szybkosci ataku i troche zwinnosci/sily/inteligencji to skladasz pt, ale jak nie ma potrzeby to travel bo masz wtedy bardzo duzy movespeed i teleportacje do budynkow i jednostek ktora sie czesto przydaje, ale jak wiesz ze nie bedziesz uzywal teleportu, ani aktywnej umiejetnosci phase boots(phase) to lepiej PT. zawsze trzeba tez myslec o tym zeby miec jakis item ktory pozwala zostac dluzej na linii na poczatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2010 o 19:15, TetraGramaton napisał:

Na początku Power Trends bym proponował.

PT jest słabe dla jurka bo musi miec ms w early, zeby zabijac pierwszym skillem, dlatego Phase albo BoT.

Najlepiej nauczyć się skillbuildów i itembuildów oglądając repki. Tu masz dobrą stronkę:
http://gosugamers.net/dota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2010 o 23:16, RhastA napisał:

PT jest słabe dla jurka bo musi miec ms w early, zeby zabijac pierwszym skillem, dlatego
Phase albo BoT.

Nie mozna o tym powiedziec, ze tylko jeden but jest wlasciwy, bo takie wlasnie pt ma duzy plus w stosunku do reszty - daje dodatkowy ias, dzieki czemu jugger moze atakowac miedzy slashami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2010 o 23:27, Abomek42 napisał:

> PT jest słabe dla jurka bo musi miec ms w early, zeby zabijac pierwszym skillem,
dlatego
> Phase albo BoT.
Nie mozna o tym powiedziec, ze tylko jeden but jest wlasciwy, bo takie wlasnie pt ma
duzy plus w stosunku do reszty - daje dodatkowy ias, dzieki czemu jugger moze atakowac
miedzy slashami.

dlatego właśnie większość pytań dotyczących co lepsze zostaje rozstrzygnięte słowami "sam zdecyduj" bo tak naprawdę wiele zależy od samej gry a na papierze to sobie można :) a co do tego ias to racja.
@RhastA
musi miec ms w early, ale BoT w early to ciężko będzie szybko zdobyć, trzeba porządnie lasthitować albo parę killi złapać po drodze jakoś, chyba że przeciwnik specjalnie się pod wieże rzuca to problemu nie będzie. A phase boots, to tak naprawdę kupuje się dla samego MS, bo ten bonus dmg taki dobry nie jest, chyba że zawsze pamiętasz o używaniu Phase.

A wie ktoś może jak to jest z użyciem aktywnej umiejętności Phase podczas Bladefury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2010 o 00:01, rtyrtyrty napisał:

A wie ktoś może jak to jest z użyciem aktywnej umiejętności Phase podczas Bladefury?

Jest normalnie - bladefury -> phase, byle nie na odwrot, bo phase sie wylaczaja po cascie spella.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2010 o 00:45, Abomek42 napisał:

> A wie ktoś może jak to jest z użyciem aktywnej umiejętności Phase podczas Bladefury?

Jest normalnie - bladefury -> phase, byle nie na odwrot, bo phase sie wylaczaja po
cascie spella.

hm to spróbuje zrobić phase na yurnero może być ciekawie, bo przyznam że nigdy nie próbowałem na nim tego, a co do używania spelli podczas phase to wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2010 o 12:10, rtyrtyrty napisał:

hm to spróbuje zrobić phase na yurnero może być ciekawie, bo przyznam że nigdy nie próbowałem
na nim tego, a co do używania spelli podczas phase to wiem :)

Generalnie zasada jest taka:
Phase - swietne early game, gdy 1 bladefury to 3/4 zycia innych hero, ms przydaje sie zarowno do ucieczki jak i chase. lepsze niz BoT na ten okres czasu, bo tansze i mozna w sideshopie zlozyc
PT - wspaniale middle game, gdy jeszcze ias nie owni i potrzebujemy troche dpsu zeby bic miedzy slashami.
BoT - ze wszystkich tych najlepsze late game, gdy caly eq jest pelny i nie mozna tp scrollow trzymac, blade fury +tp = udana ucieczka.
W sumie takie rozlozenie pasuje do wiekszosci hero. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować