Zaloguj się, aby obserwować  
Hodowca

DotA Allstars - czyli najlepszy mod do Warcraft III: The Frozen Throne

227 postów w tym temacie

Dnia 12.12.2009 o 21:44, TetraGramaton napisał:

Co to za czerwony znak ?


Pojawia się w miejscu śmierci bohatera, który ma Bloodstone. Przez pewien czas ten heros ma pełną widoczność tego miejsca oraz zdaje się, że dostaje exp i kasę za mobki, które w tym obszarze umierają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie DotA syci na maxa :) Świetnie podtrzymany klimat Warcrafta i oczywiście ogrom herosów do wybrania i ogrania, dla każdego coś miłego, jak to się mówi. Początkującym graczom zaznajomienie się z rozgrywką, mechanizmami oraz ogromem umiejętności i przedmiotów zajmie sporo czasu. Ale jak już się w miarę ogarnie podstawy, to można kombinować i testować do woli, a możliwości jest nieskończoność. Granie ze znajomymi to świetna zabawa i sporo zwały, a jeżeli dobrze podzielić teamy, to i początkujący gracz da rade, oczywiście bez podpowiedzi bardziej doświadczonych się nie obejdzie, ale frajda jest nieziemska ;)

Dla zapoznających się z całym systemem i rozwojem postaci można poczytać na forach porady i taktyki (jeżeli nikomu nie przeszkadza czytanie po angielsku). Jak odgrzebię stronkę to wrzucę linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2009 o 02:25, TetraGramaton napisał:

A może wiesz jaka jest ta dodatkowa możliwość tej złotej kuli zwanej Perverence ?


Ja żadnych nieoficjalnych możliwości poza tymi:
+10 damage
+5 HP/sec regeneration
+125% mana regeneration

nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2009 o 22:05, GanD napisał:

> A może wiesz jaka jest ta dodatkowa możliwość tej złotej kuli zwanej Perverence
?

Ja żadnych nieoficjalnych możliwości poza tymi:
+10 damage
+5 HP/sec regeneration
+125% mana regeneration

nie znam.


ale kiedy się to naciśnie to wyskakuje jakiś napis, oczywiście mam na myśli wersję doty 6.64.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W poprzednich wersjach po kliku mozna bylo perseverance rozlozyc na Ring of Health i Void Stone, z ktorych powstalo.
Aktualnie zostalo to zablokowane, gdyz uzywajac tego itemu mozna spowodowac buga sprawiajacego, ze np.: Pudge i Vengeful Spirit mogli podniesc kelena, a Kunkka sprawic sobie quelling blade.


BTW - jesli ktos mial szczescie to zobaczyl na getdota.com obrazek, ktory zamieszczam ponizej:

20091223132857

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. Już jakiś czas temu było o tym mowa. Gdzieś na youtube jest zamieszczony film tak jakby promujący nowego herosa tylko nie mogę go znaleźć to bym dał też tutaj jeśli ktoś nie widział ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2010 o 11:49, Infes napisał:

Tak se myślałem, może jakaś wspólna gra graczy z gram.pl na Garena. Co Wy na to? Znajdą
się jacyś chętni?

A czemu nie po Battlenecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo na BN jest więcej leaverów niż na całej garenie Razem wziętej. Po drugie, Garena stoi na nieco wyższym poziomie według mnie osobiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2010 o 21:04, Infes napisał:

Bo na BN jest więcej leaverów niż na całej garenie Razem wziętej. Po drugie, Garena stoi
na nieco wyższym poziomie według mnie osobiście :)

Hmmm a jak wejść na ten server? Bo mnie BN też dobija z tymi leaverami ... Ile razy się tak zdarzyło ,że gra się nie zdążyła zacząć a już polowy ludzi nie ma ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2010 o 21:34, mlynar911 napisał:

> Bo na BN jest więcej leaverów niż na całej garenie Razem wziętej. Po drugie, Garena
stoi
> na nieco wyższym poziomie według mnie osobiście :)
Hmmm a jak wejść na ten server? Bo mnie BN też dobija z tymi leaverami ... Ile razy się
tak zdarzyło ,że gra się nie zdążyła zacząć a już polowy ludzi nie ma ;]


Ja też się pisze zagrać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować