Zaloguj się, aby obserwować  
owczar4

YouTube

2031 postów w tym temacie

Dnia 22.06.2011 o 21:35, Malevyn napisał:

w jaki sposob mozna wyslac link z youtuba rozpoczynajacy sie na danej minucie ?


Nie wiem czy Cie dobrze zrozumialem (odpowiedz wydaje sie banalna), ale wystarczy zatrzymac film w danym czasie i kliknac PPM na danym filmie i wybrac ''copy video URL at current time''.

edit:
albo jak wyzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast mam pytanie w jaki sposób można zobaczyć szczegóły na temat oglądanego filmiku? Tutaj na forum, w którymś temacie ktoś niedawno dał screena z porównaniem przedziału wiekowego oglądających trailery BF3 i MW3 (było tam też więcej tego typu danych) wyglądało to interesująco.

Czy to można zobaczyć tylko w filmach które samemu się wrzuciło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2011 o 22:50, Pitej napisał:

Ja natomiast mam pytanie w jaki sposób można zobaczyć szczegóły na temat oglądanego filmiku?
Tutaj na forum, w którymś temacie ktoś niedawno dał screena z porównaniem przedziału
wiekowego oglądających trailery BF3 i MW3 (było tam też więcej tego typu danych) wyglądało
to interesująco.


Obok liczby wyswietlen jest taka ikonka ze statsami. I klikasz w to :P

Dnia 22.06.2011 o 22:50, Pitej napisał:

Czy to można zobaczyć tylko w filmach które samemu się wrzuciło?


A to nie wiem nigdy nic na YT nie uploadowalem :D
mozliwe ze potrzeba czasu, ze te informacje zebrac, albo dotyczy to tylko filmow o jakichs okreslonych wymaganiach (wiek, ilosc odtworzen, kraj pochodzenia), bo w niektorych filmach nie ma zadnych statsow

Sam jestem bardzo ciekaw jak obliczaja ten wiek.
Alexa tez ma podobne dane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2011 o 23:16, kuba9876543210 napisał:

Obok liczby wyswietlen jest taka ikonka ze statsami. I klikasz w to :P


xD
Wiedziałem, że musi to być gdzieś na wierzchu, nie mogłem znaleźć :D
Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomocy, czy jest jakiś sposób na zwiększenie szybkości przesyłania filmu na YT? 13-minutowy filmik przesyła się 6 GODZIN! Czy po zaakceptowaniu tej jakiejś umowy z YT na dłuższe niż 15 minut filmiki prędkość się zwiększy? Czy to zależy tylko i wyłącznie od internetu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2011 o 12:26, Richmond94 napisał:

Pomocy, czy jest jakiś sposób na zwiększenie szybkości przesyłania filmu na YT? 13-minutowy
filmik przesyła się 6 GODZIN! Czy po zaakceptowaniu tej jakiejś umowy z YT na dłuższe
niż 15 minut filmiki prędkość się zwiększy? Czy to zależy tylko i wyłącznie od internetu?

Ile waży plik, który chcesz przesłać? Jak dużo, to spróbuj zmniejszyć rozmiar w jakimś Movie Makerze albo gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Plik 600 mega waży, to nie jest materiał prosto z Frapsa, przerabiałem już w Movie Makerze :) Mój lapek wysyła to chyba z prędkością 20k/s, około :/ Strasznie uciążliwe są takie długie czasy przesyłania, tym bardziej, że planuję zrobić parę serii Let''s Play''ów ze starych gier :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2011 o 12:38, Richmond94 napisał:

Plik 600 mega waży, to nie jest materiał prosto z Frapsa, przerabiałem już w Movie Makerze
:) Mój lapek wysyła to chyba z prędkością 20k/s, około :/ Strasznie uciążliwe są takie
długie czasy przesyłania, tym bardziej, że planuję zrobić parę serii Let''s Play''ów
ze starych gier :/

Jeśli już to polecam skonwertować plik za pomocą programu MediaCoder. Jakość troszkę ucierpi ale raczej niewiele a z 600mb zrobi się 50. Jak wygląda filmik po takim konwertowaniu możesz zobaczyć przykładowo na moim kanale bo sam tak konwertuje gdyż też tworzę Let's Pleje które po zapisaniu ważą 600-900mb a przy przesyłaniu 40k/s nie warto mi wrzucać pełnych plików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2011 o 14:26, Richmond94 napisał:

Sorry za podwójny post, ale mógłbyś mi powiedzieć, jak zmniejszyć wagę pliku wideo? Mam
angielską wersję programu i trochę się w niej nie łapię :)

Wystarczy że przeciągniesz pilik i klikniesz przycisk START u góry po prawej. Nic nie trzeba zmieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować