Zaloguj się, aby obserwować  
owczar4

YouTube

2031 postów w tym temacie

Dnia 22.06.2011 o 22:15, Malevyn napisał:

a widzisz. takie banalnie a nie wiedzialem. dzieki.

Wiem, że problem już rozwiązany, ale podam Ci jeszcze jeden sposób. Kliknij przycisk udostępnij, pokaż opcje i tam masz okienko na wpisanie czasu, od którego ma film się zacząć, a po lewej masz wygenerowany link.

Ja też mam problem. Chodzi o to, że gdy kopiuje właśnie ten wygenerowany link i wrzucam do wpisu na gramsajcie to zamiast filmu pokazuje się tylko link. Na starym YT wszytko było ok, a teraz zmieniają coś co chwile i nie działa. Co zrobić?

20110624235226

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, napisz mi tą rzecz. Moje GG:

Spoiler

6786363

. Pamiętaj o dodaniu, że jesteś z gram.pl :)

@Gumisiek2, dzięki za uznanie, te pierwsze sekundy z Ivoną to był hołd oddany niezbyt udanemu "trailerowi", DK2 dziesięciolecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2011 o 22:15, Richmond94 napisał:

O kurde, działa! Filmik mniejszy 5x przy właściwie żadnym spadku jakości! Człowieku,
jesteś NAJLEPSZY!!! DZIĘKI :D

Miło mi że mogłem pomóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam strasznie wkurzający problem. Usuwam obejrzane filmy z zasubskrybowanych kont na YT, a one wciąż wracają, nawet nie są oznaczone jako obejrzane. I tak już od jakiegoś dłuższego czasu, co mnie strasznie denerwuje. Może ktoś spotkał się już z takim problemem? Pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Beznadziejny to jest ciągle nie naprawiony problem z Flashem i Google chrome [który potrafi sporadycznie zapodać BSOD nawet...]
Widać jak oba zespoły srają na userów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2011 o 13:09, Ecko09 napisał:

Beznadziejny jest ten nowy player...może i wygląda fajnie ,ale strasznie zabugowany.

Dokładnie... jak chce kliknąc na pauzę to cały czas klikam albo na "lubie" lub "nie lubie", a jak klikne "nie lubie" to jestem hejtowany. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 21:11, gracz_155 napisał:

Czy wraz z zmianą jakości video 240-1080p zmienia się jakość dźwięku, tak jakoś nurtuje
mnie to pytanie.

Zmienia sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 21:11, gracz_155 napisał:

Czy wraz z zmianą jakości video 240-1080p zmienia się jakość dźwięku, tak jakoś nurtuje
mnie to pytanie.

zmienia sie, kiedys sciagalem rozne wersje i sprawdzalem ile jest kbps dla dzwieku, jesli dobrze pamietam to dla rozdzialek typu 360p bylo cos kolo 60 kbps, dla 720p/1080p - 112 kbps czyli troche gorzej od kasety magnetofonowej, mozliwe, ze jest teraz wiecej kbps

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, da się wyłączyć jakoś opcje "filmy wybrane dla Ciebie"? Zaśmieca mi to tylko stronę główną i przeszkadza w przeglądaniu nowości od ludzi, których za subskrybowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2011 o 15:13, ja33no napisał:

Mam pytanie, da się wyłączyć jakoś opcje "filmy wybrane dla Ciebie"? Zaśmieca mi to tylko
stronę główną i przeszkadza w przeglądaniu nowości od ludzi, których za subskrybowałem.

W menu u góry (nad filmami, mniej więcej pod wyszukiwarką) wybierasz "Subskrypcje".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy wchodzę w kategorię gry np. to mam "najczęściej oglądane dzisiaj" i za pałkę nie mogę znaleźć przycisku ze zmianą na najczęściej oglądane filmiki w miesiącu, tygodniu itp. Natomiast kiedy chodzę na sport to mam ten przycisk ze zmianą. Da się zmieniać tak samo okres jak w kategoriach sport?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>...
Faktycznie sam ostatnio miałem z tym problem, ale wstydziłem się pytać ;p
Oto co znalazłem:
http://www.google.com/support/forum/p/youtube/thread?tid=7e808d3dd31654c6&hl=en
Solution to the problem YouTube Recent Uploads;
In the YouTube search box enter an "*" without the quotes.
Use the Filter down tab and change the the sort order.
Optional to add filters.

Ale... jest pewne ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować