Zaloguj się, aby obserwować  
owczar4

YouTube

2031 postów w tym temacie

Dnia 20.10.2011 o 14:15, SpecShadow napisał:

The hell?

W wersji anglojęzycznej było już dawno.... Trochę niedorobione, bo przydałoby się znacznie więcej reakcji, ale cóż... Tylko nie rozumiem dlaczego przetłumaczyli "ouch" jako "to bolało", bo przecież można by tego użyć w zupełnie innym kontekście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej jest jakaś możliwość znalezienia takiego samego filmu na youtube?
np ktoś udostępnił film jakiegoś gameplayu, czy coś w tym stylu, i ktoś poprostu ściągnął go i wrzucił na swój profil udając że jest jego.
Bardzo mi to potrzebne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jakiejś metody wyszukiwania identycznych video.
Szukaj po tagach i tematyce filmu to może trafisz na plagiat którego poszukujesz.
Aczkolwiek do niczego ci się to nie zda - możesz oflagować splagiatowany film, ale wątpliwe, że go usuną jeśli nie narusza regulaminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko u mnie nie działa przełączanie na wyższe rozdzielczości? Z 360p na 480p lub 720p się nie przełączę, za to na 240p jak najbardziej. Korzystam z Opery, na Firefoxie wszystko działa dobrze. Coraz więcej problemów z tą Operą ostatnimi czasy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2011 o 14:04, Gumisiek2 napisał:

Czy tylko u mnie nie działa przełączanie na wyższe rozdzielczości? Z 360p na 480p lub
720p się nie przełączę, za to na 240p jak najbardziej. Korzystam z Opery, na Firefoxie
wszystko działa dobrze. Coraz więcej problemów z tą Operą ostatnimi czasy :/


Widocznie musisz mieć jakiś problem, u mnie wszystko działa z operą z której korzystam na codzień nie ma żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2011 o 12:24, KrzyniuBDG napisał:

Czy wie ktoś jak ustawić na swoim kanale YT "watch_icon"? Chodzi o to co zaznaczyłem
na poniższym obrazku.

Musisz byc partnerem.

A tak przy okazji, dostalem dzisiaj mejla od yb z zaproszeniem do uzyskiwania przychodu z filmów YouTube i musze zalozyc konto adsense. Czy jak za adres mojej witryny podam url mojego kanalu na yb, nie bedzie zadnych problemow? Wczesniej tak probowalem, ale nie wypalilo, ale wtedy nie mialem zaproszenia, a teraz mam, wiec powinno byc chyba ok. Tak czy inaczej, jezeli ktos wie cos na ten temat, niech da znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kim są ci Music Publishing Rights Collecting Society? Uczepili się mojego gameplaya z gry Pył (DOSowo - windowsowa polska gra FPP).
Czemu YT ciągle mnie musi negatywnie zaskakiwać...

Jak wrzuciłem ten filmik z gry nagle na moim profilu i w filmikach pojawiły się reklamy. Po usunięciu filmika znikają. Dodatkowa robota z Urzędem Skarbowym mi się nie widzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm dopadł mnie problem. Już od dłuższego czasu mam zdjęty limit na YT a przy ostatnim wysyłaniu filmiku wyskoczył błąd o tym, że filmik jest za długi (25 min) a miesiąc wcześniej wysyłałem nawet dłuższy, bo miał 26 min. I nie wiem w końcu co robić. Teraz próbuje jeszcze raz wysłać zobaczę czy coś to da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co się stało z nowym wyglądem czy tam skórką YT? Kiedyś można było sobie przetestować nowy wygląd stronki i nie ukrywam, że przy przeglądaniu kanałów z masą filmików (wszelacy zagrajmerzy czy Let''s Playe) był bardzo wygodny. Nie jest już dostępny dla gawiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno ostrzeżenie aktualnie na koncie na YT i niestety moje podanie o partnerstwo zostało odrzucone. One kiedyś znikają w ogóle? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2011 o 21:12, SpecShadow napisał:

Co się stało z nowym wyglądem czy tam skórką YT? Kiedyś można było sobie przetestować
nowy wygląd stronki i nie ukrywam, że przy przeglądaniu kanałów z masą filmików (wszelacy
zagrajmerzy czy Let''s Playe) był bardzo wygodny. Nie jest już dostępny dla gawiedzi?


Pewnie beta testy zostały zamknięte i pewnie już robią ostatnie szlify i niedługo zostanie wypuszczone ostatecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem jednej rzeczy.

Mam np filmik na youtube i maksymalna rozdzielczość to 720. Do 480 na małym ekranie obraz jest płynny, ale gdy dam na cały ekran, to choćbym zmniejszył rozdzielczość do 240, to animacja zacina się tak czy siak. To normalne czy nie za bardzo? Bo w końcu ilość pikseli się wtedy nie zmienia. Albo inna sprawa. Odpalam filmik w 720 i mimo że pasek buforowania znacznie wyprzedza aktualne miejsce na filmiku, to obraz się tnie na małym okienku. To normalne czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować