Zaloguj się, aby obserwować  
owczar4

YouTube

2031 postów w tym temacie

Dostałem właśnie email od zespołu youtube''a o możliwości zarabianiu na reklamach zamieszczanych w filmach. Teraz mam 2 pytanie:
- Czy to działa w Polsce ?
- i jakie kwoty w przybliżeniu można zarobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2011 o 18:35, Hardstyle4ever napisał:

Ponawiam pytanie bo ważne>>> Czy jeśli ma się ostrzeżenie to można dostać partnerstwo??

Bedzie ciezko. Sa wyjatki, ze ktos z ostrzezeniem dostaje partnera, ale potwierdzaja one raczej regule. Jesli chcesz sie o ta wspolprace starac, radzilbym zalozyc nowe konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2011 o 17:28, MiSiU3112 napisał:

Dostałem właśnie email od zespołu youtube''a o możliwości zarabianiu na reklamach zamieszczanych
w filmach. Teraz mam 2 pytanie:
- Czy to działa w Polsce ?
- i jakie kwoty w przybliżeniu można zarobić ?


Jeśli tak ci tęskno za Urzędem Skarbowym to wal śmiało.
Kwoty są drobne, jedynie w przypadku wielu filmów z dużą ilością wyświetleń (np. cykl Let''s Play) można mówić o czymś takim jak „zarobek".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się zrobic taki myk, żeby na YT być stale zalogowanym na jeden adres @? Przestawia mi się ilekroć loguję się na jakieś inne konto mailowe na gmailu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2011 o 18:35, Hardstyle4ever napisał:

Ponawiam pytanie bo ważne>>> Czy jeśli ma się ostrzeżenie to można dostać partnerstwo??

podobno nie - ragnarokPL o tym mówił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2011 o 23:44, Witcher1990 napisał:

O co chodzi z tym dawaniem łapki w górę i trzymaniem ctrl? Robiłem tak kilka razy i nic
nie zauważyłem

O nic. To jest zwykły gag, sposób na łapanie frajerów by dali komentarzowi łapkę w górę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.11.2011 o 14:20, KuroNeko napisał:

O nic. To jest zwykły gag, sposób na łapanie frajerów by dali komentarzowi łapkę w górę.
:P

Dzięki za nazwanie frajerem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam aktualnie + 500 widzów a ja ciągle nie mam ściągniętych limitów. Można jakoś napisać do YT o prośbę ściągnięcia owych limitów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2011 o 18:17, Infes napisał:

Posiadam aktualnie + 500 widzów a ja ciągle nie mam ściągniętych limitów. Można jakoś
napisać do YT o prośbę ściągnięcia owych limitów?


Jak to nie masz? A podpadłeś im jakoś z prawami autorskimi? Albo masz jakieś ostrzeżenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2011 o 19:03, FratelloAgito napisał:

Jak to nie masz? A podpadłeś im jakoś z prawami autorskimi? Albo masz jakieś ostrzeżenia?


No jasne że tak :) No ale to helloł... Nigdy mi to ostrzeżenie nie wygaśnie? :| Nigdy mi limituj nie zdejmą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2011 o 19:53, Infes napisał:

No jasne że tak :) No ale to helloł... Nigdy mi to ostrzeżenie nie wygaśnie? :| Nigdy
mi limituj nie zdejmą?


Jeden z moich kumpli miał podobnie, miał dwa ostrzeżenia i nie chcieli mu zdjąć limitu... więc założył nowe konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mam problem niedawno wrzuciłem film na youtube i gdy przyszło mi o tagować film pojawiły się schody a nie wrzucam filmów od wczoraj i nigdy mi się nie zdarzyło takie coś.

Przykład mojego problemu wygląda tak że:
1. wpisuje a raczej wybieram z rekomendowanych Tagów- "Warhammer 40,000" "Space Marine" "Video Game" i w takim stanie to zapisuje gdy mi się strona odświeżyła pozostało takie coś "Warhammer 40" "000 Space Marine Video Game"

2. znowu biorę z rekomendowanych "Warhammer 40,000" "Space Marine" "Video Game" "Mod (video Gaming)" i po zapisaniu zmian pozostało mi takie coś "Warhammer 40"

3. Czasami po wpisaniu youtube wykreśla mi wszystkie tagi jakie wpisałem i nic nie mam w tagach.

Tak się dzieje ze wszystkimi filmami którym spróbuje zmienić tagi.

Co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Jest pytanko. YouTube zaproponowało mi partnerstwo i muszę wpisać swoje dane z konta bankowego. Mam tam polską literę - ń - zapisać ją normalnie, czy jako n? Musi być w ISO-Latin-1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2011 o 14:54, Harrolfo napisał:

Cześć,
Jest pytanko. YouTube zaproponowało mi partnerstwo i muszę wpisać swoje dane z konta
bankowego. Mam tam polską literę - ń - zapisać ją normalnie, czy jako n? Musi być w ISO-Latin-1.

Sprobuj najpierw z ń, jak nie zaskoczy, to wklep n.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2011 o 15:05, Harrolfo napisał:

Następujące znaki są niedozwolone: "ń" :)

Czy jak wpiszę przez n, mimo że w banku mam z ń, to przelewy będą dochodziły?

A masz inna opcje? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować