Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Sztuki Walki

3613 postów w tym temacie

Dnia 02.10.2011 o 22:16, Amaros napisał:

> > > Czym się różni kickboxing od K-1?
> > w kickboxing dochodzą nogi a k1 to połączenie boks kickboxing tajski boks
i karate
> nogi
> > łokcie kolanka :D
> w k1 nie ma lokci...
Jak to niema?

po prostu zakaz jest uzywania lokci na twarz, nie wiem czy na korpus tak ze, zreszta lokiec njalepiej pasuje do twarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2011 o 22:21, vip_konius napisał:

> > > > Czym się różni kickboxing od K-1?
> > > w kickboxing dochodzą nogi a k1 to połączenie boks kickboxing tajski
boks
> i karate
> > nogi
> > > łokcie kolanka :D
> > w k1 nie ma lokci...
> Jak to niema?
po prostu zakaz jest uzywania lokci na twarz, nie wiem czy na korpus tak ze, zreszta
lokiec njalepiej pasuje do twarzy :)

Ups, a byłem pewny że, łokieć dozwolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2011 o 21:58, kodi24 napisał:

Dobra rozejsc sie, prawdziwy fighter wraca w blasku nowej farby do wlosow: http://film.onet.pl/wiadomosci/publikacje/artykuly/aktor-we-krwi,1,4882594,wiadomosc.html


Taa czytalem o tym juz jakis czas temu. Taka pokazowka miedzy dziadkami bedzie, co nie zmienia faktu ze pewnie bedzie to interesujaca pokazowka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2011 o 15:09, Graszcz napisał:

http://youtu.be/XW_J4IYf7SM cała prawda o aikido


Jo, widziałem. Aikido jest fajne jak ktoś po prostu chce się trochę poruszać, albo dla ludzi, którzy po prostu je lubią. Ale jakakolwiek skuteczność się tu raczej nie stosuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, trochę poruszać. Chyba jak się ma kilkanaście kilo nadwagi. Bo coś mi mówi, że ja bym się na takim treningu nawet nie spocił.
Swoją drogą, słyszałem kiedyś taki pogląd, że na aikido można do perfekcji opanować pady i przewroty - i to jest chyba najbardziej przydatny element tej sztuki walki. Zresztą nawet na tym filmiku to widać (0:17)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2011 o 15:33, Graszcz napisał:

Swoją drogą, słyszałem kiedyś taki pogląd, że na aikido można do perfekcji opanować pady
i przewroty - i to jest chyba najbardziej przydatny element tej sztuki walki. Zresztą
nawet na tym filmiku to widać (0:17)

Dlatego nie powinieneś skreślać żadnej sztuki walki. Takie aikido może się przydać starszym ludziom, bo zdarza im się często potykać lub wywracać. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądał ktoś Mma Attack ostatnio? Ja osobiście uważam, że poziom "walk" wieczoru w Polsce jest co najmniej żenujący. Reszta walk była całkiem, całkiem. Najlepiej według mnie Drwal wypadł, który swoją drogą krytykował KSW za walki wieczoru, w których walczy "facet bez nerki z facetem bez jaj", a potem sam przed ich rewanżem walczył ^^.

Co myślicie o Gołocie powracającym na ring?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem bardzo co pokaże Pudzian w tej walce zwłaszcza, że to taki "tytan pracy" i z pewnością przygotowywał się bardzo solidnie. Khalidov jest dobry, ale jakoś mnie nie kręci. Z ogromną niecierpliwością czekam za to na walki Janka Błachowicza i nowej twarzy KSW czyli Macieja Jewtuszki, który ma według mnie ogromny potencjał i jak dla mnie to zdmuchnie dzisiaj z ringu Sowińskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2011 o 23:33, czapla56 napisał:

Co dokładnie powiedział? Zrozumiałem, że powiedział że to p*** żart i coś tam ludzi zezwał.
Ogólnie trochę seplenił :D


Mówił, że ci, którzy patrzą na takie widowisko muszą być poje*** i potem zaczął o sędziach, ale puścili reklamy. W sumie to IMO wygrał tą walkę. Mimo wszystko Pudzian wyglądał dziś na prawdę dobrze i oby było podobnie w następnych rundach. Dziś jednak mimo wszystko wynik jest kontrowersyjny dla wielu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować