Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Avatar

Warhammer 40.000 Dawn of War 2 - pomysły, domysły i nadzieje... [M]

8729 postów w tym temacie

Tau wololo. Mam nadzieję, ze dadzą ich w ostatnim dodatku, i będą tak nudni, że nikt nie będzie chciał nimi grać. Po tym co zaserwował nam Reric w DC, boję się, że Tau znowu będzie najbardziej tragiczną rasą w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


nie wierze w to, ze Tau beda w pierwszym dodatku - sa za malo popularni !!!

stawiam na 4 najpopularniejsze rasy w podstawce czyli takie same jak w DOW I: SM, Orkz, CSM i Eld

w pierwszym dodatku spodziewam sie Tyranidow bo kazdy o nich skomle oraz... IG sa SM musi byc IG
chyba ze IG wejdzie do podstawki zamiast Eldarow ale jakos to malo prawdopodobne jest, nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko nadzieje, że kampanie będa lepsze niż w DC lub SS bo się zastrzele. W nich jest praktycznie 80% zabawy w potyczki z kompem a 10% jakieś misje. A drugie 10% można dać własną opinie dla mnie nuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eldarzy są popularniejsi od IG.Zresztą,Relic wprowadził IG,by większość gier nie polegała na tym,kto zrobi większą masę i będzie umiał nią machać.IG miało być początkowo niezdolne do ataku)kiepskie HP,Morale z doopy),a dobre w obronie.Wyszedł im Commie Rush...

Ale głównie dlatego chciałem grać IG-lubię walczyć defensywnie.Ale teraz gram głównie dlatego,że uwielbiam klimat IG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 19:19, szweider napisał:

Eldarzy są popularniejsi od IG.Zresztą,Relic wprowadził IG,by większość gier nie polegała
na tym,kto zrobi większą masę i będzie umiał nią machać.IG miało być początkowo niezdolne
do ataku)kiepskie HP,Morale z doopy),a dobre w obronie.Wyszedł im Commie Rush...

Ale głównie dlatego chciałem grać IG-lubię walczyć defensywnie.Ale teraz gram głównie
dlatego,że uwielbiam klimat IG.


ja wole IG od SM - przynajmniej nie sa wysterylizowanymi klonami super amerykanskich zolnierzy ;-PPP
a co do kampanii to juz chyba jasne czemu DC czy w szczegolnosci SS wygladaja jak wygladaja - Relic od dawna robi DOWa wiec nie mogl poswiecic dodatkom do jedynki tyle czasu ile bysmy oczekiwali... mysle ze kampania w DOWie 2 bedzie lepsza niz to co bylo nie tylko w DC czy WA ale takze w podstawce - don't panic !!!
DOW to cudowne dziecko Relica a dodatki nie sa tak surowo oceniane jak podstawka, nie moga sobie pozwolic by skopac podstawke bo kto im kupi do niej dodatki ? mysle, ze podstawka DOW 2 bedzie cycus glancus - ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo mi się nudzi...
Poprzeglądałem te strzępy informacji o DoW2 - ze screenów wynika, że w grze najprawdopodobniej pojawią się dwie nowe jednostki dla Orków:
Screen pierwszy: Stikk Bommaz, czyli orkowi grenadierzy.
Screeen drugi: Ork Commandos (podobieństwo jest uderzające).

20080405192958

20080405193004

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IG=Dowód na to,że zwykły człowiek potrafi:)


Mnie tam przypomniała się jedna rzecz-Deaminhunters-nie można było ich zrobic w SS,gdyż Maryna miała ich jednostkę.Jednak skoro GW planuje zrobić armię Demonów i jeden z dodatków ich doda,to powinni też wystąpić także Ordo Malleus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 19:33, szweider napisał:

IG=Dowód na to,że zwykły człowiek potrafi:)


Mnie tam przypomniała się jedna rzecz-Deaminhunters-nie można było ich zrobic w SS,gdyż
Maryna miała ich jednostkę.Jednak skoro GW planuje zrobić armię Demonów i jeden z dodatków
ich doda,to powinni też wystąpić także Ordo Malleus.


oby nie... nie wyobrazam sobie armii demonow w RTSie zas DH obok SM czy SoB to juz przesada... ilez mozna sluchac Imperator to Imperator tamto... ciekawe jak szybko w DOWie 2 beda moi ulubieni Dark Eldars... cos mi mowi ze sobie kilka lat poczekam... :-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że Relic nie rozdziobie zbytnio frakcji Imperialnej. SM, SoB, IG - wystarczy. Jeśli dadzą Ordo Malleus to dlaczego nie Xenos, a skoro będzie Xenos to musi być i Hereticus...itd.

Nie. Ewentualnie Inkwizycja jako jedna frakcja, ale nie sądzę. Pierwszeństwo mają "główne" rasy. I słusznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No w pewnym sensie....trochę dużo Homo Sapie.Raczej bez SoB-SM i IG

Ciekawe co będzie z malarzem armii?Dalej będzie 5 kolorów,czy będziemy mogli ustalać prawie wszystkie szczegóły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.04.2008 o 22:55, szweider napisał:

Ciekawe co będzie z malarzem armii?Dalej będzie 5 kolorów,czy będziemy mogli ustalać
prawie wszystkie szczegóły?


Nie wiem. :P

Ale mogliby zdobyć się na odwagę i udostępnić w malarzu modele wszystkich jednostek. Nigdy nie rozumiałem tego ograniczenia... Chyba nie chodzi im o to, żeby nie psuć "tajemnicy" i nie pokazać czym dysponują poszczególne rasy w T4 bo to śmieszne... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 23:22, Lord Avatar napisał:

Chyba nie chodzi im o to, żeby nie psuć "tajemnicy"
i nie pokazać czym dysponują poszczególne rasy w T4 bo to śmieszne... :D


A cholera przydało by się, bo ja do dziś nie widziałem połowy jednostek SoB, włącznie z reliktową - Żyjącą Świętą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.04.2008 o 23:24, Mroku21 napisał:


A cholera przydało by się, bo ja do dziś nie widziałem połowy jednostek SoB, włącznie
z reliktową - Żyjącą Świętą :P


O lol.

No to instaluj Uberpaintera do SS i tyle. Na Hangarze są niezłe skiny dla SoB. Take a look.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy te screeny już były, ja je widzę pierwszy raz i muszę powiedzieć, że jestem wniebowzięty.
DoW 2, jeśli będzie rzeczywiście tak wyglądał, to graficznie zmiażdży cukierkowego SC2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Screeny były, właściwie linki do nich, ale zawsze znajdzie się ktoś komu nie chce się łazić po innych stronach i więc się przydadzą. Mnie osobiście nie podoba się ta "olololo, wszystko się świeci jak psu jaja" grafika. Owszem, grafika może być ładna, ale ma pasować do GRIM AND DARK uniwersum Wh40k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 13:18, darkwind21 napisał:

Nie wiem czy te screeny już były, ja je widzę pierwszy raz i muszę powiedzieć, że jestem
wniebowzięty.
DoW 2, jeśli będzie rzeczywiście tak wyglądał, to graficznie zmiażdży cukierkowego SC2.


Dla każdego coś miłego. SC jest po prostu w innej konwencji graficznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.04.2008 o 14:09, Lord Avatar napisał:


Dla każdego coś miłego. SC jest po prostu w innej konwencji graficznej.



Tak ale mimo wszystko i to i to jest Sci-fi, więc kolorowa grafika Warcrafta trochę średnio pasuje do SC2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.04.2008 o 14:09, Lord Avatar napisał:

Dla każdego coś miłego. SC jest po prostu w innej konwencji graficznej.


jest w "innej" konwencji graficznej. Słowo "inna" jest także używane w określeniu "inna" orientacja seksualna...
cukierkowa grafa Stara dwójki jest po prostu gejowska !!! co to ma być może jeszcze niebieska krew ?
a wszystko po to by gimnazjaliści mogli "legalnie" grać w "masowanie podstawowych unitów" i chwalić się znajomym, że graja w STRATEGIE a nie jakies głupie strzelanki ;-PPP niech Dawn of War 2 bedzie od 18 lat !!! mrok krew i łzy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 13:21, darkwind21 napisał:

Zapomniałem screenów.

To są screeny z wczesnej wersji, gra na pewno wyglądać będzie lepiej. I zgadzam się Teokrata, SC2 dla młodzych DoW2 od 18 lat. Krew, pot, flaki i łzy. To jest Warhammer!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować