Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Avatar

Warhammer 40.000 Dawn of War 2 - pomysły, domysły i nadzieje... [M]

8729 postów w tym temacie

Dnia 09.04.2008 o 07:16, Darkstar181 napisał:

Ta sama sytuacja co rok temu z World of Warcraft. Byle pierdółka się w necie pojawiła
(np. nowa tapeta) a na gram.pl od razu było o tym głośno... ale jak zapowiedziano np.
dodatek do Guild Wars, to news o tym pojawiał się chyba parę dni później.


moze sa po prostu przeplaceni ? promuja okreslone tytuly i tyle... wcale by mnie to nie zdziwilo...
swoja droga mam podobne wrazenie czytajac CD-Action - ciagle pisza a serii C&C a o Dawn of War malo i nierzetelnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 13:47, Teokrata napisał:

moze sa po prostu przeplaceni ? promuja okreslone tytuly i tyle... wcale by mnie to nie
zdziwilo...
swoja droga mam podobne wrazenie czytajac CD-Action - ciagle pisza a serii C&C a o Dawn
of War malo i nierzetelnie

CDA? Hah, oni to akurat są pismem gdzie rzetelność to słowo nieznane. Nie radzę kupować tego nikomu, no chyba że w danym numerze są fajne pełniaki bo takie się zdarzają. I ten ich "humor"...żałosne.

Jak myślicie, jakie będą wymagania gry? Ja już wiem że w moim przypadku bez modernizacji sprzętu się nie obejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja planuje kupic cos takiego:

ProcesorAMD Athlon 64 X2 5600+ BOX (Socket AM2)
Płyta głównaAsus M2N-SLI Deluxe nForce 570 SLI
Pamięć RAMGeIL Dual 2x 1GB DDR2 800 MHz
Karta graficznaGeForce 9600 GT Asus 512MB HDTV & DVI (PCI-E)
Dysk twardy IDE/SATASeagate 250 GB Barracuda 7200.10 (16MB, Serial ATA II, zapis prostopadły)
ObudowaTracer TRO-626 LIBRA PFC 400W Prescott BLACK
NapędyAsus DVD+/-RW DRW-2014L1 LightScribe bulk black
Monitor LCD19" Asus VB191T black
Koszt: 2700pln

mam nadzieje, ze mi pojdzie bez problemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2008 o 12:01, Lord Avatar napisał:

Link nie chce współpracować...

Wytnij całość i wklei do przeglądarki, niestety to forum jest tak beznadziejne, że się gubi przy dłuższych linkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tych skanów co są na necie od PC Gamera, można wyczytać coś takiego:
"Each squad is led by a sergeant with a unique name and face, distinc voice acting, and combat specialty."

Czytam to...i nie mogę uwierzyć :p.
Z różnymi twarzyczkami, ok, do zrobienia, ale imię? O co chodzi? Będzie gadka w stylu "Brother-Seargeant Jasio reporting"? No i wiele różnych głosów na jeden typ oddziału? o.O
I te różne "combat specialty". Wygląda mi to na trochę nierealne.

Podobno uzupełnianie squadów ma być inne niż w DoW 1. Ciekawe co wymyślą. Według mnie akurat to mogłoby zostać bez zmian.

Nadal mają być te pseudo elementy RPG w kampanii, czyli sprzęty dla naszego hero. Nie wiem co o tym myśleć. Oznacza to że singleplayer ma być taki sam jak w DC czy SS? Trochę szkoda...przydałaby się jakaś solidna fabuła w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co żem czytał,będzie coś takiego,że latamy sobie tą naszą barką po kosmosie i możemy odbierać wezwania o pomoc/informacje o konfliktach zbrojnych w danych rejonach galaktyki a nastepnie tam uderzac.

Uzupełnianie ma być takie jak w CoH,czyli ze nie mozemy uzupełniac teamów w dowolnej czesci mapy.

co do sierżantów,myślę,że będą to oddzielne charaktery dowódców...Jeden bedzie lubił close combat,drugi atak z daleka,trzeci ostrzał z bliska itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.04.2008 o 20:19, General Sturnn napisał:

co do sierżantów,myślę,że będą to oddzielne charaktery dowódców...Jeden bedzie lubił
close combat,drugi atak z daleka,trzeci ostrzał z bliska itd...


Wszytko ok, byleby nie zrobić z Tacsów (którzy opierają się na uniwersalności) jednostek nadmiernie wyspecjalizowanych. Oni specjalizują się z uwagi na dobór uzbrojenia, a nie widzimisię sierżanta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi najbardziej spodobalo sie to ze bedzie na Engine COH wiec wyglada juz na tych 3 zdjęciach zajebiscie. Mam nadzieje ze bedzie jeszcze bardzij grywalny niz 1 ktora i tak byla dla mnie rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 13:04, Lord Avatar napisał:

Wszytko ok, byleby nie zrobić z Tacsów (którzy opierają się na uniwersalności) jednostek
nadmiernie wyspecjalizowanych. Oni specjalizują się z uwagi na dobór uzbrojenia, a nie
widzimisię sierżanta...


Wiesz,to Relic umyślił sobie,że TSM wyglądają jako uniwersalne wojsko. We fluffie masz przecież,że tacsy mają boltery i noże/miecz oraz bron typu karabin plazmowy. Heavy Boltery,Rakietnice itd mają Devastatorzy. Drużyny taktyczną są uniwersalne nie dlatego,że mają szerego broni ale dlatego,ze moge sobie poradzic z wiekszością przeciwników na polu walki. Być może do tego dąży Relic,ale nie jestem pewien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

W zasadzie, to ich uniwersalność wynika zarówno z doskonałego przeszkolenia jak i szerokiej gamy uzbrojenia. Chodzi mi o to, żeby dany oddział nie charakteryzował się gorszą celnością dlatego, że jego sierżant ma uraz do swojej giwery, za to kocha swój miecz łańcuchowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2008 o 12:43, Lord Avatar napisał:

/.../

W zasadzie, to ich uniwersalność wynika zarówno z doskonałego przeszkolenia jak i szerokiej
gamy uzbrojenia. Chodzi mi o to, żeby dany oddział nie charakteryzował się gorszą celnością
dlatego, że jego sierżant ma uraz do swojej giwery, za to kocha swój miecz łańcuchowy...



Nie nie,tak to napewno nie będzie :> Podejrzewam,że tak podstawowe cechy takie jak celność czy atak w cc bedzie taki sam. Myślę,że kwestię będą dotyczyły bardziej taktycznych rozwiązań? Np. Sierżant Hagins jest specjalistą do walki na krótkim dystansie - jego podkomendni mistrzowsko używają miotaczy ognia. Sierżant Mikael lubuje się w eliminowaniu przeciwnika z dystansu za pomocą cieższych broni.
Być może coś takiego. Szeroka gama uzbrojenia nie należy do składów taktycznych,lecz do devastatorów. To są Ci sami marines,ale Relic połaczył te dwie funkcje poprostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Szeroka gama uzbrojenia tyczy się i Tacticali i Devastatorów. Rzecz w tym, że Tacs mogą mieć tylko jedną sztukę broni ciężkiej/specjalnej, a Devastatorzy dwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ktoś wie może kiedy ukaże się wreszcie ukrywana przed światem V edycja Warhammera 40.000 ???
oraz kiedy ukaże się nowy kodeks Dark Eldarow ??? btw nowy kodeks CSM juz jest choc nie po polsku...
słyszałem tylko, że DE mają mieć teraz mniej ostrzy i kolców a ich pancerze maja bardziej przypominac gadzie łuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 11:23, Lord Avatar napisał:

Szeroka gama uzbrojenia tyczy się i Tacticali i Devastatorów. Rzecz w tym, że Tacs mogą
mieć tylko jedną sztukę broni ciężkiej/specjalnej, a Devastatorzy dwie.


Mhm, luknąłem do kodeksu i sprawdziłem. Racja :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować