Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Avatar

Warhammer 40.000 Dawn of War 2 - pomysły, domysły i nadzieje... [M]

8729 postów w tym temacie

Zgadzam się DoW 2 powinien być bardzo krwawy(oby flaki też były ;pp) ale troszkę dziwię się że tak jeździcie po SC2. Moim skromnym zdaniem to też będzie świetna gra chociaż DoW jest moim nr.1 jeśli o rts-y chodzi ;p

Może i Starcraft jest totalnie oldschoolowy ale jest sporo miłośników takich klasyków. I wcale nie są oni gimnazjalistami :p.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezu Teo - co ty jakiś kindermetal jesteś? :D:D:D

Gejowskie to są kawałki Linkin Parku, a SC JEST W INNEJ KONWENCJI GRAFICZNEJ! I tyle. Nie pasi - nie kupujesz.

Ja też wolę DoW, ale do SC raczej nic nie mam. Btw, co teraz króluje w SS jak nie MASSOWANIE? Hę? Finta w fincie w fincie? DUPA! Mass i tyle. Znowu się dzisiaj o tym przekonałem. 4 gry - 2 do przodu i 2 po dupie. Why po dupie? Bo starałem się GRAĆ 2x Scouci i 2x TSM. Harras, kombinacje i wszystko cacy. Tyle, że potem wyjeżdża na mnie naspamiona kupa Tacsów, a z drugiej strony tona GMów. I GG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej Ludzie oświećcie mnie... Co to te Tyrki, Caledianie, itp.? Pierwsze słyszę o nich w DoW :P
Wg. Mnie w 2 będą:
1. Space Marines ( W końccu muszą powstrzymać demona :P )
2. Space Marines Chaosu
3. Orkowie
4. Eldarowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 21:41, ShaDoW Energy napisał:

Ej Ludzie oświećcie mnie... Co to te Tyrki, Caledianie, itp.? Pierwsze słyszę o nich


Tyrki-Tyranidzi-jeżeli grałeś w StarCrafta to właśnie Zergowie byli wzorowani na Tyranidach

Cadianie-Żołmierze z Cadiańskiego regimentu IG,który występuje w DoW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 21:41, ShaDoW Energy napisał:

Ej Ludzie oświećcie mnie... Co to te Tyrki, Caledianie, itp.? Pierwsze słyszę o nich


ten temat pomoże: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=11839&u=2935

A w skrócie: Tyrandzi to kosmiczna rasa robali których jedynym celem jest zeżarcie całego życia w galaktyce. Cadianie to ludność zamieszkująca planetę Cadię, która to leży w jedynym stabilnym przejściu z Oka Grozy do świata materialnego. Cadiańskie regimenty Gwardii Imperialnej są jednymi z bardziej cenionych regimentów w całym Imperium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 21:24, Lord Avatar napisał:

Gejowskie to są kawałki Linkin Parku.

Nie Tokio hotel jest gejowskie, LP nie jest takie złe.
Co do DoWa 2 chciał bym Tyranidów, ale to raczej mało możliwe.
SC2 pewno będzie dobra grą, ale przyznacie że tak jak WOW czy W3 będzie miał cukierkowa grafę, co nie każdem się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 21:52, PSAT Darth Stan napisał:

Co do DoWa 2 chciał bym Tyranidów, ale to raczej mało możliwe.



A czemu?Skoro silnik graficzny potrafi na zrobić świecących się Orków,to i Tyranidów powinien utrzymać.Tyle że raczej robale powinni wyjść w którymś dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 21:56, szweider napisał:

A czemu?Skoro silnik graficzny potrafi na zrobić świecących się Orków,to i Tyranidów
powinien utrzymać.Tyle że raczej robale powinni wyjść w którymś dodatku.


No może, ale jakoś nie jestem do tego przekonany. W każdym bądź razie chciałbym kampanie chaosu jak w WA, od razu w grze. Co jest możliwe, choć w CoH tez w dopiero w dodatku dali 2 kampanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 21:52, PSAT Darth Stan napisał:

Gejowskie to są kawałki Linkin Parku.
Nie Tokio hotel jest gejowskie, LP nie jest takie złe.



I jedno i drugie to emo. Ale TH przynajmniej się z tym nie kryją... Koniec offtopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 20:05, Konował napisał:

Zgadzam się DoW 2 powinien być bardzo krwawy(oby flaki też były ;pp) ale troszkę dziwię
się że tak jeździcie po SC2. Moim skromnym zdaniem to też będzie świetna gra chociaż
DoW jest moim nr.1 jeśli o rts-y chodzi ;p

Może i Starcraft jest totalnie oldschoolowy ale jest sporo miłośników takich klasyków.
I wcale nie są oni gimnazjalistami :p.


nie zrozum nas źle - wiekszosc z nas lubi starego StarCrafta i dużo w niego grała tyle, że przez te 10 lat dorośliśmy i niepodoba nam się cukierkowa wersja tej gry oraz brak znaczących zmian w formie rozgrywki przez te lata zwłaszcza, że bLizzard potrafi bo taki Warcraft III nie przypomina wogóle poprzednich części... ale jak się siedzi na górze milionowych miesięcznych abonamentów WOWa to po co się wysilac, nie ?

Lord Avatar - tak mam 26 lat i jestem kindermetalem oraz lubie Liniking Park czy jak to się pisze... ];->>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2008 o 17:16, Teokrata napisał:

Lord Avatar - tak mam 26 lat i jestem kindermetalem oraz lubie Liniking Park czy
jak to się pisze... ];->>>


Nom, znać, że się nie pomyliłem.... Kaplica. Hehe...

Edit:

Odnośnie grafiki SC2 - "nam", czyli komu"? Tobie? Jak dla mnie jest ok. Inna konwencja. Zresztą - nie podoba się - nie kupujesz. Ręczę, że milionom innych ludzi przypadnie do gustu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 09:00, Mroku21 napisał:

Ignorancja gram.pl coraz bardziej mnie dobija,

kill the mutant, burn the heretic, purge the unclean!
Pewnie spodziewali sie ze bedzie cala galeria screenow i wallpaperow + oficjalny trailer, pierwszy gameplay i wersja alfa do pobrania;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.04.2008 o 01:34, Lord Avatar napisał:

Odnośnie grafiki SC2 - "nam", czyli komu"? Tobie? Jak dla mnie jest ok. Inna konwencja.
Zresztą - nie podoba się - nie kupujesz. Ręczę, że milionom innych ludzi przypadnie do
gustu...


ja moze kupie StarCrafta II mojej córeczce - powinna jej sie spodobac grafika - sam bede gral w DOWa 2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 15:40, Rusell napisał:

> Ignorancja gram.pl coraz bardziej mnie dobija,
kill the mutant, burn the heretic, purge the unclean!
Pewnie spodziewali sie ze bedzie cala galeria screenow i wallpaperow + oficjalny trailer,
pierwszy gameplay i wersja alfa do pobrania;p


wystarczy spojrzec na zdjecie tego konsula - ludzka ignorancja nie ma granic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 15:56, Teokrata napisał:

wystarczy spojrzec na zdjecie tego konsula - ludzka ignorancja nie ma granic...


Na zdjęciu jest Chris Hansen, mój odwieczny wróg. (patrz avatar. jak nie rozumiesz, gratuluję, jesteś normalny.)

Ale to raczej w ramach takiego offtopu. A i tak btw, dlaczego oni rozmawiali o DoW2 w temacie o Wiedźminie?

20080408160716

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.04.2008 o 16:08, Grond napisał:

Ale to raczej w ramach takiego offtopu. A i tak btw, dlaczego oni rozmawiali o DoW2 w
temacie o Wiedźminie?

Po prostu ktoś chciał przypomnieć o tym że DOW II jest już oficjalnie zapowiedziany, a gram.pl ,milczy na ten temat, zajmując się wiecznie Wiedźminem.

Ta sama sytuacja co rok temu z World of Warcraft. Byle pierdółka się w necie pojawiła (np. nowa tapeta) a na gram.pl od razu było o tym głośno... ale jak zapowiedziano np. dodatek do Guild Wars, to news o tym pojawiał się chyba parę dni później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować