Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Avatar

Warhammer 40.000 Dawn of War 2 - pomysły, domysły i nadzieje... [M]

8729 postów w tym temacie

Dnia 26.02.2009 o 22:17, Tank25 napisał:

Widział ktoś może gdzieś soundtrack z DoW 2?


W Polsce nie nabędziesz takowego, ale wątpię aby wogóle się pokazał, za granicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krótko mówiąc, trzeba poczekać aż ktoś wykroi pliki muzyczne z gry i gdzieś wrzuci na internet, tak jak to było z Winter Assault, Dark Crusade i Soulstormem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś na dysku mam jeszcze muzykę z Chaos Gate, a ta z DoW 2 trochę mi ją przypomina.
Pamiętam hymn Ultramarines z Chaos Gate to był super kawałek w dodatku śpiewany po łacinie (lub pseudołacinie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 22:32, Nagaroth napisał:

Krótko mówiąc, trzeba poczekać aż ktoś wykroi pliki muzyczne z gry i gdzieś wrzuci na
internet, tak jak to było z Winter Assault, Dark Crusade i Soulstormem.


Parę utworów jest już dostępnych w internecie, a konkretnie na YouTubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 22:46, Dyzio Diablo napisał:

> Krótko mówiąc, trzeba poczekać aż ktoś wykroi pliki muzyczne z gry i gdzieś wrzuci
na
> internet, tak jak to było z Winter Assault, Dark Crusade i Soulstormem.

Parę utworów jest już dostępnych w internecie, a konkretnie na YouTubie.

Wiem właśnie oglądam/słucham:).
Oj przypominają się stare czasy, teraz już nie robią takich gier :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 22:49, Nagaroth napisał:

Soundtrack z Chaos Gate też mam, śpiewają po łacinie a "Ultramarines Chant" rzeczywiście
świetne.

To był mój ulubiony kawałek jak grałem w Chaos Gate. Strasznie "energetyczny" jest i pasował do rozgrywki.
W ogóle cała ścieżka była na bardzo wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was bawił się w zrobienie z FC-ka strzelca wyborowego, to jest zamiast w walkę wręcz punkciki przyznawał w umiejętności strzeleckie ?
Ciekawi mnie jak się sprawuje taki bohater, bo w późniejszej rozgrywce bicie wroga w close combat przejmie albo skład ASM albo Drednot.

Na Miażdzygnata [to chyba był Warboss] ja miałem taki skład drużyny:
FC - zbroja terminatora + tarcza i młot do walki - za bardzo nie szalał ale dobrze odwracał uwagę od reszty drużyny i zadawał średnie obrażenia
Tarkus - Karabin plazmowy + granaty - atakowanie na odległość i rzucanie granatów, tylko do tego ograniczała się jego rola.
Avitus - Działo plazmowe - skupiony ogień i zestaw reanimacji tym się głownie zajmował, plazma może i zadawała przyzwoite obrażenia ale zanim odpaliła to mijało sporo czasu.
Thule - działko szturmowe drednota - ogień zaporowy w sam raz na pojawiającą się obstawę do tego walka wręcz z bossem [ogłuszanie go specjalnym uderzeniem].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 22:49, Nagaroth napisał:

Soundtrack z Chaos Gate też mam, śpiewają po łacinie a "Ultramarines Chant" rzeczywiście
świetne.


"Cośśśtam cośśśtamo patis, Chaos suprematisss...." :]

Soundtrack z CG mam na dysku od lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 12:19, Maciek2194 napisał:

Czemu jak raz obroniłem kuźnie to potem znowu jest ta sama misja żeby znowu tą samą kuźnie
obronić ;o


Żeby sobie można było punkty/doświadczenie nabić. Te 90 tyś nie jest takie łatwe do zdobycia wiesz na primarchu (czy raczej nie tak szybkie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 22:40, Tank25 napisał:

Gdzieś na dysku mam jeszcze muzykę z Chaos Gate, a ta z DoW 2 trochę mi ją przypomina.
Pamiętam hymn Ultramarines z Chaos Gate to był super kawałek w dodatku śpiewany po łacinie
(lub pseudołacinie).


Wiesz może jak się piosenka nazywa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 14:23, necron1501 napisał:

> Gdzieś na dysku mam jeszcze muzykę z Chaos Gate, a ta z DoW 2 trochę mi ją przypomina.

> Pamiętam hymn Ultramarines z Chaos Gate to był super kawałek w dodatku śpiewany
po łacinie
> (lub pseudołacinie).

Wiesz może jak się piosenka nazywa???


Ultramarines chant o ile się nie mylę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak...gralem wczoraj pare trojeczek z moim m8. Elf, jest rasą ktorej SM nie zabije. Meczyk 3v3 elfy na marinow skonczyl sie wynikiem 230 dla gejów. Nie mam pojecia co na nich grac, bo wszystkie pada zanim cos im zrobi. Spam Guardianów jest nie do zatrzymania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.02.2009 o 14:23, necron1501 napisał:

Wiesz może jak się piosenka nazywa???

Dokładnie tak jak pisał Maciek2194 Ultramarines Chant, przynajmniej tak funkcjonuje w necie.
Na soundtracku do gry było tylko Song 2 jak się nie mylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 15:09, General Sturnn napisał:

Powiem tak...gralem wczoraj pare trojeczek z moim m8. Elf, jest rasą ktorej SM nie zabije.
Meczyk 3v3 elfy na marinow skonczyl sie wynikiem 230 dla gejów. Nie mam pojecia co na
nich grac, bo wszystkie pada zanim cos im zrobi. Spam Guardianów jest nie do zatrzymania.

Zawsze SM dostaje w dupe od elfów :C przynajmniej ja z 6 SM przeciwko 4 platformami i 20 guardianów "-_-

Terminatorzy wymiatają ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 15:09, General Sturnn napisał:

Powiem tak...gralem wczoraj pare trojeczek z moim m8. Elf, jest rasą ktorej SM nie zabije.


A kogo SM zabije co??

Bo orki z 3x slugga BO kładą marynaty jak chcą a gnidy są obecnie po prostu przegięte (warriorzy to bodaj najlepsza jednostka w t1 do cc a dodatkowo są faktycznie "wszechstronne" do upach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie przegięte są 3 rzeczy, ogólnie u nidów- rippery(najlepsi capperzy w grze - co powinno im zostać odebrane, a powinni być tak naprawdę tylko wykorzystywani do wiązania w cc), warriorzy(najlepsza jednostka t1 i skuteczna aż do końca gry) i ravener alpha(tunele za free ftw). :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować