Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Avatar

Warhammer 40.000 Dawn of War 2 - pomysły, domysły i nadzieje... [M]

8729 postów w tym temacie

Łatka 1.4 = FAIL!

Dostaliśmy kolejny spam battle bez finezji. I tak, aby wygrać, spamujemy odpowiednio:
Elfy - Bashees
SM - Scout/Tact
Orcs - Sluggas
Nidzi - gaunty + warriory

W momencie wprowadzenia finezji innej niż T2 (na przykład heavy team) dostajemy automatycznego pusha do własnej bazy. Brak kontry na pojazdy w T1 powoduje, że wygrany wyścigu do T2 = wygrany mapy. W rozgrywkach 2/2 i 3/3 boli to bardzo. Aha i HB są strasznie przegięte (mówi to gracz Elfów). Patch powinien zostać całkowicie od nowa napisany.

Pozdrawiam
C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2009 o 20:37, Deathscythe napisał:

Łatka 1.4 = FAIL!


Aż taki fail nie jest, ale nie jest dobrze.

Dnia 03.07.2009 o 20:37, Deathscythe napisał:

Dostaliśmy kolejny spam battle bez finezji. I tak, aby wygrać, spamujemy odpowiednio:
Elfy - Bashees


Banshee to niestety imba i nie da się tego ukryć.

Dnia 03.07.2009 o 20:37, Deathscythe napisał:

SM - Scout/Tact


Spam scoutów z shotami + jedna jednostka w CC i już nie do zatrzymania SM.

Dnia 03.07.2009 o 20:37, Deathscythe napisał:

Orcs - Sluggas
Nidzi - gaunty + warriory

W momencie wprowadzenia finezji innej niż T2 (na przykład heavy team) dostajemy automatycznego
pusha do własnej bazy. Brak kontry na pojazdy w T1 powoduje, że wygrany wyścigu do T2
= wygrany mapy. W rozgrywkach 2/2 i 3/3 boli to bardzo. Aha i HB są strasznie przegięte
(mówi to gracz Elfów). Patch powinien zostać całkowicie od nowa napisany.


Patch ma duże błędy lecz to beta. I miejmy nadzieję że Relic posłucha community.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. Kupiłem dzisiaj, zainstalowałem, rozegrałem parę skirmishy z kompem i wchodzę w multi, a tu? Nie ma z kim grać, zadnej założonej własnej gry, a w automatching udało mi się znaleźć tylko gracza do 1na1, nie mówiąc już o tym, że był to mój pierwszy mecz, a przeciwnik miał 31 level :/ oczywiście poległem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2009 o 16:57, damlon napisał:

Hmm.. Kupiłem dzisiaj, zainstalowałem, rozegrałem parę skirmishy z kompem i wchodzę w
multi, a tu? Nie ma z kim grać, zadnej założonej własnej gry, a w automatching udało
mi się znaleźć tylko gracza do 1na1, nie mówiąc już o tym, że był to mój pierwszy mecz,
a przeciwnik miał 31 level :/ oczywiście poległem :P


Ja mam dużo założonych gier w lobby, a co do poszukiwań przeciwnika na auto, to minutka i już z nim gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2009 o 16:57, damlon napisał:

Hmm.. Kupiłem dzisiaj, zainstalowałem, rozegrałem parę skirmishy z kompem i wchodzę w
multi, a tu? Nie ma z kim grać, zadnej założonej własnej gry, a w automatching udało
mi się znaleźć tylko gracza do 1na1, nie mówiąc już o tym, że był to mój pierwszy mecz,
a przeciwnik miał 31 level :/ oczywiście poległem :P


wszyscy graja w bete najnowszego update''u - zagraj i ty ;-)))
instrukcja jak to zrobic na stronie community lub u mnie na sjacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BETA moje przemyslenia - jest wiele usprawnien, kilka kapitalnych pomyslow, nowe mapy sa bardzo ciekawe, jednak jest kilka nowych imb (np scouci z shotgunami) wiec beta spelnia swe zadanie i mysle ze finalna wersja "There is only War" bedzie troche inna niz ta z bety oraz ze bedzie to najlepszy patch do DOW II z mocno pozytywnym wplywem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2009 o 10:20, Axuwax napisał:

Byle byś miał rację, dobry balans mile widziany. Mam nadzieje że są nowe mapy 1v1.


Maps
• Added 8 new multiplayer maps to the game
• (2p) Calderis Refinery
• (2p) Outer Reaches
• (2p) Leviathan Hive
• (4p) Calderis Refinery
• (4p) Golgotha Depths
• (6p) Calderis Refinery
• (6p) Angel Gate
• (2p) Legis High Stratum is now available for all Dawn of War II owners

czyli aż 4 nowe mapy do 1vs1 więc jest duuużo lepiej pod tym względem ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2009 o 01:46, Teokrata napisał:

BETA moje przemyslenia (...)

To się nie powinno nazywać "There is only War" tylko "There is only spam". Teraz każda rasa bazuje na spamie czegoś, a wiele jednostek jest teraz po prostu nieopłacalnych totalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2009 o 12:06, ChrisBgnr napisał:

> BETA moje przemyslenia (...)
To się nie powinno nazywać "There is only War" tylko "There is only spam". Teraz każda
rasa bazuje na spamie czegoś, a wiele jednostek jest teraz po prostu nieopłacalnych totalnie.

A czego się spodziewałeś po tej grze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2009 o 16:28, Numenpl napisał:

> > BETA moje przemyslenia (...)
> To się nie powinno nazywać "There is only War" tylko "There is only spam". Teraz
każda
> rasa bazuje na spamie czegoś, a wiele jednostek jest teraz po prostu nieopłacalnych
totalnie.
A czego się spodziewałeś po tej grze!!

No ale przecież Teo mówił, że teraz będzie fajnie, i że każda jednostka będzie miała konkretne zastosowanie, i że będzie balans, i że... hmmm KTOŚ GO OKŁAMAŁ?! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2009 o 16:59, ChrisBgnr napisał:

No ale przecież Teo mówił, że teraz będzie fajnie, i że każda jednostka będzie miała
konkretne zastosowanie, i że będzie balans, i że... hmmm KTOŚ GO OKŁAMAŁ?! :]

To że Teo gadał coś tam, coś tam to był do przewidzenia jedyny scenariusz - fajnie się zapowiada, a potem epic fail !!.
Poza tym nie ma co się dziwić ,że mało ludzi w to gra powody:
1)Wystarczy powiedzieć DoW 2 = nieudana kopia GC 2 w świecie w40k!!
2)Wiele osób chciało powrotu do korzeni serii ,a nie zabawy w stylu qs+hack&slash!!
3)GFWL - problemy z multi (i mi nie chodzi jedynie o dostępność usługi LIVE)!!
4)Relic i balans - wolne żarty xD!!
5)Ludzie po becie wolą czekać na SC 2!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2009 o 16:59, ChrisBgnr napisał:

No ale przecież Teo mówił, że teraz będzie fajnie, i że każda jednostka będzie miała
konkretne zastosowanie, i że będzie balans, i że... hmmm KTOŚ GO OKŁAMAŁ?! :]


Ej no chłopaki po pierwsze to jest BETA jakby Relic byl przekonany ze ta gra ma tak wygladac to nie robilby beta-testow by zasiegnac opinii community a po drugie plakaliscie, ze DOW II jest beznadziejny, ze lepiej grac w Soulstorma, zas teraz narzekacie, ze w DOW II bedzie spam - a w starym DOWie to nie ma i nie bylo ? spam Zniwiarzy, spam Tacsow, spam JTB, w czasie DC byl spam Land speederow, spam Fire Wariorow czy FO, w Winter Assaulcie mozna bylo spamowac radosnie Termninatorow czy PSM a w podstawce Defilery... wnioski ??? DOW II po finalnej wersji "There is only War" bedzie najlepsza odslona DOWa, przynajmniej IMHO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2009 o 20:05, Teokrata napisał:

??? DOW II po finalnej wersji "There is only War" bedzie najlepsza odslona DOWa, przynajmniej
IMHO

DoW 2 to już nic nie pomoże .!!
Nie zanosi się to patch kalibru G3 1.7 tylko na changelog Soulstorm 1.00 - innymi słowy "from bad to worse"!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2009 o 20:05, Teokrata napisał:

wnioski
??? DOW II po finalnej wersji "There is only War" bedzie najlepsza odslona DOWa, przynajmniej
IMHO

Primo - haha
Secundo - wymień chociaż ze trzy sposoby w jakie można prowadzić grę daną rasą. I nie chodzi mi tutaj o zamianę boha i wyliczanie - bo w tej "taktyce" się leczymy, a w tej "taktyce" bijemy młotkiem. Trudno prawda? Potrafisz w ogóle? Ja nie. A teraz porównaj to z jedynką. I która odsłona jest lepszą STRATEGIĄ?
Tetrio - A teraz podaj przykład zmian które można wprowadzić aby zmienić mankament z punktu wyżej. Potrafisz? Ja nie i dlatego uważam, że rerik w kwestii urozmaicania rozgrywki może dodawać tylko nowe schematy kolorystyczne^^. Nuda, nuda, berek i nuda, ale jak ma nie być nudno jeżeli cały sens tego biegania ogranicza się do capowania i decapowania w kółko punktów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny patch do DoW 2 wprowadzi nowy tryb rozgrywki, w którym Samurai Pizza Cats z zakonu Kociej Uapy będą walczyć ze Złyptakiem. Po uzyskaniu 7 wygranych na poziomie IMBA uzyska się rangę Teokraty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować