Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Avatar

Warhammer 40.000 Dawn of War 2 - pomysły, domysły i nadzieje... [M]

8729 postów w tym temacie

Dnia 01.07.2009 o 13:22, ChrisBgnr napisał:

Czy to znaczy, że w becie będą już te nowe mapy? I czy w dowolnej chwili można zrezygnować
z bety? Czy na betę trzeba się jakoś zapisać?


tak, nowe mapy będą już w becie. tak, w dowolnej chwili można wyłączyć bete.
nie trzeba się zapisywać tylko odpalasz bete w ustawieniach steam''a, coś jak mody w innnych grach.
dokładna instrukcja na stronie community lub u mnie na sajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2009 o 19:30, Maciej2194 napisał:

Ymmm...a beta w jakiś sposób ukazuje się do ściągnięcia? Bo u mnie nic po za E:TW i DoW2
nie ma ;o

W Steamie - zakładka plik->ustawienia->konto - tam możesz wybrać dostępne beta testy - po zatwierdzeniu uruchomi ponownie Steama i beta zacznie się ściągać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2009 o 19:30, Maciej2194 napisał:

Ymmm...a beta w jakiś sposób ukazuje się do ściągnięcia? Bo u mnie nic po za E:TW i DoW2
nie ma ;o

Poczekaj trochę, a zacznie. Po tym jak mi się opcja bety ukazała, też nic się nie działo, a dopiero po chwili zaczęło. Ta beta to po prostu jakby normalny DoW2 zamiast czegoś oddzielnego(btw. wtf coś mi się dow od nowa ściąga... chyba xd) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2009 o 20:12, lis_23 napisał:

Hmmm ... u mnie na steamie nie ma żadnej opcji poboru bety do DoW II - jest tylko Counter
Strike 1.6 beta ...

Jeszcze jej nie ma bedzie pozniej . Pojawila sie na chwile przez przypadek i zaraz znikla .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po przeczytaniu kilku stron tego tematu zastanawiam sie, czy dobrze zrobilem zamawiajac DoW2 za 40zl...
Przerazaja mnie te zmiany w porownaniu z pierwsza czescia, a w dodatku problemy z trybem multi ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2009 o 22:20, d7 napisał:

po przeczytaniu kilku stron tego tematu zastanawiam sie, czy dobrze zrobilem zamawiajac
DoW2 za 40zl...
Przerazaja mnie te zmiany w porownaniu z pierwsza czescia, a w dodatku problemy z trybem
multi ;/


Za 100zł nawet nabyć warto tą grę. Więc nic się nie bój. A problemów z multi takich strasznych nie ma, ludzie po prostu narzekają, bo tak już jest. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2009 o 19:59, ChrisBgnr napisał:

> Ymmm...a beta w jakiś sposób ukazuje się do ściągnięcia? Bo u mnie nic po za E:TW
i DoW2
> nie ma ;o
W Steamie - zakładka plik->ustawienia->konto - tam możesz wybrać dostępne beta
testy - po zatwierdzeniu uruchomi ponownie Steama i beta zacznie się ściągać.


Och dzięki ci. Ściąga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2009 o 22:20, d7 napisał:

Przerazaja mnie te zmiany w porownaniu z pierwsza czescia, a w dodatku problemy z trybem
multi ;/


W bete grało się naprawdę fajnie po multi, więc wątpię aby beta była gorsza od finalnego produktu. Po prostu jest część graczy, którzy marudzą bo sami oczekiwali nie wiadomo czego, a część dobrze się bawi i ma w du*** resztę. ;)

PS Jak nie jestem fanem RTS''ów tak DoW2 przyciągnął mnie na trochę, więc za 40zł śmiem wątpić że zrobiłeś dobry interes. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciesze sie, ze sa na tym forum osoby, ktorym produkcja ta sie podoba ;d
Na dniach sam sie przekonam... najwyzej, pozostanie mi SS ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2009 o 00:31, 4ny4 napisał:

(...) bo sami oczekiwali nie wiadomo
czego, a część dobrze się bawi i ma w du*** resztę. ;)

Oczekiwali tytułu godnego miana nstępcy. Tylko tyle i aż tyle. Nie dostali go.

Dnia 03.07.2009 o 00:31, 4ny4 napisał:

PS Jak nie jestem fanem RTS''ów tak DoW2 przyciągnął mnie na trochę, więc za 40zł śmiem
wątpić że zrobiłeś dobry interes. ;-)

Kluczowym jest tutaj zwrot "na trochę" - na krótki okres czasu ta gra może się podobać. Potem jest już dużo gorzej, gdyż zwyczajnie się nudzi. Za szybko...

No cóż. Jest już beta. Pozostaje ją przetestować. Wnioski za czas jakiś. 40zł za DoF Dfa to nienajgorszy interes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2009 o 12:16, fish13 napisał:

Właśnie ja się zastanawiam nad zakupem DoW 2, a co dokładnie zmienia ta beta?


Pokrótce całą grę, oprócz jej mechaniki. Ja przekonam się jak to wszystko im wyszło już za chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2009 o 12:20, Kraju napisał:

> Właśnie ja się zastanawiam nad zakupem DoW 2, a co dokładnie zmienia ta beta?

Pokrótce całą grę, oprócz jej mechaniki. Ja przekonam się jak to wszystko im wyszło już
za chwilę.


Właśnie ciekawią mnie te zmiany czy zmieniono na dobre czy na złe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2009 o 12:20, Kraju napisał:

Pokrótce całą grę, oprócz jej mechaniki. Ja przekonam się jak to wszystko im wyszło już
za chwilę.


Czekam w takim razie na "mały" raport o zmianach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2009 o 13:58, 4ny4 napisał:

Czekam w takim razie na "mały" raport o zmianach. :)

Kilka przemyśleń po kilku godzinach gry:
- odblokowano bonusowe schematy z edycji rozszerzonych gry i dodano kilka (ze dwa chyba całkiem nowe - w sumie coś chyba 6?), oraz nowe kolory do paintera - niby drobiazg a cieszy.
- ekran ładowania gry zawiera już inforamację o wybranych rasach wlaczących stron (plus nicki graczy of course)
- nowe mapy... niby bez konkretncyh zastrzeżeń, ale jakoś na kolana póki co żadna mnie nie rzuciła (mocno subiektywne)
- wzrost roli prądu - to cieszy chyba najbardziej - trzeba teraz postarać się rozkręcić elektrownie i to często i gęsto nie tylko najbliższy węzeł energetyczny
- pojazdy nadal papierowa lipa, a specjale bohów (termosy, orby etc) nadal imo za drogie.
- gra się chyba lepiej, ale nie widzę tu niczego co sprawi, że gra nie będzie nadal przewidywalna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować