Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Avatar

Warhammer 40.000 Dawn of War 2 - pomysły, domysły i nadzieje... [M]

8729 postów w tym temacie

Dnia 28.01.2009 o 23:11, Malcollm napisał:

Ok pytanie, uruchamiam grę zakładam nowe konto na games for windows z tym, że jest problem
w okienku kraj /region mam już wpisane polska i nie mogę tego zmienić, jakaś pomoc co
robić..?


Lub po prostu wejdź przez ten link http://www.xbox.com/en-US/live/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 23:18, Jaracz napisał:

Ciekaw jestem ile jeszcze razy ludzie będą zadawać to samo pytanie. -_-


Znając życie w ostatni dzień bety się o to spyta, ale to było do przewidzenia w open beta, dobrze że przynajmniej my mogliśmy zagrać w spokoju przez tydzień, szkoda tylko że tak krótko, bo teraz wygranie pojedynku na auto 1v1 to prościzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 23:18, Jaracz napisał:

Ciekaw jestem ile jeszcze razy ludzie będą zadawać to samo pytanie. -_-

Widzę, że kolega był już od samego początku uświadomiony a jak się urodził to od razu z X-Klockiem/blaszakiem/bądz PS3 - kto pyta nie błądzi podobno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 23:25, Maciek2194 napisał:


A o tym, nie ładnie dawać linka do konkurencji. xD

Malcollm
Masz rację kto pyta nie błądzi, ale jaki problem zobaczyć kilka postów wyżej, przeszukać kilka minut temat aby znaleźć wałkowane kilka razy rozwiązanie na Twój problem? Ja nie widzę żadnego, a nikt nie lubi jak się powtarza kilka takich samych pytań w tym samym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 23:29, Kraju92 napisał:

Malcollm
Masz rację kto pyta nie błądzi, ale jaki problem zobaczyć kilka postów wyżej, przeszukać
kilka minut temat aby znaleźć wałkowane kilka razy rozwiązanie na Twój problem? Ja nie
widzę żadnego, a nikt nie lubi jak się powtarza kilka takich samych pytań w tym samym
temacie.

Aj no dobrze przepraszam, nauczkę mam na następny raz.... i obiecuję poprawę
Jeśli mogę się pokusić o stwierdzenie to powiem, że ta gra to Kosmiczni Company of heroes... bez problemu się w tym znalazłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 23:38, Malcollm napisał:

Aj no dobrze przepraszam, nauczkę mam na następny raz.... i obiecuję poprawę
Jeśli mogę się pokusić o stwierdzenie to powiem, że ta gra to Kosmiczni Company of heroes...
bez problemu się w tym znalazłem


Wiesz tu nie chodzi o przepraszanie ani o inne tego typu rzeczy, bo w końcu forum nie tylko jest aby dyskutować, ale również aby pomagać. Rozumiem gdybyś szukał i nie znalazł, ale na szczęście masz już konto i możesz cieszyć się grą, a to najważniejsze w tym wszystkim. :]

Bo to taki CoH, ale jednak z deczka inny, trochę się różni, ale i tak każdy fan CoH-a się w tym odnajdzie. Ja bym to raczej nazwał Company of Space Marines. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.01.2009 o 23:25, Maciek2194 napisał:

O miło, że się o mnie tutaj rozmawia. ;P Ale mogłeś od razu o tym wspomnieć, bo nie wszyscy skumali. xD

--------------------
Dzisiaj ściągnąłem sobie betę i spodziewałem się, że będę miał same problemy, jednak niespodziewanie wszystko poszło mi bardzo gładziutko. Ze Steamem nie miałem większych problemów, tylko transfer przy ściąganiu bety był trochę zaniżony, przez co trochę dłużej musiałem czekać aż się ściągnie. Z zalogowaniem się do Windows Live też nie miałem żadnych problemów, ostatni raz logowałem się pół roku temu i nie pamiętałem mojego hasła, pomimo to udało mi się zalogować za pierwszym razem O.o , to na pewno dobry znak. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 23:42, Kraju92 napisał:

Bo to taki CoH, ale jednak z deczka inny, trochę się różni, ale i tak każdy fan CoH-a
się w tym odnajdzie. Ja bym to raczej nazwał Company of Space Marines. xD



No raczej Company of Orcs... ale nie wiem jakoś łatwo mi się wygrywa, za długo siedziałem w Company of heroes a raczej za dlugo juz siedze, bo pierwszy mecz 1v1 wygralem nie tracac zadnego punktu a w drugim już z drużyną daliśmy zabrać sobie tylko bodajże 30 punktów z 500, zresztą same oznaczenia punktów to takie CoH-owate - ja uwielbiam CoH, DoW posiadam tylko podstawkę, w tą grę w multiplayera nie grałem, teraz po kilkudziesięciu minutach wiem, że DoW II kupię, nie dla singleplayera ale dla Multiplayera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Single w DoW II jest podobnież słaby, całą kwintesencją jest multi, które jest genialne. Właśnie takich wymiataczy jak Ty boję się najbardziej, bo ja fan DoW-a nie znałem wcześniej mechaniki gry, a Ty jako fan CoHa odnajdujesz się w niej bez problemu, na szczęście wraz z betą pojawiły się totalne nooby, na których da się bezproblemowo wygrać rozgrywkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 00:04, Malcollm napisał:

No raczej Company of Orcs...


Chyba lepiej brzmi Compa of Orkz :D Też wolę Choppa Boyzów od Marines.

Ja nie grałem ani w CoH, ani DoW i jakoś się ogarnąłem. Co w tym trudnego? Wystarczy tylko szybko zająć minimalną większość mapy, ustawić kilka oddziałów w kluczowych punktach (+ ew. support) i uważać na bardziej pomysłowe ataki (Sturmboyz, mechy, teleporty).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka rzeczy:
1) Filmik z gry on-line poraża swoją naiwnością, czuje się jakby mnie traktowano jak 5 latka z poziomem IQ margaryny.
Widać kilką wpadek w tłumaczeniu które już mi się nie podobają, nie chce mi się ich przytaczać co nie nie denerwować się za bardzo, jeśli jednak tak ma wyglądać tłumaczenie gier to ja podziękuje, wole wersje angielską.
A jak czegoś nie zrozumiem wezmę słownik i będę siedział z nim i z gra aż zaczaję o czym do mnie mówi ten pan z fikuśnym kaskiem na głowie.
2) Betę udało mi się pobrać bez większych kłopotów, podobnie utworzyć konto na angielskiej stronie x-box live (dzięki za podpowiedz żeby nie robić tego na windows live).
Zagrałem aż 9 meczów z czego:
3 rozegrałem w ramach treningu z komputerem, wstyd się przyznać ale pierwszy przegrałem poprzez take&hold -zgapiłem się na jednostki :|
Mecze rankingowe - Dodam że nie grałem wcześniej w COH-a wiec mechanika tej gry jest mi totalnie obca, więc póki się uczę mechaniki rozgrywam mecze drużynowe.
1 zwis totalny komputera pomogła dopiero magiczna kombinacja klawiszy alt+ctrl+del
2 porażki - no dobra uczę się, wiec porażki są nieuniknione
1 wygrana - lecz nie zaliczone po się rozłączyło, komunikat dostałem już po pięknym komunikacje You Win
2 wygrane - nawet się udało
Po całych trudach i znojach rozgrywek sieciowych udało mi się zdobyć Rank 2 - chwalmy Bogów Chaosu :)
cieki mnie tylko zasada doboru graczy, raz trafiłem na rozgrywce 3vs3 do drużyny gdzie wszyscy mieli rank 1 a w przeciwnej odpowiednio rank 2, rank 6, rank 9. Oczywiście to nie musi świadczyć o poziomie graczy jednak boli przegrana 0 Victory point w moim teamie do 480 w przeciwnym.
Nie wiedzieć czemu mam niesamowite szczęście trafiać na osoby które mają dość wysoki ping, w kilku z tej garstki meczy maiłem sytuację ze kogoś wywaliło i zastąpił go komputer.
A teraz parę rzeczy do narzekania, czyli coś od siebie.
Jak odpaliłem 1 raz DOW to aż dostałem palpitacji serca z radości, jak opaliłem betę DOW2 to moje serce było niczym po zastrzyku pavulonu, bez życia.
Gra jakoś mnie nie porwała:
ani swoją mechaniką -zapewne jak jeszcze dobrze zaczaję o co w niej chodzi to zmienię zdanie.
ani stroną wizualną - mam mocnego kompa - mniejsza o to -jednostki się świeca aż mam odruch przyciemniać monitor.
Jednak podoba mi się jak banda ASM wpada we wrogi oddział a z niego wpada kupa flaczków, podobnie ma się sytuacja z Drednotem i jego upem Assault Cannon, szkoda że to tylko takie małe smaczki pośród ogólnej letniości produktu.
Zapewne im więcej pogram tym moja ogólna ocena może się poprawi póki co nowy warhammer ani mnie grzeje ani mnie ziębi, co moim zdaniem nie jest najlepszym świadectwem bo świadczy tylko o nijakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 00:33, Mediv napisał:

Ja nie grałem ani w CoH, ani DoW i jakoś się ogarnąłem. Co w tym trudnego? Wystarczy
tylko szybko zająć minimalną większość mapy, ustawić kilka oddziałów w kluczowych punktach
(+ ew. support) i uważać na bardziej pomysłowe ataki (Sturmboyz, mechy, teleporty).


Dokładnie tutaj trzeba niestety wyszkolić prędkość małpy oraz siłę słonia trzeba wszystko robić jak najszybciej a im szybciej tym lepiej.... zajmujesz kontrolujesz nic cię nie ruszy, podstawowym problemem CoH było to, że dość szybko wygrywali ci co robili rushe tylko jednym rodzajem jednostek tych najtańszych przez to zalewali mapę bardzo szybko, ci co urozmaicali swoje armie nie mieli szans, ciekawe jak będzie tutaj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi za to fajnie gra sie Nidami - glownie wybieram Glizde (srodkowy hero umknela mi nazwa Ravager Alpha?). Ma on niestety dosc slabe umiejetnosci globalne .Lictor jakos mi wogole nie podchodzi pewnie dlatego ze mozna go kupic jaka zwykla jednostke . Zuk -Hive Tyrant - ma chyba jakis bug z pancerzem bo inny herosi kosza go niemilosiernie w walce wrecz. Za to jako jedyny na poczatku ma synapsy szkoda tylko ze jest tak powolny i nie ma od razu jak Glizda ataku z dystansu .
Jako weteranowi RTSow gra nie sprawia mi zadnych trudnosci . W porownaniu do Coha jest to jednak krok wstecz . Wkurza mnie tez mala liczba map .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 00:49, Miniu napisał:

Mi za to fajnie gra sie Nidami - glownie wybieram Glizde (srodkowy hero umknela mi nazwa
Ravager Alpha?).


Ravener Alpha. ;)

Dnia 29.01.2009 o 00:49, Miniu napisał:

Ma on niestety dosc slabe umiejetnosci globalne .Lictor jakos mi wogole
nie podchodzi pewnie dlatego ze mozna go kupic jaka zwykla jednostke .


Tez uważam, ze zwykły liktor jest lepszy od wersji Alpha... nie zajmuje miejsca komandora, a radzi sobie podobnie.

Dnia 29.01.2009 o 00:49, Miniu napisał:

Zuk -Hive Tyrant
- ma chyba jakis bug z pancerzem bo inny herosi kosza go niemilosiernie w walce wrecz.


Jakoś u mnie nieźle się spisywał, ale racja, z taką prędkością to powinien być napakowany bardziej niż Warboss...

Dnia 29.01.2009 o 00:49, Miniu napisał:

Jako weteranowi RTSow gra nie sprawia mi zadnych trudnosci . W porownaniu do Coha jest
to jednak krok wstecz . Wkurza mnie tez mala liczba map .


W dwa dni nauczyłem się bez problemów pokonywać komputery na hardzie. A z mapami - tak już jest w betach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problemem jest ze pelna wersja nie ma miec tych map wiele wiecej . Z tego co wiem w dniu premiery bedzie dostepny patch z dwoma nowymi i tyle . Najbardziej jest mi zal map 2/2 bo to jest glowny tryb w jaki do tej pory gralem w RTSy. Teraz jestesmy zdani z kolega na przypadkowa 3 osobe .

Force comander lub Warboss zabijali mi Tyranta bez najmniejszeog wysilku . Chyba przez to sie do niego zrazilem .
Teraz uzaleznilem sie praktycznie od tunelow Glizdy ktore pozwalaja sie przemieszczac bez problemu po calej prawie mapie i obchodzic umocnienia przeciwnikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować