Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Avatar

Warhammer 40.000 Dawn of War 2 - pomysły, domysły i nadzieje... [M]

8729 postów w tym temacie

Pamiętam jeszcze jak pisali o DC, że Space marines dostaną nową jednostkę - terminatorów. :D Albo, że dodatek wprowadzi do gry drednoty chaosu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 19:32, Jaracz napisał:

Pamiętam jeszcze jak pisali o DC, że Space marines dostaną nową jednostkę - terminatorów.
:D Albo, że dodatek wprowadzi do gry drednoty chaosu. :)


W .xls do SS były opisy umiejętności Dreda Chaosu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 18:50, szweider napisał:

> Zdarzają się drobne pomyłki, nawet w takich pismach jak CDA.

Taaa...ale w CDA wpadki odnośnie DoW zdarzają się często (...)


Dodaj jeszcze fakt, że ocenili grę na podstawie niekompletnej bety -_-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 19:32, Jaracz napisał:

Pamiętam jeszcze jak pisali o DC, że Space marines dostaną nową jednostkę - terminatorów.
:D Albo, że dodatek wprowadzi do gry drednoty chaosu. :)


JA nawet nie wiedziałem że drednot chaosu istnieje. xD A który mocniejszy, dred chaosu czy SM-a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 20:56, Lord Avatar napisał:

/.../

SM, jako, że Dred Chaosu nigdy się w grze nie pojawił.


W jedynce na pewno nie a w dwójce... hmm... kto wie co tam Relic wymyśli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątpie, DoW 2 jest na małą skale, raczej rzucą znanego nam Defilera niż niewiele różniącego się od SMowego Dreda. W grach PC zróżnicowanie jest ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 21:29, Nagaroth napisał:

Wątpie, DoW 2 jest na małą skale, raczej rzucą znanego nam Defilera niż niewiele różniącego
się od SMowego Dreda. W grach PC zróżnicowanie jest ważne.


A kto powiedział że "ma się niewiele" różnić... W końcu jest to "chodzący sarkofag" a w jego Chaosowej odmianie mogą również występować mutacje tj. demoniczne ramie! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oba Dredy są jak najbardziej zróżnicowane. SM jest w miarę normalny (o ile można tak określić "chodzący sarkofag"), ale wersja chaosu nie dość, że może być zmutowana, to jeszcze uwięziony w nim CSM jest doprowadzony do szaleństwa. No i oczywiście Dredy chaosu są z odzysku ;) IMO powinien być czymś w stylu malee berserkera, który jest szybszy i mocniejszy w CC, ale ma słabszy pancerz (najpierw trzeba zbalansować mechy...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj ja wiem że w battlu, i we fluffie bardzo się różnią. Ale w grze PC takie różnice IMO muszą być głębsze. I bez problemu można je osiągnąć rzucając Defilera zamiast Dreda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

trochę bez sensu ta beta, tzn. płyty są już pewnie wytłoczone skoro za 3 tyg. mają być w sklepach - a beta testy trwają :)

mam pytanie dot. 4 edycji specjalnych - czy oprócz metalowego pudła i jakiś tam dodatków do singla coś jeszcze będzie wyróżniać? - bo ta gra to przecież głównie multi - już mogli zrobić te cztery edycje z podziałem na cztery rasy a nie na zakony sm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Metalowe pudło dodatki do singla i tyle, niczego więcej nie uświadczysz, ja wziąłem gierkę dla tego metalowego pudła, wiem snob ze mnie;) a co do tego twego tekstu na poczaku cóż wygląda na to, że po to są robione by patche w czasie późniejszym naprawiały pewne wady gry, zobaczymy jak naprawdę wyjdzie to w praniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 22:04, Malcollm napisał:

Metalowe pudło dodatki do singla i tyle, niczego więcej nie uświadczysz, ja wziąłem gierkę
dla tego metalowego pudła, wiem snob ze mnie;) a co do tego twego tekstu na poczaku cóż
wygląda na to, że po to są robione by patche w czasie późniejszym naprawiały pewne wady
gry, zobaczymy jak naprawdę wyjdzie to w praniu


a gdzieś to metalowe pudło można już zobaczyć w necie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 22:54, Ecko09 napisał:

Jakie rasy mają być w ogóle w DoWII?


Kobiety, mężczyźni, geje i dendrofile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 16:50, Teokrata napisał:

wiemy o tej aferze i właśnie się zastanawiam jak to możliwe, że CD Projekt ma gotową,
spolszczoną grę na miesiąc przed premierą i udostępnia ją CD-Action ? a THQ o niczym
nie wie... brzmi jak polska ściema...


Dla przykładu: W przypadku W3 polska wersja powstawała równo z angielską, tłumaczenie tekstów i głosy były nagrane na długo przed premiera. W DoW2 tłumaczone są tylko napisy, więc tutaj tym bardziej nic dziwnego, że polska wersja była gotowa od dawna. A gra przecież od pewnego czasu jest już w złocie (a ukończona mogła zostać na pewien czas jeszcze przed ogłoszeniem tego). Po prostu CDA otrzymało grę od CDP, było to już tłumaczone w wątku o CDA, a nie bezpośrednio od THQ. Poza tym gdyby mieli fałszować recenzje, to wyobraź sobie na co takie pismo by się naraziło. Nikt normalny by tyle nie zaryzykował dla głupiej recenzji. Po prostu osoba z THQ, która napisała tamtego posta na forum Relica nie była zorientowana. No bo co mogą wiedzieć o jakimś tam magazynie w Polsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 23:06, Ecko09 napisał:

Bardzo zabawne...raczej żałosne.


No niestety, ale tak reric wymyślił i zepsuł nam serię :(

SM, Ork, Eld i Tyranidzi

Dyzio przestań trolololować wszystkie tamty o DoW 2 xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować