Zaloguj się, aby obserwować  
Kamil1795

SpellForce 2 Temat ogólny

413 postów w tym temacie

Dnia 13.09.2008 o 11:26, Kalejdoskop86 napisał:

Piękna, zacna i epicka gra - tyle powiem. :>

Żal serce ściska na myśl, że ta gra jest tak niedoceniana i mało popularna. Mam nadzieję, że wyjdzie jeszcze jakiś dodatek do dwójki albo Spellforce 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 14:02, chojrak96 napisał:

> Piękna, zacna i epicka gra - tyle powiem. :>
Żal serce ściska na myśl, że ta gra jest tak niedoceniana i mało popularna. Mam nadzieję,
że wyjdzie jeszcze jakiś dodatek do dwójki albo Spellforce 3.

No ja też zdziwiony jestem, że ten temat ma tak mało stron... :/
Spellforce 2 jest super, jak przejdę to zainstaluję dodatek (go też zamówiłem, ale podobno się podstawka tnie jak się ma dodatek wgrany :P ) no i potem będę miał rozgrywkę w trybie potyczki. Jedno jest pewne: wiem, że kiedyś zamówię Spellforce 1. :>

btw. a są jakieś pogłoski o dodatku do Spellforce 2 czy o kontynuacji, czyli Spellforce 3?

btw2. dzisiaj na gram.tv (na czwórce, oglądasz? :> ) jeden z prowadzących powiedział (a właściwie to się pomylił) , że Spellforce 2 ma dwa dodatki: "Czas Mrocznych Wojen" - (co jest nie prawdą) i "Władca Smoków" - to dobrze) Mówię, że źle, bo "Czas Mrocznych Wojen" to jest sama podstawka. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 22:37, Kalejdoskop86 napisał:

btw. a są jakieś pogłoski o dodatku do Spellforce 2 czy o kontynuacji, czyli Spellforce
3?


Na stronie JoWooda cisza, a zawsze podawali wcześniej jak coś się szykowało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 23:06, Fumiko napisał:

Na stronie JoWooda cisza, a zawsze podawali wcześniej jak coś się szykowało...

Szkoda, ale bądźmy dobrej myśli. :)

Tak przy okazji, to zgadzam się w zupełności z chojrak96, że aż serce boli, że taka gra jest niedoceniana i mało popularna... dlaczego? :/
Dla mnie jest to spełnienie marzeń. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 22:37, Kalejdoskop86 napisał:

No ja też zdziwiony jestem, że ten temat ma tak mało stron... :/
Spellforce 2 jest super, jak przejdę to zainstaluję dodatek (go też zamówiłem, ale podobno
się podstawka tnie jak się ma dodatek wgrany :P ) no i potem będę miał rozgrywkę w trybie
potyczki.

Może kiedyś zagramy w Spellforce 2 przez neta :D.
>Jedno jest pewne: wiem, że kiedyś zamówię Spellforce 1. :>
Powinieneś zamówić. Jedynka jest niemal tak samo przyjemna w rozgrywce jak jest kontynuacja.

Dnia 13.09.2008 o 22:37, Kalejdoskop86 napisał:


btw. a są jakieś pogłoski o dodatku do Spellforce 2 czy o kontynuacji, czyli Spellforce
3?

Jak już Fumiko napisała, na stronie JoWood cisza. Twórcy Spellforca są zajęci inną grą, którą jest Battleforge. Ale premiera już niedługo (na gry-online.pl pisze, że w październiku) to może zajmą się serią Spellforce. Ach, jak bym chciał odwiedzić Empyrię pod władzą Alyah w Spellforce 2... Ale to trochę dziwne. Kiedyś na gramie był news o tym, że na pewno wyjdzie Gothic 4 i Spellforce 3. Co do Gothica to dotrzymali słowa, a o Spellforce cicho.

Dnia 13.09.2008 o 22:37, Kalejdoskop86 napisał:


btw2. dzisiaj na gram.tv (na czwórce, oglądasz? :> ) jeden z prowadzących powiedział
(a właściwie to się pomylił) , że Spellforce 2 ma dwa dodatki: "Czas Mrocznych Wojen"
- (co jest nie prawdą) i "Władca Smoków" - to dobrze) Mówię, że źle, bo "Czas Mrocznych
Wojen" to jest sama podstawka. :P

Nie oglądam. O której leci? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 13:27, chojrak96 napisał:

Może kiedyś zagramy w Spellforce 2 przez neta :D.

Hehe, może. Ale ja jakoś przez neta od paru miesięcy grać nie lubię, wolę w singla grać albo w potyczki w grach (nie mówię o Spellforce 2, bo nie przeszedłem jeszcze singla ^^) .

Dnia 14.09.2008 o 13:27, chojrak96 napisał:

Powinieneś zamówić. Jedynka jest niemal tak samo przyjemna w rozgrywce jak jest kontynuacja.

A graficznie też dobra? :>

Dnia 14.09.2008 o 13:27, chojrak96 napisał:

Jak już Fumiko napisała, na stronie JoWood cisza. Twórcy Spellforca są zajęci inną grą,
którą jest Battleforge. Ale premiera już niedługo (na gry-online.pl pisze, że w październiku)
to może zajmą się serią Spellforce. Ach, jak bym chciał odwiedzić Empyrię pod władzą
Alyah w Spellforce 2... Ale to trochę dziwne. Kiedyś na gramie był newsy o tym, że na
pewno wyjdzie Gothic 4 i Spellforce 3. Co do Gothica to dotrzymali słowa, a o Spellforce
cicho.

No na G4 czekam z niecierpliwością, tak samo jak na dodatek do trójki, Forsaken Gods, który się ukaże na zimę tego roku. :>
Kontynuacja Spellforce byłaby miłą wiadomością.

Dnia 14.09.2008 o 13:27, chojrak96 napisał:

Nie oglądam. O której leci? :)

Co sobotę o 12:00 na TV4, a powtórki są w piątki, ale zapomniałem, o której.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 13:31, Kalejdoskop86 napisał:

Hehe, może. Ale ja jakoś przez neta od paru miesięcy grać nie lubię, wolę w singla grać
albo w potyczki w grach (nie mówię o Spellforce 2, bo nie przeszedłem jeszcze singla
^^) .

Ja też rzadko gram przez neta. Tylko w Heroesa 5 grałem trochę na multiplayer.

Dnia 14.09.2008 o 13:31, Kalejdoskop86 napisał:


A graficznie też dobra? :>

Kiedyś to była prawie rewolucja graficzna :D Ściągnij sobie demo, to zobaczysz. Poza tym mam na kompie kilka screenów z gry to zamieszczam. Oczywiście to nie są maksymalne ustawienia grafiki..... tylko średnie :P:P

Dnia 14.09.2008 o 13:31, Kalejdoskop86 napisał:

No na G4 czekam z niecierpliwością, tak samo jak na dodatek do trójki, Forsaken Gods,
który się ukaże na zimę tego roku. :>
Kontynuacja Spellforce byłaby miłą wiadomością.

Ja byłbym przeszczęśliwy :) :D A Gothica 4 raczej nie kupie, bo mi raczej nie pójdzie. Ledwo trójka mi chodzi :)

Dnia 14.09.2008 o 13:31, Kalejdoskop86 napisał:

Co sobotę o 12:00 na TV4, a powtórki są w piątki, ale zapomniałem, o której.

To jak nie zapomnę, to będę oglądał. Zobaczymy, czy ten program ciekawy jest :)

20080914133702

20080914133928

20080914134044

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 13:31, Kalejdoskop86 napisał:

Hehe, może. Ale ja jakoś przez neta od paru miesięcy grać nie lubię, wolę w singla grać
albo w potyczki w grach (nie mówię o Spellforce 2, bo nie przeszedłem jeszcze singla


Mnie się tam podoba a tak wogule to mój nick to PiotrPL

Dnia 14.09.2008 o 13:31, Kalejdoskop86 napisał:

> Powinieneś zamówić. Jedynka jest niemal tak samo przyjemna w rozgrywce jak jest
kontynuacja.
A graficznie też dobra? :>


Gorsza od dwójki ale i tak można grać. Mnie się przynajmniej dobrze grało;)

A i zgadzam się że powinno być więcej stron o tej pięknej grze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 13:41, chojrak96 napisał:

Ja też rzadko gram przez neta. Tylko w Heroesa 5 grałem trochę na multiplayer.

;)
Sagę HoMM też lubię, mam wszystkie części oprócz piątej (kiedyś kupię, ale na razie mnie nie ciągnie :P ) .

Dnia 14.09.2008 o 13:41, chojrak96 napisał:

Kiedyś to była prawie rewolucja graficzna :D Ściągnij sobie demo, to zobaczysz. Poza
tym mam na kompie kilka screenów z gry to zamieszczam. Oczywiście to nie są maksymalne
ustawienia grafiki..... tylko średnie :P:P

;)

Dnia 14.09.2008 o 13:41, chojrak96 napisał:

Ja byłbym przeszczęśliwy :) :D A Gothica 4 raczej nie kupie, bo mi raczej nie pójdzie.
Ledwo trójka mi chodzi :)

Mnie G3 ładnie chodzi, ale na maxa na Viście muszę resetować co 5 minut kompa, bo się zacina, więc muszę grać na średnich z wyłączonymi cieniami.

Dnia 14.09.2008 o 13:41, chojrak96 napisał:

> Co sobotę o 12:00 na TV4, a powtórki są w piątki, ale zapomniałem, o której.
To jak nie zapomnę, to będę oglądał. Zobaczymy, czy ten program ciekawy jest :)

Program przyjemny i fajny. :>

@wicekppp
Chodziło mi o małą ilość stron tego tematu... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 13:51, Kalejdoskop86 napisał:

;)
Sagę HoMM też lubię, mam wszystkie części oprócz piątej (kiedyś kupię, ale na razie mnie
nie ciągnie :P ) .

To tak jak ja. Pierwszą moją grą strategiczną był własnie Heroes 3.

Dnia 14.09.2008 o 13:51, Kalejdoskop86 napisał:

Mnie G3 ładnie chodzi, ale na maxa na Viście muszę resetować co 5 minut kompa, bo się
zacina, więc muszę grać na średnich z wyłączonymi cieniami.

Szczęściarz. :P

Dnia 14.09.2008 o 13:51, Kalejdoskop86 napisał:

Program przyjemny i fajny. :>

Tak uważasz. To muszę obejrzeć. Ale schodzimy trochę z tematu. Piszemy głównie o Heroesach, Gothicu i gram.tv, a temat jest o Spellforce 2 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 13:59, chojrak96 napisał:

To tak jak ja. Pierwszą moją grą strategiczną był własnie Heroes 3.

Ja nie pamiętam mojej pierwszej strategii, ale chyba był to Heroes 3: RoE, w którego grałem u kuzynki. Potem zobaczyłem w sklepie SoD i kupiłem. Grałem w to parę lat, gra najlepsza w jaką grałem w życiu.

Dnia 14.09.2008 o 13:59, chojrak96 napisał:

Szczęściarz. :P

Hehe. :P

Dnia 14.09.2008 o 13:59, chojrak96 napisał:

> Program przyjemny i fajny. :>
Tak uważasz. To muszę obejrzeć. Ale schodzimy trochę z tematu. Piszemy głównie o Heroesach,
Gothicu i gram.tv, a temat jest o Spellforce 2 ;-)

Też prawda, ale mam pytanie: czy jak grasz w dwójkę, to czy miecze postaci (jak patrzysz z góry) wyglądają, jakby ich krawędzie były zząbkowane? W grach mnie się tak dzieje, w GoW przestało, jak włączyłem efekty graficzne DX10 (mam Windows Vista) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 14:02, Kalejdoskop86 napisał:

Ja nie pamiętam mojej pierwszej strategii, ale chyba był to Heroes 3: RoE, w którego
grałem u kuzynki. Potem zobaczyłem w sklepie SoD i kupiłem. Grałem w to parę lat, gra
najlepsza w jaką grałem w życiu.

Ja miałem prawie tak samo. Kiedyś kuzynka przyniosła mi Heroesa 3. Później nie mogłem zainstalować gry, bo płyta uszkodzona była. A że gra mi sie podobała to po wszystkich sklepach w moim mieście szukałem i się czwórki doszukałem. Następnie i trojeczke z SOD-em sie znalazło w sklepie :P I takie były początki z sagą tej wspaniałej strategii turowej.

Dnia 14.09.2008 o 14:02, Kalejdoskop86 napisał:

Też prawda, ale mam pytanie: czy jak grasz w dwójkę, to czy miecze postaci (jak patrzysz
z góry) wyglądają, jakby ich krawędzie były zząbkowane? W grach mnie się tak dzieje,
w GoW przestało, jak włączyłem efekty graficzne DX10 (mam Windows Vista) .

Wiesz, bardzo dawno nie grałem to ci nie mogę powiedzieć. Ale możliwe, że też tak miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 14:07, chojrak96 napisał:

Ja miałem prawie tak samo. Kiedyś kuzynka przyniosła mi Heroesa 3. Później nie mogłem
zainstalować gry, bo płyta uszkodzona była. A że gra mi sie podobała to po wszystkich
sklepach w moim mieście szukałem i się czwórki doszukałem. Następnie i trojeczke z SOD-em
sie znalazło w sklepie :P I takie były początki z sagą tej wspaniałej strategii turowej.

SoD u mnie był najpierw, ale powiedziałem też tacie chyba przed komunią, żeby mi kupił Heroes. Kupił mi pack: HoMM 1, 2 z dodatkiem i 4. :>
Debil kolega mi rozwalił płytkę z 4, tj. działa, ale jest porysowana...
ale i tak niezapomniane chwile miałem przy tej grze. :>

Dnia 14.09.2008 o 14:07, chojrak96 napisał:

Wiesz, bardzo dawno nie grałem to ci nie mogę powiedzieć. Ale możliwe, że też tak miałem.

Bo właśnie niektórzy mi mówią, że to normalne, niektórzy, że nie, a niektórzy, że to wina monitora... o.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wy też tak macie, że jak gracie w Spellforce 2 to jest taki w menu pisk przytłumiony? Od tego czasu jak włączyłem grę coś mi głośniki się psują... :/
A reszta jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 21:26, Kalejdoskop86 napisał:

Czy wy też tak macie, że jak gracie w Spellforce 2 to jest taki w menu pisk przytłumiony?
Od tego czasu jak włączyłem grę coś mi głośniki się psują... :/
A reszta jest ok.

Ja raczej tak nie miałem. Niedługo zainstaluje to sprawdzę. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie znalazłem jakieś forum o Spellforce 2. Możecie się pochwalic, na którym levelu pokonaliście Carlę Mistrzyni Dakkara? (Przyznam nieskromnie że ja na 16 :> ) Mój awatar nazywa się Wiedźmin (hehe) a jego parametry to: Walka 3; Ciężkie uzbrojenie 3 Ciężka broń 3; Ciężka Zbroja 3; Magia 2; Lekkie Uzbrojenie 2 (level 19)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 17:41, Rombacz napisał:

No nareszcie znalazłem jakieś forum o Spellforce 2. Możecie się pochwalic, na którym
levelu pokonaliście Carlę Mistrzyni Dakkara? (Przyznam nieskromnie że ja na 16 :>
) Mój awatar nazywa się Wiedźmin (hehe) a jego parametry to: Walka 3; Ciężkie uzbrojenie
3 Ciężka broń 3; Ciężka Zbroja 3; Magia 2; Lekkie Uzbrojenie 2 (level 19)

To nie zależy od poziomu. Ja już nie pamiętam jak ją pokonałem. Ale ten Dakkar to całkiem pomyslowa minigra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie dwójka jedynce nie dorównuje. Gram SpellForce Złota edycja przez sieć i jestem zadowolony. Mimo 4 lat gra mi się nie nudzi, wciąż do niej powracam. Moja ocena 11/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 16:06, PsychoX1989 napisał:

Dla mnie dwójka jedynce nie dorównuje. Gram SpellForce Złota edycja przez sieć i jestem
zadowolony. Mimo 4 lat gra mi się nie nudzi, wciąż do niej powracam. Moja ocena 11/10

Co prawda Spellforce 2 jest bardzo uproszczone w porównaniu do swojego pierwowzoru, ale mimo to nadal ma ducha Spellforca 1. Ale każdy ma swój gust :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować