Zaloguj się, aby obserwować  
Kamil1795

SpellForce 2 Temat ogólny

413 postów w tym temacie

Dnia 14.12.2008 o 10:18, nekromanta7 napisał:

mam do was dwa pytanie:
1, Jak korzysta się z teleportów.
2, W misji gdzie mam śledzić wyznawców kultu kto jest winien a kto nie? BO chodziłem
od domu do domu i zapomniałem nazwisk pospisywać myślałem że będą w dzienniku.

Klikasz w trzecią ikonkę w górnym pasku, otwiera się okno z wyborem uaktywnionych kamieni podróży - wybierasz i jazda :)
Za każdym razem są to inne nazwiska, jeśli nie trafisz, a nie masz wcześniejszego zapisu to, d.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.12.2008 o 10:25, Aragi napisał:

Klikasz w trzecią ikonkę w górnym pasku, otwiera się okno z wyborem uaktywnionych kamieni
podróży - wybierasz i jazda :)
Za każdym razem są to inne nazwiska, jeśli nie trafisz, a nie masz wcześniejszego zapisu
to, d.... :(


Dzięki za teleporty :D. A jak walne na "pałę" te nazwiska to co się stanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 13:30, nekromanta7 napisał:

A jak walne na "pałę" te nazwiska to co się stanie?


To jak nie trafisz to się dowiesz, że jesteś mało wiarygodnym świadkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam SF2 z CDA i 2 pytanka:
1. w pierwszej misji pokonalem wszystkich wrogow w wiosce i ide dalej pod brame miasta, gdzie powinienem z kims porozmawiac, jej imie to Thora chyba. Nikogo tam jednak nie ma, a brama jest zamknieta, w czym jest problem?
2. jak wybieram tryb gry potyczka to nie moge wybrac poziomu trudnosci - pole wyboru jest nieaktywne, dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 16:47, dobrakos napisał:

mam SF2 z CDA i 2 pytanka:
1. w pierwszej misji pokonalem wszystkich wrogow w wiosce i ide dalej pod brame miasta,
gdzie powinienem z kims porozmawiac, jej imie to Thora chyba. Nikogo tam jednak nie ma,
a brama jest zamknieta, w czym jest problem?
2. jak wybieram tryb gry potyczka to nie moge wybrac poziomu trudnosci - pole wyboru
jest nieaktywne, dlaczego?


1.Albo nie pokonałeś wszystkich wrogów w tej wiosce, albo masz jakis błąd.
2.Poziom trudności można regulowac jedynie grając w kampanię. W pozostałych trybach rozgrywki nie jest to możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 13:48, blade 92 napisał:

Mam SP2 z CDA i przeszłem. Chcę sobie kupic jakiś dodatek. Jakie są?

Tylko jeden - SpellForce 2: Władca Smoków (Dragon Storm) - w sklepie Gram.pl w cenie 11,99 i 19,99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 13:03, runewarrior napisał:

> mam SF2 z CDA i 2 pytanka:
> 1. w pierwszej misji pokonalem wszystkich wrogow w wiosce i ide dalej pod brame
miasta,
> gdzie powinienem z kims porozmawiac, jej imie to Thora chyba. Nikogo tam jednak
nie ma,
> a brama jest zamknieta, w czym jest problem?
> 2. jak wybieram tryb gry potyczka to nie moge wybrac poziomu trudnosci - pole wyboru

> jest nieaktywne, dlaczego?

1.Albo nie pokonałeś wszystkich wrogów w tej wiosce, albo masz jakis błąd.

no wlasnie pokonalem wszystkich i nic, moze za dlugo czekalem z atakiem, chociaz nigdzie nie pisalo, ze jest jakis limit czasu? chyba jednak bede musial przejsc ta misje od poczatku...

Dnia 18.12.2008 o 13:03, runewarrior napisał:

2.Poziom trudności można regulowac jedynie grając w kampanię. W pozostałych trybach rozgrywki
nie jest to możliwe.

przyznaje ze jest to bez sensu, przeciez w kazdym rtsie ustawia sie poziom trudnosci w potyczce, no ale ok.

Dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 20:14, dobrakos napisał:

> > mam SF2 z CDA i 2 pytanka:
> > 1. w pierwszej misji pokonalem wszystkich wrogow w wiosce i ide dalej pod brame

> miasta,
> > gdzie powinienem z kims porozmawiac, jej imie to Thora chyba. Nikogo tam jednak

> nie ma,
> > a brama jest zamknieta, w czym jest problem?

Spróbuj podejść do samej bramy wszystkimi swoimi bohaterami i żołnierzami oraz avatarem oczywiście też (raz mi się też zdarzyła zamknięta brama i chyba to pomogło).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 16:13, fearlord napisał:

W sklepach nie po 19,90zł tylko po 15,90zł z Extra klasyki: dodatek


Ale w sklepie gramowym dostępna jest jeszcze edycja z TopSelllera Władcy Smoków i ona jest właśnie po 19.90 ;) Ja jednak polecam nieco inne rozwiązanie. Polega ono na kupnie SpellForce 2 w Złotej Kolekcji (podstawka + dodatek) za cenę 30zł. Fakt, będziesz miał wówczas dwie podstawki, ale i wydanie znacznie lepsze z drukowanymi poradnikami do obydwu gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 21:18, Aragi napisał:

> > > a brama jest zamknieta, w czym jest problem?
Spróbuj podejść do samej bramy wszystkimi swoimi bohaterami i żołnierzami oraz avatarem
oczywiście też (raz mi się też zdarzyła zamknięta brama i chyba to pomogło).

pomoglo, dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 22:27, Tallos napisał:

Tzn jakie umiejętności mają rozwijane automatycznie?

Tylko jednego - Jareda możesz dowolnie modyfikować, resztę tylko częściowo. Specjalności: Bor - wojownik, Lea - uzdrowienie, Shae - magia żywiołów?, Mordekai - łucznik. Balladyny niestety nie można ruszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, lecz trochę jestem zaskoczony. Czy Mordekai to ten Mordekai co stworzył Shaikan? Bo jak tak to chyba powinien być magiem, ale widać przez te wieki zmienił preferencję :-). Oczywiście nie chcę Cię krytykować :-) tak się po prostu dziwuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 19:19, Tallos napisał:

Dzieki, lecz trochę jestem zaskoczony. Czy Mordekai to ten Mordekai co stworzył Shaikan?
Bo jak tak to chyba powinien być magiem, ale widać przez te wieki zmienił preferencję
:-). Oczywiście nie chcę Cię krytykować :-) tak się po prostu dziwuje

To nie pomyłka, Mordekaia ożywiasz w Bramie Mieczy w obozie Żelaznego Lorda i faktycznie jego predyspozycje to łucznictwo.
A ten główny zły nazywa się Malakai.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może zna kod na mapę w tej grze ? Zniszczyłem wszystkie wrogie miasta na mapie i zabiłem ich obrońców ale nie mogę znaleźć zaplątanego gdzieś robotnika wroga , rozesłałem wszystkie jednostki w rożnych punktach na mapie by znaleźć zgubę , ale ni jak mogę go znaleźć Patrzyłem już w sieci ale kody na mapę z Dragon Strom nie działają .

Za wszelaką pomoc oraz wskazówki - bardzo dziękuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować