Zaloguj się, aby obserwować  
Shadover

Czy Polska ma się czym pochwalić?

153 postów w tym temacie

Dnia 31.03.2007 o 19:07, mefiperes napisał:

Możemy się pochwalić kibicami... (...)


Kibicami? Każdy kraj ma takich zagorzałych kibiców i takich wulgarnych pseudokibiców. :P Co do reszty natomiast się zgadzam. :)

Od siebie dodam, że możemy pochwalić się naszymi genialnymi naukowcami Marią Cuire-Skłodowską i Mikołajem Koernikiem, twórcą języka esperanto Ludwika Zanhoffa, kompozytorem Chopinem, papieżem i reżyserem Polańskim. Jest się kim chwalić tam na zachodzie. :D A no i ten nasz polski upór. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 19:50, Azuredragon napisał:

> Możemy się pochwalić kibicami... (...)

Kibicami? Każdy kraj ma takich zagorzałych kibiców i takich wulgarnych pseudokibiców. :P Co
do reszty natomiast się zgadzam. :)

Od siebie dodam, że możemy pochwalić się naszymi genialnymi naukowcami Marią Cuire-Skłodowską
i Mikołajem Koernikiem, twórcą języka esperanto Ludwika Zanhoffa, kompozytorem Chopinem, papieżem
i reżyserem Polańskim. Jest się kim chwalić tam na zachodzie. :D A no i ten nasz polski upór.
;)

zgadzam się z tobą mamy bardzo zagozalych kibicow
gdzie nie byl jakis albo gdzie polacy wystepowali na jakiś imprezach sportowych mecz zawsze bedzie jakaś polska flaga ... wkońcu wyjechał z polski około 10 mln polaow (mogę sie mylić )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 19:57, xwx napisał:

> > Możemy się pochwalić kibicami... (...)
>

Dnia 01.04.2007 o 19:57, xwx napisał:

zgadzam się z tobą mamy bardzo zagozalych kibicow
gdzie nie byl jakis albo gdzie polacy wystepowali na jakiś imprezach sportowych mecz zawsze
bedzie jakaś polska flaga ... wkońcu wyjechał z polski około 10 mln polaow (mogę sie mylić
)

Co do Kibiców to przyłączam się do waszego zdania. Szczególnie siatkarskich kibiców mamy najlepszych. Już do legendy przechodzą okrzyki Polska Polska w halach całego świata, tam, gdzie powinno być słychać gospodarzy... no i nie warto omijać naszych kibiców pod skoczniami ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pałac Kultury i Nauki- najwyższy komunistyczny budynek w Europie :P
A jeśli chodzi o kibiców, to przyłączam się do zdania, że są najlepsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 20:22, Lfdracon napisał:

Schabowym, wódką i Kononowiczem :P


Ooo zapomniałam o tym :D ale i tak wole naszych kibiców! Zawsze najlepsi. Co ciekawe... na ligówkach kibice piłkarsy mogą zrobić bydło a na kadrze zawsze świetny doping

PS. Ja nie mówie, że ROBIĄ bydło.. tylko że MOGĄ ZROBIĆ co znaczy, że je robią ale czasami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 20:22, Lfdracon napisał:

Schabowym, wódką i Kononowiczem :P

Konowicza może sobie darujemy,a pozostaniemy przy tych dwóch pierwszych. Polska jak każdy kraj ma swoje tradycje kulinarne, które mówią tłusto i treściwie, czyli tak jak ja lubię (nie patrzcie się tak dziwnie, ja naprawdę lubię golonkę, boczek i bigos). A co do wódki, to polska jest jedna z najlepszych na świecie. Wiem co mówię, po co kupować drogą Finlandię albo Smirrnofa (chyba jakoś tak się to pisze) skoro mamy dużo taniej (w końcu nie musimy tego importować) równie dobrego Absolwenta lub Żytnią. No i przede wszystkim Łącka Śliwowica, to chyba najlepszy trunek jaki piłem (ostrzegam tylko dla twardzieli:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 19:50, Azuredragon napisał:

> Możemy się pochwalić kibicami... (...)

Kibicami? Każdy kraj ma takich zagorzałych kibiców i takich wulgarnych pseudokibiców. :P Co
do reszty natomiast się zgadzam. :)


A jak było na mistrzostwach świata?:) Byliśmy najlepsi. :P Nasi kibice wszędzie pojadą za wspaniałymi sportowcami. I tam robią wszystko co mogą. :) Co do pseudokibiców... Nie o takich mi chodzi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 23:26, Mastexx100 napisał:

Polska może się chwalić i robi to intensywnie wszelkimi aferami rządowymi!


Myślę że afery to nie jest nasza specjalność, w końcu nazwy afer urabia się od słynnej amerykańskiej afery "Watergate" , nawet nazwy polskich afer :D.

Trochę więcej optymizmu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jesteśmy bardzo pracowitym narodem. Mamy jedną z najlepszych i najpopularniejszych wódek na świecie(z tym że nie wiem czy jest sie czym chwalić). Mamy jednych z najlepszych informatyków na świecie. Jesteśmy jednym z najbardziej wszechstronnie wykształconych/uzdolnionych ludzi. Dla przykładu w Niemczech jeden umie malować, drugi szpachlować, a w Polsce jeden umie malować, szpachlować, robić sufity podwieszane, układać płytki.
Szkoda, że marnujemy nasz potencjał przez nieudolne rządy ludzi, którzy gdy tylko wdrapią sie na piedestał to trzymają sie go kurczowo i kradną ile sie da tylko dla siebie, udając przy tym, że coś robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować