Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights 2 – zdjęcia Edycji Kolekcjonerskiej i kolejne próbki dźwiękowe

564 postów w tym temacie

Wow!!!

Jakieś 2 godzinki temu dostałem do rączki (od kuriera) NWN 2 - SUPER ! Jednak muszę powiedzieć że ten CDP nie jest taki zły. No przynajmniej mam 1 dzień przed premierą ;-).
Zacząłem grę i wszystko wygląda fajnie, no może wymagania sprzętowe jak na tą grafikę trochę przesadzone. Ale niestety znalazłem śmieszny bug już na samym początku, na festynie wygrywam trzy z czterech konkurencji i zatrudniam złodziejaszka do 4 - tej, w tym momencie nie uczestnicząc jeszcze w czwartej podchodzę do Georga z którym rozmawiałem na początku i on GRATULUJE MI ZWYCIĘSTWA WE WSZYSTKICH CZTERECH KONKURENCJACH ;-)))))

Dobre nie ?

Mam nadzieję, że ilość bugów nie popsuje mi gry ;-)

Pozdrawiam,
Andrzej Jurkiewicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh fajny bug.. ale on tylko tak mowi czy konczy sie quest i dosatjesz nagrode (jezeli to quest jest ) bo on to mowi a quest sie niekonczy to mozebyc tez wina tlumaczenia.. ale to tylko moje gdybanie niemam tej gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spytalem sie Mike''a. System nie musi byc zaktualizowany a on powinien posiadac informacje bedaca odpowiedzia na moje pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.12.2006 o 20:43, slipcio napisał:

"Neverwinter Nights" to nazwa wlasna, nie ulegajace tlumaczeniu, ale chaotic evil nie
jest zadna nazwa wlasna, to zdanko majace na celu podkreslic charkter wersji, ktore jak najbardziej
powinno byc tlumaczone jesli gra jest sprzedawa w naszym kraju, a tym bardziej w pelnej polskiej
wersji. Nie jest to WIELKI blad, ale pozostawia pewien niesma, poniewaz widac, ze ktos poszedl
na latwizne, a nie powinno tak sie stac, gdyz 200zl za gre to spora suma, mimo ze stac mnie
na taka kosztownosc, ale zawsze. Za 200 zl mozna by oczekiwac czego lepszego, a napewno dostawy
w terminie.


Slipcio druchu znowu czytam o kolejnym skandalu, który wykryłeś, więc powiem tak, CELOWO zostawiliśmy oryginalną pisownię obu rodzajów edycji, bo w moim przekonaniu ich tłumaczenie na ( praworządny dobry i chaotyczny zły) było nie zręczne, w oryginale lepiej brzmiały, jakbym je przetumaczył napisałbyś , że poełniam świętokradctwo i nie słucham głosu fanów. Reasumując każdy fan D&D lepieij kojarzy okreselnioa chaotic evil i lawful good niz nasze polskie odpowiedniki, wybralismy zatem ta wersje i nie kierowałą nami łatwizna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 22:34, wherewolf napisał:

Wow!!!

Jakieś 2 godzinki temu dostałem do rączki (od kuriera) NWN 2 - SUPER ! Jednak muszę powiedzieć
że ten CDP nie jest taki zły. No przynajmniej mam 1 dzień przed premierą ;-).
Zacząłem grę i wszystko wygląda fajnie, no może wymagania sprzętowe jak na tą grafikę trochę
przesadzone. Ale niestety znalazłem śmieszny bug już na samym początku, na festynie wygrywam
trzy z czterech konkurencji i zatrudniam złodziejaszka do 4 - tej, w tym momencie nie uczestnicząc
jeszcze w czwartej podchodzę do Georga z którym rozmawiałem na początku i on GRATULUJE MI ZWYCIĘSTWA
WE WSZYSTKICH CZTERECH KONKURENCJACH ;-)))))

Dobre nie ?

Mam nadzieję, że ilość bugów nie popsuje mi gry ;-)

Pozdrawiam,
Andrzej Jurkiewicz


Ja też chce neverka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze interpretuje wypowiedz Mikie to 2000. Cóż to stawia sprawę w innym świetle. Szczerze mówiąc to myślałem ze 2000 to już na starcie by poszło w pierwszym wrzucie. Nie żebym wątpił w popularność EK, ale skoro 2000 to nakład całkowity a niektóre z nich można jeszcze kupić to wnioskując niewiele osób zdecydowało się na tę wersje. Można by powiedzieć ze mamy szczęście w nieszczęściu. Ograniczony nakład, który i tak nie poszedł od razu. Ah ale i tak dziękuje ze to jedyne 2000 i ze nie jest nas aż tak wielu:) Gorąco dziękuje za ripostę Miki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>heh fajny bug.. ale on tylko tak mowi czy konczy sie quest i dosatjesz nagrode (jezeli to quest jest ) bo on to >mowi a quest sie niekonczy to mozebyc tez wina tlumaczenia.. ale to tylko moje gdybanie niemam tej gry :)

Niestety nie można się dowiedzieć czy to tylko bug w wypowiedzi Georga, ale nie będę tu opowiadał całej fabuły ;-) Pograsz - zobaczysz.

Pozdrawiam,
Andrzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam juz po pre orderze GW:NF uznalem ze lepeij pojsc do sklepu... ale CDP lubie gram.pl lubie i im wybaczam alez preorderami mogli by cos zrobic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 22:42, czarnoksiężnik napisał:

ZIOMKI z CDP do jasnej ciasnej kiedy wyślą te gierki do nas?!

Poczekamy sobie pewnie do poniedziałku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie martw, wyślą. Mój egzemplarz od 15 "pakują i wysyłają".
________________________
Niezdrowo się podekscytowałem widząc zdjęcia EK. Próbki dźwiękowe też miłe w odsłuchu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I rozmawiaj tutaj z takim... Nie pytam sie o to czy nadal wysylaja! Pytam sie o to czy do tej pory wyslano wszystkie EK, statusy zamowien nie musza byc zaktualizowane od razu po wyslaniu paczki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 22:44, czarnoksiężnik napisał:

ZIOMKI z CDP do jasnej ciasnej kiedy wyślą te gierki do nas?! POWIEDZCIE KIEDY ALBO POWIEDZCIE
ŻE NIE WIECIE, BO MACIE ZA DUŻY CHAOS W FIRMIE.


Facet napisałeś 3 razy post o tej samej treści.
Mega z ciebie spamer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować