• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
morthi

CDP okrada i oszukuje graczy Heroes V !!! - reaktywacja

Pytanie

Witajcie :)

Oto kolejny moj post odnoszacy sie do podejscia CDP do nas graczy - osob dzieki ktorym ta firma istnieje na rynku. Nigdy nie zrozumiem dlaczego nas graczy traktuje sie jak chomiki ktore beda pedzic przed siebie w koleczku i produkowac zyski.

CDP wygralo przetarg na wydanie gry Heroes V w Polsce. Gra ta jako jedna z najwiekszych i najbardziej oczekiwanych w tym roku zostala wrecz po mistrzowsku zabugowana przez zespol odpowiedzialny za jej wydanie na terenie naszego kraju. Osoby ktore sa odpowiedzialne za wydanie heroes 5 zasluguja na 24 godzinna kuracje swoim produktem w otoczeniujekami potepionych (graczy) wyjacych - Profesjonalna Polska Wersja Jezykowa.

CDP wydalo dodatek do gry Heroes V. Zlamalo konwencje spolszczajac tytul na pudelku (niech im bedzie to ich prawo), nie zrobili pudelka tloczonego (chociaz z tloczeniami mozna sie spotkac nawet na pudelkach z mydlem). to im moge wybaczyc - ich prawo do wizerunku gry

Niestety - BRAK PROFESJONALIZMU ludzi odpowiedzialnych za projekt heroes v pl siega zenitu. Oto w nowym dodatku dostajemy jeszcze wiecej bledow niz w wersji podstawowej, ba poprawione juz bledy (w szczegolnosci teksty angielskie) zostaly po raz kolejny po mistrzowsku popsute a niektore nawet nie przetlumaczone (caly dzial biografia bohaterow). Powrocil nawet slawetny blad z wersji 1.0 "Czy chcesz opuscić grę?"

Rozumiem drogie CDP ze macie nas graczy w nosie odkad wplacilismy wam pieniadze - jednak takie podejscie prowadzi do jednego. Zamiast placic 60 zl za gre ktora jest w polowie po angielsku wiekszosc graczy pojdzie i kupi ta sama gre za 10 zl od pirata badz sciagnie ja z netu. Rozumiem tez ze takim postepowaniem robicie wszystko by zmniejszyc zyski UBI/Nival w Polsce wynikajace ze sprzedazy gry Heroes V i dodatku

CDP - JESTESCIE BEZCZELNI SPRZEDAJAC NAM GRACZOM WERSJE BETA PRODUKTU I ZADACIE ZAPLAtY ZA NIEGO PELNEJ CENY.

Zastanawia mnie fakt dlaczego tak duza firma jak CDP pozwala sobie na zatrudnianie takich osob nieodpowiedzialnych i nie potrafiacych wykonywac swojej pracy i niszczacych reputacje firmy. Jest to dla mnie absolutnie nie zrozumiale - przeciez potraficie wydawac gry bardzo dobrze (vide medival 2, gothic 3 czy kompania braci) a do projektu heroes 5 odeslaliscie najgorszych pracownikow jakich tylko posiadacie.

My gracze wykonalismy za was prace - stworzylismy nieoficjalna poprawke ktora zmienilismy 1762 pliki tekstowe i poprawilismy niezliczone linijki tekstu (ponad pol mega tekstu) - dla nas graczy... by gralo sie przyjemniej... dlaczego Wy drogie CDP musieliscie zniszczyc nasza prace wydajac ten dodatek rekoma osob ktore nigdy nie powinny pracowac w branzy gier komputerowych kiedy ich kwalifikacje nie zadowolilyby nawet osob trudniacych sie rozdawaniem ulotek?

Projekt Heroes V jest sztandarowym przykladem jak NIE NALEZY wydawac gier po polsku. Ten projekt pokazuje jakich ludzi NIE WOLNO zatrudniac w firmie wydajacej gry komputerowe. Ten projekt pokazuje ze wydanie gry Heroes V przeroslo ekipe CDP...

Zapewne nikt z "niebieskich" sie nie wypowie tutaj a mnostwo klakierow bedzie chcialo mnie zjesc... ba :) moze i degrada zalicze... ale to nie wazne... - jak widac degrada juz dostalem :) czekam na "niebieskich"

wazne jest by gracze dowiedzieli sie ze CDP nabilo ich w butelke sprzedajac najpierw gre Heroes V a nastepnie wydajac do tej gry dodatek Kuznia Przeznaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

213 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Heh rzeczywiście CDP spieprzyło robotę, dziś pykam sobie w Kuźnię, i widzę źle napisane teksty tu i tam, heh posiedze z pół dnia i się poprawi i udostępnie Unofficial Patch 2.1c v.4, heh brak spacji w Menu Kampanii (tam gdzie się mapa ładuję i jeszcze kilka Literówek heh).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.06.2007 o 22:41, DArkon1990 napisał:

Heh rzeczywiście CDP spieprzyło robotę, dziś pykam sobie w Kuźnię, i widzę źle napisane teksty
tu i tam, heh posiedze z pół dnia i się poprawi i udostępnie Unofficial Patch 2.1c v.4, heh
brak spacji w Menu Kampanii (tam gdzie się mapa ładuję i jeszcze kilka Literówek heh).



Najgorsze w tym wszystkim jest to, że wystarczyłaby solidna redakcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

CDP bardzo zmienilo polityke zwiazana z Heroes 5 - czego najlepszym przykladem niech bedzie patch 1.5 :)
nadchodzacy (w mglistej przyszlosci) patch 2.2 zapewne rowniez jak i 1.5 bedzie poprawiac wszystkie znalezione do jego wydania bledy w polonizacji gry

cdp na rowni traktuje graczy posiadajacych edycje empikowa gry i wypuszcza dla nich patche :) (tydzien oczekiwania na patcha 1.5 od daty wypuszczenia go przez ubi dla wersji podstawowej)

swiat sie zmienia na lepsze :)

pozostanie jednak pytanie - czy nie mozna bylo tak od razu ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.06.2007 o 11:06, morthi napisał:

pozostanie jednak pytanie - czy nie mozna bylo tak od razu ? :)


miejmy nadzieję, że Tribes of the East będzie traktowane "tak od razu" :D

pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.06.2007 o 11:08, moonman napisał:

miejmy nadzieję, że Tribes of the East będzie traktowane "tak od razu" :D

Będzie, bo w przeciwieństwie do podstawki i podobnie jak Hammers of Fate zostanie wydana w jednej wersji - DVD. Tzn. 100% pewności nie mam, ale trudno wyobrażać sobie inny przebieg wydania dodatku.
Przynajmniej jeśli chodzi o różne wersje patchy, a i z polonizacją nie powinno być gorzej niż dotychczas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.12.2006 o 22:14, morthi napisał:

Witajcie :)

Oto kolejny moj post odnoszacy sie do podejscia CDP do nas graczy - osob dzieki ktorym ta firma
istnieje na rynku. Nigdy nie zrozumiem dlaczego nas graczy traktuje sie jak chomiki ktore beda
pedzic przed siebie w koleczku i produkowac zyski.

CDP wygralo przetarg na wydanie gry Heroes V w Polsce. Gra ta jako jedna z najwiekszych i najbardziej
oczekiwanych w tym roku zostala wrecz po mistrzowsku zabugowana przez zespol odpowiedzialny
za jej wydanie na terenie naszego kraju. Osoby ktore sa odpowiedzialne za wydanie heroes
5 zasluguja na 24 godzinna kuracje swoim produktem w otoczeniujekami potepionych (graczy) wyjacych
- Profesjonalna Polska Wersja Jezykowa.


CDP wydalo dodatek do gry Heroes V. Zlamalo konwencje spolszczajac tytul na pudelku (niech
im bedzie to ich prawo), nie zrobili pudelka tloczonego (chociaz z tloczeniami mozna sie spotkac
nawet na pudelkach z mydlem). to im moge wybaczyc - ich prawo do wizerunku gry

Niestety - BRAK PROFESJONALIZMU ludzi odpowiedzialnych za projekt heroes v pl siega
zenitu. Oto w nowym dodatku dostajemy jeszcze wiecej bledow niz w wersji podstawowej, ba poprawione
juz bledy (w szczegolnosci teksty angielskie) zostaly po raz kolejny po mistrzowsku popsute
a niektore nawet nie przetlumaczone (caly dzial biografia bohaterow). Powrocil nawet slawetny
blad z wersji 1.0 "Czy chcesz opuscić grę?"

Rozumiem drogie CDP ze macie nas graczy w nosie odkad wplacilismy wam pieniadze - jednak takie
podejscie prowadzi do jednego. Zamiast placic 60 zl za gre ktora jest w polowie po angielsku
wiekszosc graczy pojdzie i kupi ta sama gre za 10 zl od pirata badz sciagnie ja z netu. Rozumiem
tez ze takim postepowaniem robicie wszystko by zmniejszyc zyski UBI/Nival w Polsce wynikajace
ze sprzedazy gry Heroes V i dodatku

CDP - JESTESCIE BEZCZELNI SPRZEDAJAC NAM GRACZOM WERSJE BETA PRODUKTU I ZADACIE ZAPLAtY
ZA NIEGO PELNEJ CENY.


Zastanawia mnie fakt dlaczego tak duza firma jak CDP pozwala sobie na zatrudnianie takich osob
nieodpowiedzialnych i nie potrafiacych wykonywac swojej pracy i niszczacych reputacje firmy.
Jest to dla mnie absolutnie nie zrozumiale - przeciez potraficie wydawac gry bardzo dobrze
(vide medival 2, gothic 3 czy kompania braci) a do projektu heroes 5 odeslaliscie najgorszych
pracownikow jakich tylko posiadacie.

My gracze wykonalismy za was prace - stworzylismy nieoficjalna poprawke ktora zmienilismy 1762
pliki tekstowe i poprawilismy niezliczone linijki tekstu (ponad pol mega tekstu) - dla nas
graczy... by gralo sie przyjemniej... dlaczego Wy drogie CDP musieliscie zniszczyc nasza
prace wydajac ten dodatek rekoma osob ktore nigdy nie powinny pracowac w branzy gier komputerowych
kiedy ich kwalifikacje nie zadowolilyby nawet osob trudniacych sie rozdawaniem ulotek?


Projekt Heroes V jest sztandarowym przykladem jak NIE NALEZY wydawac gier po polsku.
Ten projekt pokazuje jakich ludzi NIE WOLNO zatrudniac w firmie wydajacej gry komputerowe.
Ten projekt pokazuje ze wydanie gry Heroes V przeroslo ekipe CDP...

Zapewne nikt z "niebieskich" sie nie wypowie tutaj a mnostwo klakierow bedzie chcialo mnie
zjesc... ba :) moze i degrada zalicze... ale to nie wazne... - jak widac degrada juz dostalem
:) czekam na "niebieskich"

wazne jest by gracze dowiedzieli sie ze CDP nabilo ich w butelke sprzedajac najpierw gre Heroes
V a nastepnie wydajac do tej gry dodatek Kuznia Przeznaczenia.

Nie ładnie tak pisać na forum. Nie obrażaj CDP na ich stronie. To niekulturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Czyli jak sobie np. przestępca założy stronkę to na jego forum nalezy go chwalić? Absolutnie żadnej krytyki?

Sorki ale jak dla mnie Morthi nikogo nie obraził - napisał prawdę. Dzięki temu zmieniło się podejście do klienta bo od razu H5 zyskało lepsze wsparcie a nowy dodatek zostanie solidnie zlokalizowany bez baboli i wciskania kitu, "że to profesjonalna wersja językowa" (popatrz na Kuźnię - tego spolonizowania nie da się nazwać profesjonalnym).

Każdy kto zakłąda forum musi liczyc się z konstruktywną krytyką - morthi takową przedstawił i poparł dowodami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Heh, kupiłęm sobie Edycję Kolekcjonerską Heroes 5 i brakuje mi jednej rzeczy a mianowicie

- Mapę świata w formacie A3 (45 x 60 cm, mapa jest złożona do formatu A4) - brak, ja ją chcem mieć, gdzie mam otym powiadomić ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.07.2007 o 10:54, DArkon1990 napisał:

Heh, kupiłęm sobie Edycję Kolekcjonerską Heroes 5 i brakuje mi jednej rzeczy a mianowicie

- Mapę świata w formacie A3 (45 x 60 cm, mapa jest złożona do formatu A4) - brak, ja ją chcem
mieć, gdzie mam otym powiadomić ???


A to nie było przypadkiem tak że mapa była osobno zwinięta w rulon a nie w skrzynce? Bo z tego co pamiętam to do którejś gry była mapa tak dołączana i wiele osób wyrzuciło ją wraz z opakowaniem przesyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

ja nie o heroesah a o medku 2.
Kupiłem w sklepie medka 2 edycję specjalną a nie kolekcjoerską,miała by mapa i drezwo rozwoju na kartce a nie było!!!mam ale w formie elektronicznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.07.2007 o 11:45, Kolumb22 napisał:

ja nie o heroesah a o medku 2.
Kupiłem w sklepie medka 2 edycję specjalną a nie kolekcjoerską,miała by mapa i drezwo rozwoju
na kartce a nie było!!!mam ale w formie elektronicznej


I myślisz, że temat poświęcony fatalnemu wydaniu gry Heroes of Might and Magic V to dobre miejsce by zgłaszać sprzedawcy brak kompletnego zestawu gry :)?

Masz na gram.pl dział pomocy technicznej - znajdź formularz i do nich napisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.07.2007 o 15:06, Backside napisał:

> by zgłaszać sprzedawcy brak kompletnego zestawu gry :)?

Masz na gram.pl dział pomocy technicznej - znajdź formularz i do nich napisz.

Jeśli umiesz czytac ze zrozumieniem to wyczytasz że mam makęale w formie elektronicznej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować