Zaloguj się, aby obserwować  
Morfieusz

Neverwinter Nights 2 - Polskie Patche, Łaty, HotFixy - oczekiwania, problemy, zmiany i wszelakie inne sprawy :) [M]

3095 postów w tym temacie

Dnia 31.01.2007 o 11:52, LIZZU napisał:

PS. I JAK TO WRESZCIE JEST Z TYM OGONEM :))

bo znów .. w becie 1.03 podobno był .. a teraz jakieś marudzenie znowu czytam ..

Ja zainstalowałem 1.4 i już wróciłem do 1.3. W 1.4 znowu musiałem wyłączyć cienie bo zaczęło przycinać przy 1.3 chodziło ok. Błędy z dźwiękami pozostały niestety.
Ogon u Neeshki pojawił mi się dopiero po patchu 1.3 beta. made in CDP. Na twoim miejscu zostałbym przy patchu 1.3, zainstaluje 1.4 jak będę chciał pograć po sieci z kimś kto ma 1.4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 11:36, RobeN napisał:

Ale przecież Olamagato założył temat!!!

NWN2 - wszystko co powinno być poprawne w polskiej wersji, a nie jest
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=15818&u=155


To może dobrym pomysłem by było ten temat podwiesić żeby ludzie nie pisali w pomocy
technicznej o bugach lokalizacyjnych, ee?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako, że nie mam planów w najbliższej przyszłości grać przez net w NWN2 wracam do patcha 1.03 bo zauważyłem znaczy spadek wydajności. Cóż trudno poczekam na 1.05.

PS

Skoro w masterze 1.04 nie było poprawek do polonizacji to może moglibyście wydać jakiś mini patch, który je wprowadzi? Np. Taki jaki zrobiliście do Heroes V?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o kurde ...

tylko że ja nie mam 1.03 bety ściągnietego ... :)
a już nie jest przypiety bo zamienili ''zawieszke'' na 1.04.....

ma ktoś link?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest taki pomysł aczkolwiek muszę pogadać z kolegami z lok. czy jest to wykonywalne i czy da się zrobić tylko poprawkę lokalizacyjną.
Nic nie obiecuję samemu niestety nie znam odpowiedzi czy się da złożyć takiego patcha.

Jak będę coś wiedział na pewno się odezwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 12:05, LIZZU napisał:

o kurde ...

tylko że ja nie mam 1.03 bety ściągnietego ... :)
a już nie jest przypiety bo zamienili ''zawieszke'' na 1.04.....

ma ktoś link?


spróbuje wrzucić na rapidshare, ale mam wolne łącze więc chwile to potrwa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam proste pytanko czy łata 1.4 zawiera zmiany z 1.3? Jestem ciekawy kiedy obsidian przestanie nas zwodzic i zacznie traktowac powaznie. Nie po to wydalem kase na edycje kolekcjonerską zeby potem nawet nie miec mozliwosci poprawić błędów w grze za pomocą stosownej łatki. Zapowiadają dla wersji EN łatkę 1.6 a dla polskiej nie mogą zarobić nawet oficjalnej 1.3 :(

20070131120729

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 12:08, Akashi napisał:

Jest taki pomysł aczkolwiek muszę pogadać z kolegami z lok. czy jest to wykonywalne i czy da
się zrobić tylko poprawkę lokalizacyjną.
Nic nie obiecuję samemu niestety nie znam odpowiedzi czy się da złożyć takiego patcha.

Jak będę coś wiedział na pewno się odezwę.

No bylo by CoolParafialnie :)
No i mysle podbudowalibyscie (ale tylko troszke) stracone zaufanie.
Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, nie potrzebujecie 1.03 żeby zainstalować 1.04. Gdy zainstalujecie
1.03 nie będziecie mogli zaktualizować do 1.04, bo 1.04 de facto zawiera
też poprawkę 1.03.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzękuję.

swoją drogą zastanawia mnie JAK oni to zrobili, że w 1.04, zawierającej 1.03, spaprali to co było ok w 1.03 :))
i co dodali do 1.04 czego nie ma w 1.03. te niby opcje kamery bez opisu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 12:28, LIZZU napisał:

dzękuję.

swoją drogą zastanawia mnie JAK oni to zrobili, że w 1.04, zawierającej 1.03, spaprali to co
było ok w 1.03 :))
i co dodali do 1.04 czego nie ma w 1.03. te niby opcje kamery bez opisu?


Nie wiesz jak? To tak jak z poprawkami do windowsa :P Naprawiamy jeden błąd, ana jego miejsce wprowadzamy dwa nowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 06:56, radmax napisał:

Nie wiem czy zauważyliście, ale patch umieszczony na Rapidshare ma niecałe 70 Mb a na FTP gram
troche ponad 70 Mb.

Ja ściągnąłem oba i porównałem zarówno zipy jak i po wypakowanu oba programy poprawek.
O ile zipy różnią się jedynie o... 10 minut :D, o tyle porównanie binarne obu wypakowanych programów dało pewność, że nie ma między nimi ani jednego bita różnicy. Tak więc plotki były były wyjątkowo przesadzone. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że te napisy w Menu i w rozgrywce poprawią.
Co do Audio - nie ma problemu w zainstalowaniu Audio Fix PL => wrzucić polskie wav''y do Override i po problemie.

Natomiast problemu z SoundSetem mojej postaci - trzebaby zamienić chyba 2 wavy ze soba, tylko nie wiem które...

P.S. Dzięki Olamagato za rozwianie pogłosek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 12:31, maggit napisał:

Jak już mówiłem, to bug specyficzny dla wersji 1.04. Wszystkie wersje 1.04
nie mają opisu kamer w menu.

Proszę.


wlasnie przejzalem plik dialog.tlk z finalnej wersji 1.04 , i stwierdzam, ze ktos cos namieszal - znaczy sie dialog.tlk z wersji 1.04BETA byl inny, byly tam opisy do kamery. W wersj ifinalnej jej brak, ale dodano mostwo nowyc htekstow dla postaci (po angielsku), w dialog.tlk (nowym) znalazlem takze tekst do opcji pozwalajacej wylaczyc calkowicie trawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 13:18, Olamagato napisał:

> Nie wiem czy zauważyliście, ale patch umieszczony na Rapidshare ma niecałe 70 Mb a na
FTP gram
> troche ponad 70 Mb.
Ja ściągnąłem oba i porównałem zarówno zipy jak i po wypakowanu oba programy poprawek.
O ile zipy różnią się jedynie o... 10 minut :D, o tyle porównanie binarne obu wypakowanych
programów dało pewność, że nie ma między nimi ani jednego bita różnicy. Tak więc plotki były
były wyjątkowo przesadzone. :)


No przecież dopisałem niżej że mi obcięło plik przy ściąganiu. ?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować