Zaloguj się, aby obserwować  
Morfieusz

Neverwinter Nights 2 - Polskie Patche, Łaty, HotFixy - oczekiwania, problemy, zmiany i wszelakie inne sprawy :) [M]

3095 postów w tym temacie

Jak na razie moja przygoda z NWN2PL od otrzymania EK, polega na czytaniu i pisaniu na forum, instalowaniu i usuwaniu poprawek, a nawet ponownych instalacjach programu.

Powoli mi przechodzi ochota do grania, niech leży i czeka na ostateczne usprawnienie. A tymczasem, dokończę sobie poprawione NWN1PL i ze łzami wzruszenia w oczach zainstaluję Baldura!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 21:48, Black Ajgor napisał:

Jak na razie moja przygoda z NWN2PL od otrzymania EK, polega na czytaniu i pisaniu na forum,
instalowaniu i usuwaniu poprawek, a nawet ponownych instalacjach programu.

Powoli mi przechodzi ochota do grania, niech leży i czeka na ostateczne usprawnienie. A tymczasem,
dokończę sobie poprawione NWN1PL i ze łzami wzruszenia w oczach zainstaluję Baldura!

Mowisz, ze poczekasz na ostateczna latke do NWN2? To sobie poczekasz... Bo nawet po tylu latach, nwn1 nie ma ostatecznego patcha. :P latka 1.69 ma byc tym finalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jednak nie posłuchałem kolegi i zainstalowałem 1.04PL:/ Mozna naprawde spaść z krzesła :P Gra ustawiła mi po testowaniu kompa konfig na MAX DETALE,:o Co zresztą powinno mieć miejsce bo sprzet mam nowy , skonfigurowany pod Viste,Core 2 Duo,2GB RAMU 667MHZ DUAL Good Ram-PRO,bla bla...lol A tu co mamy ? Bohater chodzi jak pijany zając, haczy jask diabli, obnizylem detale-wzrosła troche wydajnosc ,ale dalej masakra, pixele widac i zero płynnosci:;// Moze z NSA kompa trzeba?Hmm? Bo w sklepach nie mają wojskowych komponentów do komputerów:p G-3 chodzi mi płynnie na max detalach,pomijając bugi, wiec co to ma znaczyć!? Rece opadają! Nie jestem maniakiem max detali ,ale bez jaj,w to nie da sie grać.Mozna na chama,ale to udręka ,nie przyjemnośc.Ehhh.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>...

Dnia 31.01.2007 o 22:21, Maximo napisał:

Bo w sklepach nie mają wojskowych komponentów do komputerów:p G-3 chodzi mi płynnie na max
detalach,pomijając bugi, wiec co to ma znaczyć!? Rece opadają! Nie jestem maniakiem max detali
,ale bez jaj,w to nie da sie grać.Mozna na chama,ale to udręka ,nie przyjemnośc.Ehhh.:(

Pamiatki radze wymienic na 800, a jaka masz grafike?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 22:35, VaRIaT napisał:

>...
> Bo w sklepach nie mają wojskowych komponentów do komputerów:p G-3 chodzi mi płynnie na
max
> detalach,pomijając bugi, wiec co to ma znaczyć!? Rece opadają! Nie jestem maniakiem max
detali
> ,ale bez jaj,w to nie da sie grać.Mozna na chama,ale to udręka ,nie przyjemnośc.Ehhh.:(

Pamiatki radze wymienic na 800, a jaka masz grafike?

Pamiątki?? Kosci 667 sa pod Core 2 Duo ,i nieco droższe od starych 800-setek, GPU mam GF -seria"7" GT 256MB/128 Bit...powino chyba wystarczyć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 22:21, Maximo napisał:

A jednak nie posłuchałem kolegi i zainstalowałem 1.04PL:/ Mozna naprawde spaść z krzesła :P (...)


Tak czytam i czytam, zdążyłem ściągnąć tego nowego patcha, ale chyba sobie daruje. Wolę już słuchać mojej elfki poburkującej jak krasnolud, niż oglądać pokaz slajdów xD

Dzięki za ostrzeżenie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Wolę już

Dnia 31.01.2007 o 22:56, Bedwyr napisał:

słuchać mojej elfki poburkującej jak krasnolud, niż oglądać pokaz slajdów xD


O.o A to ciekawe. Ja jakoś nie zauważyłem spadku wydajności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 22:21, Maximo napisał:

A jednak nie posłuchałem kolegi i zainstalowałem 1.04PL:/ Mozna naprawde spaść z krzesła :P
Gra ustawiła mi po testowaniu kompa konfig na MAX DETALE,:o Co zresztą powinno mieć miejsce
bo sprzet mam nowy , skonfigurowany pod Viste,Core 2 Duo,2GB RAMU 667MHZ DUAL Good Ram-PRO,bla
bla...lol A tu co mamy ? Bohater chodzi jak pijany zając, haczy jask diabli, obnizylem detale-wzrosła
troche wydajnosc ,ale dalej masakra, pixele widac i zero płynnosci:;// Moze z NSA kompa trzeba?Hmm?
Bo w sklepach nie mają wojskowych komponentów do komputerów:p G-3 chodzi mi płynnie na max
detalach,pomijając bugi, wiec co to ma znaczyć!? Rece opadają! Nie jestem maniakiem max detali
,ale bez jaj,w to nie da sie grać.Mozna na chama,ale to udręka ,nie przyjemnośc.Ehhh.:(


Mi w kwestii płynności patch 1.04 niestety nie pomógł, co z tego ze takie gry jak F.E.A.R. G.R.A.F. Gothic 3 chodzą mi na full detalach w rozdzielczości 1280x1024 skoro NWN2 ścierwi niezależnie czy mam minimum czy maksimum detali.

Mój PC: Intel Core 2 Duo E6300 1.86 GHz, Asus P5N-E SLI nVidia 650i, Corsair Twin2x DDR2 2x1GB 800MHz CL4-4-4-12, GeForce 7950GT Asus 512MB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NWN2 PL FIX-AUDIO
Usuwa problemy z brakującymi głosami, kiedy to postać porusza ustami, a dźwięku brak. Dodaje brakujące smaple w polskiej wersji gry. Dodaje inkantacje.
http://rapidshare.com/files/14327357/NWN2_AUDIO-FIX_PL.rar.html

UI FIX PL
Dodaje polskie tłumaczenie w zakładce Interfejs, menu Opcji.
Dodaje polskie tłumaczenia bóstw.
http://rapidshare.com/files/14341936/UI_FIX_PL.rar.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do wydajności, to jest taka sprawa o której czytałem na oficjalnym forum Bioware, iż posiadacze kart firmy Nvidia powinni używać sterowników w wersji 91.47, a nie tych najnowszych 93 ponieważ firma coś skopała i bywało tak ze różnica między fpsami wachała sie nawet do ok.20 fps przy korzystaniu ze starszej wersji, tak wiec zalecam stosowanie 91.47,
pzdr;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 03:18, Fang napisał:

> A jednak nie posłuchałem kolegi i zainstalowałem 1.04PL:/

[..]

Dnia 01.02.2007 o 03:18, Fang napisał:

> bla...lol A tu co mamy ? Bohater chodzi jak pijany zając, haczy jask diabli, obnizylem
detale-wzrosła
> troche wydajnosc ,ale dalej masakra, pixele widac i zero płynnosci:;// Moze z NSA kompa
trzeba?Hmm?


To jest jakiś problem z kompatybilnością (może sterowniki?).
U mnie wersja 1.04PL chodzi dokładnie tak samo jak 1.03PL, czyli jakieś co najmniej 2 razy szybciej niż 1.02.
I chodzi płynnie - a mojego kompa (laptop) nijak się nie da porównać do Twojego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem poprawkę 1,04 i gra chodzi mi dużo płynniej, szybciej się ładują mapy Naprawdę niemiałem pojęcia że gra jest zdolna do takiej płynności aż musiałem czułość myszki zmniejszyć ;-) Z instalacją patcha były problemy bo wyskakiwały mi jakieś dziwne błędy zawieszał się co chwila i w ogóle cały proces chyba z godzinę trwał a na koniec komunikat ze został zainstalowany z błędami ale gra działa dużo lepiej bez porównania pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Instalacja patcha 1.04pl - 3 błędy i aktualizacja zakończona z błędami:(
O dziwo gra mimo problemów z aktualizacją chodzi:) mało powiedziane, że chodzi -biega:). tam gdzie miałem 15 fps to teraz mam 20 fps, więc duża różnica:)
patch 1.04pl to jest ten oficjalny czy CDP?? pytam bo się pogubiłem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 10:25, Akashi napisał:

1.03 i 1.04 PL są zrobione przez nas czyli powiedzmy BETA CDP :P by je rozróżniać :P



nie wiadomo co z tym oficjalnym patchem??
Obsidian się odezwał??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 10:25, Akashi napisał:

1.03 i 1.04 PL są zrobione przez nas czyli powiedzmy BETA CDP :P by je rozróżniać :P

BETA czy nie BETA i tak dzięki za te patche:P
Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że są teraz bardzo zajęci naprawianiem błędów w patchu 1.04, a co do odpowiedzi ja nadal nic nie wiem nowego ale jak co popytam się lokalizacji jak kogoś zobaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować