Zaloguj się, aby obserwować  
MateoKiszlo

Trzysta (300)

672 postów w tym temacie

Dnia 14.05.2007 o 18:03, deih napisał:

A w jakim empiku czytałeś? Bo ja byłem we Wrocławskim a tam ni ma ....Ale byłem zdziwiony
:).

a no w katowickim :) Dokładnie Piotra Skargi . BYŁY AŻ 2 egzempalrze :)

a ja poczekam jescze i kupie ten komiks , kolory sa zabojczo piękne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komiks można już w większości księgarń kupić i kosztuje około 90PLN w wersji polskiej! Ale ja polecam wersję oryginalną o wiele lepsze wydanie! Wszystko co najlepsze u Franka Millera:)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zaliczyłem ultymatywnego rotfla dziesięciolecia. Na technice nauczycielka nie miała pomysłu i puściła nam pirackie "300" w szkolnej czytelni... i jeszcze "dokańczaliśmy" na religii (trzeba było widzieć minę katechetki przy walce z Nieśmiertelnymi...). Aha, to była wersja premium - pirat sam podkładał głos jako lektor... na szczęście były też same napisy. Ale takie rzeczy to tylko w Nowym Warpnie! xD
PS. Podczas projekcji pół klasy się licytowało, kto ma lepszą kopię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 15:30, SzolMisz napisał:

Komiks można już w większości księgarń kupić i kosztuje około 90PLN w wersji polskiej! Ale
ja polecam wersję oryginalną o wiele lepsze wydanie! Wszystko co najlepsze u Franka Millera:)

90zł? Chyba Ci się coś pomieszało? 70-75 to trochę mniej, ale cóż xD Większosć ludzi nie kupi, ponieważ szkoda kasy tyle na komiks :/ W końcu trochę sobie dołożysz i możesz zakupić niezłe mp3 :D Niestety, teraz książki i komiksy zamiast tanieć - drożeją...W przeciwieństiwe do filmów i muzyki. Pamiętam jak jeszcze dwa, trzy lata temu DVD z nowym filmem kosztowało 89.90zł - koszmar, a VHS 50 zeta :D Teraz DVD około 50zł, a VSH 15-20 xD Gry też stopniowo tanieją...A czemu książki nie? (mówię cały czas o Polsce) Bo nikt ich nie czyta :/
Ostatnio w Empiku zamówiłem Star Wars - Darth Maul: Shadow Hinter i cena z tyłu (chyba z Niemczech sprowadzane) - 5.50 Euro, a u nas ta książka kosztowała 20zł...:/ I gdzie tu sprawiedliwość?;>

Dnia 15.05.2007 o 15:30, SzolMisz napisał:

Pozdrawiam

Ja również :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Nawet tego komentować nie będę, szkoda słów...ehh, jak w szkole propagują piractwo to porażka, a twoja nauczycielka......: bo to zła kobieta jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj oglądałem :) Film nakręcony ciekawą techniką. Zdaje się, że podobna "grafika" jest w kronikach riddicka. fabularnie też fajny, chociaż główniem nastawiony na efekty specjalne... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 10:29, Deejay napisał:

Wczoraj oglądałem :) Film nakręcony ciekawą techniką. Zdaje się, że podobna "grafika" jest
w kronikach riddicka. fabularnie też fajny, chociaż główniem nastawiony na efekty specjalne...
;)

Tak, 90% filmu kręcono w stdiach w Kanadzie na niebieskim i zielonym tle, za nastrój kolorystyczny w filmie odpowiadała żona Franka Millera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 10:29, Deejay napisał:

Wczoraj oglądałem :) Film nakręcony ciekawą techniką. Zdaje się, że podobna "grafika" jest
w kronikach riddicka. fabularnie też fajny, chociaż główniem nastawiony na efekty specjalne...
;)



Jeszcze jest w kinach ? W sumie to nawet prawdopodobne w mniejszych miastach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 16:50, MateoKiszlo napisał:

Jeszcze jest w kinach ? W sumie to nawet prawdopodobne w mniejszych miastach.

Oj już tam mniejszych... 50000!! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 13:50, MateoKiszlo napisał:

Hm ... zdaje się, że szał wokół "Trzystu" przeminął ;]


Heh...też mam takie wrażenie :P Teraz wszyscy się przeniesli na Karaiby :P
Właśnie dlatego jest tak mało tematów o filmach - wszystkie (większość) są popularne przez góa pół roku ;)
Oczywiście zdarzają się wyjątki, jak SW :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 13:50, MateoKiszlo napisał:

Hm ... zdaje się, że szał wokół "Trzystu" przeminął ;]

bo ile można gadać tylko o jednym filmie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 14:04, tosz napisał:

> Hm ... zdaje się, że szał wokół "Trzystu" przeminął ;]
bo ile można gadać tylko o jednym filmie ?

no wlasnie?film fajny spodobal sie wielu osobom ale jest powoli zapomniany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja miałbym takie pytanko. Mocno wbiła mi się w pamięć scena w której Xerxes "kusi" Leonidasa. Trzyma dłonie na ramionach Spartiaty i obiecuje mu władanie nad całą Grecją, kusi go i namawia, bogactwem i potęgą. W tej scenie uderzyło mnie to że gdy robili najazd na usta Xerxesa ja się zastanawiałem kiedy w końcu z jego ust wydobędzie się toksyczna mgła by owionąć Leonidasa. Naprawdę ta scena to praktycznie podręcznikowe kuszenie przez Szatana, którym jest właśnie Perski Król. Czy tylko mi coś takiego przyszło do głowy czy wy też takie wrażenie odnieśliście ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Czy tylko mi coś takiego przyszło do głowy czy wy też takie wrażenie odnieśliście ?

Raczej nie, ale na miejscu Leonidasa chętnie poddałbym się na takich warunkach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.06.2007 o 09:11, marian538 napisał:

No oczywiście, ze obowiązkowy, tylko podstawoawe pytanie kiedy u nas będzie ?? :P Ten film
na dvd to obowiązkowa pozycja w mojej kolekcji :)


Wersje na DVD zazwyczaj wychodzą od 3 do 5 miechów po kinowej premierze:P także już niedługo, tak myśle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować