Zaloguj się, aby obserwować  
MateoKiszlo

Trzysta (300)

672 postów w tym temacie

Jak chcialem iść na ten film do kina to wszyscy kumple mi mówili żebym nie szedł bo cieńkie ;/ ale gdy pożyczyłem od innego kumpla to na DVD to żałowałem że nie poszedłem na to do kina...bardzo fajny film

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 08:49, Baluk25 napisał:

Jak chcialem iść na ten film do kina to wszyscy kumple mi mówili żebym nie szedł bo cieńkie ;/ ale gdy pożyczyłem
od innego kumpla to na DVD to żałowałem że nie poszedłem na to do kina...bardzo fajny film


Jak to możliwe? O ile się nie mylę wydanie DVD "300" jeszcze nie wyszło, więc w jaki sposób zdołałeś ten film obejrzeć? Chyba, że miałeś pirata, to wyjaśniałoby wszystko... Wiedz, że piractwo nie jest tu mile widziane, a tym którzy je propagują, bądź przyznają się do niego, grozi wyciągnięcie konsekwencji... Bardzo mi przykro, a tak to już jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem czy piractwem można nazwać pożyczyeniem od kolegi oryginalnego filmu...skąd ja mam wiedzieć skąd on go ma?wiem że oryginalny był i mi się podobał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 08:57, Baluk25 napisał:

no nie wiem czy piractwem można nazwać pożyczyeniem od kolegi oryginalnego filmu...skąd ja
mam wiedzieć skąd on go ma?wiem że oryginalny był i mi się podobał :)


Prosimy o fotkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 22:31, Kraju92 napisał:

> > Film mi się bardzo podobał.
> mnie tez:D

Komiks też jest bardzo fajny, jeżeli nie czytałeś to polecam.

dobra jak fajny tio kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze słyszę, żeby ktoś wydawał film na DVD kiedy to jeszcze jest puszczany w kinach. "300" wciąż można oglądać na dużym ekranie i dlatego nie ma go jeszcze w Polsce na płytach.... nie na oryginalnych oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mojemu tacie się niezbyt podobał. Narzekał że prawie wszystkie plenery malowane i w studio, że ci faceci mają komputerowo dorobione mięśnie, ale mi się film nawet spodobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 10:29, W.S.A.D napisał:

Mojemu tacie się niezbyt podobał. Narzekał że prawie wszystkie plenery malowane i w studio,
że ci faceci mają komputerowo dorobione mięśnie, ale mi się film nawet spodobał.

Mojemu tez ciagle mówi ze to bezprecedensyjny film oczywiście tego nie popieram ale to tylko remejk starszej cześci o 300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak. Jak to starsi. Nie wiedza co dobre dzisiaj w filmach :D. Ale za to mojej mamie sie podobal(tez byla i to zachwycona), a jakoś nie trawi fikcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 11:48, KloniskO napisał:

Tak. Jak to starsi. Nie wiedza co dobre dzisiaj w filmach :D. Ale za to mojej mamie sie podobal(tez
byla i to zachwycona), a jakoś nie trawi fikcji

Za to my nie zachwycamy sie filmami klasycznymi one wtedy podbijały duże ekrany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do niektórych scen w filmie i maszkar jakie w nim występowały, to wszyscy wymieniali już tego przerośniętego bydlaka na łancuchu przy nieśmiertlenych, tego ostrzami zamiast rąk, ale nikt nie wspomniał o LOLU. Tak, to był LOL. Jeden koleś w kinie koło mnie siedział i słyszałem jak komentował film tam komuś, przy tej scenie nie wytrzymałem jego komentarza i ogarnął mnie rechot. Mianowicie mówię o scenie w namiocie Xerxesa, kiedy ten przkupywał Efialtesa za wskazanie ścieżki na tyły Gorących Wrót. Przypomnijcie sobie pierszy obraz. Czy mi się wydaje, czy na harfie(lub jakiś tam instrument) grał taki dziwny uśmiechnięty koziorożec(!) z bródką(KOZIOROŻEC). Nie wiem jak wy, ale oni go tak przedstawili, że ogarnął mnie LOL i śmiech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 08:57, Baluk25 napisał:

no nie wiem czy piractwem można nazwać pożyczyeniem od kolegi oryginalnego filmu...skąd ja
mam wiedzieć skąd on go ma?wiem że oryginalny był i mi się podobał :)


Nigdzie na necie nie ma nic odnośnie 300 na dvd, na pewno bym wiedział że jest, bo bym już zamówione miał. jak ktoś twierdzi że się mylę to o linka proszę. Więc cos mi tu śmierdzi delikatnie.
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no tak ale to nie ja tylko mój kumpel więc nie czaje o co wam chodzi...może to był pirat tylko że z oryginalną naklejką...to nie moja wina że pożyczyłem od niego film...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma DVD. Przeciez to oczywiste. Wszelkie "oryginaly" na dzien dzisiejszy sa bardzo malo oryginalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 14:25, Jester napisał:

Nie ma DVD. Przecież to oczywiste. Wszelkie "oryginaly" na dzien dzisiejszy sa bardzo malo
oryginalne.

Oryginalna wypowiedź, :P ,ciekawe......, nie ma co siać offtopu, to temat o 300, nie o piractwie.
Ale jedno muszę dodać. Jeżeli Baluk25 prawdę pisze, to facet się napracował, choć nadruk na pewno nie jest oryginalny :P, niby jakim cudem, skoro 300 na dvd nie ma, konwersja do dvd (ciekawe czy na dvd czy divixie oglądałeś :)), może sprawił sobie okładkę i pudełko dvd??
Jestem przekonany,że na np. filmwebie, którego często nawiedzam :) zaraz pojawi się wiadomość o premierze 300 na dvd, kiedy tylko taka sytuacja będzie mieć miejsce. Mimo że teraz filmy dosyć szybko pojawiają się na dvd, to na 300 pewnie jeszcze poczekamy, będzie jeszcze wersja na HDDVD, albo BD. Dużo dodatków mam nadzieję, może jakieś sceny wycięte:) Więc polecam pójść do kina i oglądnąć film , bo wrażenia są niezapomniane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.05.2007 o 14:46, marian538 napisał:

Jestem przekonany,że na np. filmwebie, którego często nawiedzam :) zaraz pojawi się wiadomość
o premierze 300 na dvd, kiedy tylko taka sytuacja będzie mieć miejsce. Mimo że teraz filmy
dosyć szybko pojawiają się na dvd, to na 300 pewnie jeszcze poczekamy, będzie jeszcze wersja
na HDDVD, albo BD.

Zazwyczaj wychodzi 5-6 miesięcy teraz ;) Więc pewnie, aby osiągnąć większą sprzedaż naciągną jak najbliżej gwiezdki :D

Dnia 05.05.2007 o 14:46, marian538 napisał:

Dużo dodatków mam nadzieję, może jakieś sceny wycięte:)

Noo...oby tylko :D Zemsta Sithów aż kipiała dodatkami, więc mam nadziej, że z tym będzie tak samo :P

Dnia 05.05.2007 o 14:46, marian538 napisał:

Więc polecam pójść
do kina i oglądnąć film , bo wrażenia są niezapomniane.

Wszędzie dobrze, ale jednak w kinie najlepiej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 11:45, Game Dreix napisał:

> Mojemu tacie się niezbyt podobał. Narzekał że prawie wszystkie plenery malowane i w studio,

> że ci faceci mają komputerowo dorobione mięśnie, ale mi się film nawet spodobał.
Mojemu tez ciagle mówi ze to bezprecedensyjny film oczywiście tego nie popieram ale to tylko
remejk starszej cześci o 300


Co? Jak to REMAKE (przecie "remake" to z ang. jest)? To jest film na podstawie komiksu Franka Millera (twórcy także Sin City).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

300 to swietny film. :) Moja recenzje tej produkcji znajdziecie u mnie na gramsajcie, w dzisiejszym wpisie. :) BO ofcorz nie bede tu calego tekstu wrzucal. xD
A tak z innej beczki - obejrzalbym sobie ta stara wersje "300 Spartan" z 1962 roku (wiecej - http://www.filmweb.pl/300+Spartan+1962+o+filmie,Film,id=129789 ). Ma on na FilmWebie wyzsza ocene od najnowszego "300". :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować