Zaloguj się, aby obserwować  
Soleila

Polska wersja Guild Wars - uwagi, sugestie, propozycje Fanów tytułu.

1199 postów w tym temacie

Dnia 25.02.2007 o 22:23, Deejay napisał:

Nie ważne którą część kupię (gw, factions czy nf) to każda z nich mi się zlokalizuje podczas
update?

Tak. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien pomysł co do polonizacji GW: można by było zrobić tak, że o ile wszelkie napisy (opisy zadań, podpisy na filmikach) byłyby po polsku, a nazwy itemów po angielsku. To by ułatwiło handlowanie i nie trzeba by było zmieniać co chwilę język gry, żeby sprawdzić nazwę itemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 22:55, Mastexx100 napisał:

nie trzeba by było zmieniać co chwilę język gry, żeby sprawdzić nazwę itemu.

Prawy ctrl.
Próbowałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Phropecies, abyś poznał historie, potem możesz nightfalla kupic bo jest w nim dużo bardzo fajnych ulepszeń i naprawde fajne nowe profesje, i jeśli chcesz to możesz kupić factions, choć mało w nim zmian, i ten chiński klimat(arghh...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 11:01, Draxvoxdor napisał:

Phropecies, abyś poznał historie, potem możesz nightfalla kupic bo jest w nim dużo bardzo fajnych
ulepszeń i naprawde fajne nowe profesje, i jeśli chcesz to możesz kupić factions, choć mało
w nim zmian, i ten chiński klimat(arghh...).

Jak to? To tylko w factions jest chiński klimat...? :/ A w pozostałych jaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że jesteś w temacie więc może i na kolejne pytanie będziesz potrafił mi odpowiedzieć.
Ktoś mi tu kiedyś powiedział, że jeżeli kupię np. podstawkę, a ktoś ma tylko nf to noramalnie będziemy mogli grać na jednym serwerze. Ale jeżeli w nf dodano nowe przedmioty, których nie ma w phropecies, to jak ten ktoś może mieć ten przedmiot mieć a ja nie (na tym samym serwerze)...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sugestia apropo polskiego wydania
Czy jest mozliwosc dolozenia 1 lub 2 plytek z aktualizacjmi do wersji pudelkowej??
W sobote zainstalowalem GW na swoim komputerze
nastepnie przez jakies 3,5 h sciagal aktualizacje (okolo 5000 plikow)
dzieki kolegom z forum GW dowiedzialem sie o mozliwosci uruchomienia GW z rozszerzeniem -image aby sciagnac wszystkie aktualizacje. Po jakis 10 h mialem okolo 70% sciagnietych plikow (z jakis 55 000) - sredni trabsfer 50kB
Zeby bylo smiesznie obecnie GW zajmuje okolo 7 Giga na dysku, A jeszcze nie skonczylo sciagac
Dolozenie tego na plytkach spowodowaloby oszczednosci w czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie da sie, chyba że on będzie miał i phropecies i nightfalla, to wtedy przetransportuje postać i pogracie se razem. A co do przedmiotów, jeśli sie przetransportuje to nic nie tracisz, nawet jesli są z innych kampani(przedmioty i umiejętności). O ile sie nie myle.
PS: Już nas tu nie ma:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ja niby wszechwiedzący jestem? Że jak małej rzeczy nie wiem, to mam nic nie mówić? A zapomniałem, przecież ty chcesz oczywiście sie pochwalić że ty wiesz wszystko. No to bardzo przepraszam, siąde w kącie i będę płakać że nie moge powiedzieć słowa o gw, bo nie jestem najmądrzejszy. Pasuje?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NPC''ki w UW - ich mowa jest nieprzetłumaczona. Na pewno wielu z nas dostrzegło ten błąd farmiąc tam. Więc proszę ( znowu - o ile ten błąd był już poruszany ) o poprawienie błędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować