Zaloguj się, aby obserwować  
Soleila

Polska wersja Guild Wars - uwagi, sugestie, propozycje Fanów tytułu.

1199 postów w tym temacie

Och, a mi się przypomniało...

Podczas bitew na śnieżki (czy Świątecznych zadań w UW) podpis "choinki" ("Yuletide") mówi bodajże, że mamy regenerację +4. Żywotności-zamiast Energii :) .

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>To celowe czy błąd?

Jak są takie błędy to sprawdzaj jak jest po angielsku wciskając klawisz prawy Ctrl.

A teraz czas no błędy:
1. Nie prztłumaczony komentarz Kapitana. ( patrz zdjęcie 1 )
2. W zadaniu Domination Magic trzeba zabić potwora o nazwie skale brood ( patrz zdjęcie 2 ) lub coś w tym stylu a nie łuskowców ( patrz zdjęcie 3 )


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W grze mamy już Kurzików. Natomiast tytuł, który zdobywamy przekazując punkty uznania nadal nazywa się "Przyjaciel (itd) Kurcyków". Do poprawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błędu tu błędy tam, a dokładniej to nie przetłumaczone rzeczy. :D

1. Nie przetłumaczony sygnet.

2. Nie przetłumaczone bonusowe zadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1)Nieprzetłumaczona kwestia. Miejsce tzw. prawdziwa historia - Askalon po zniszczeniu. O ile pamiętam :)
2)Mała literówka powinno być "kroku" a jest "kroki". Miejsce - Askalon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 21:06, graczomaniak napisał:

Są conajmniej 4, ale jeśli sie nie umie używać google to nie dziwie się skąd takie głupie pytania.:)

O wypraszam sobie, to był żart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie też sie niktóre rzeczy są nieprzetłumaczone, np widziałem jeden łuk nieprzetłumaczony.
A i jeszcze zrobiłem warriorem qest na łuk na chary, i jak go łucznikiem używam to prawie nic nie wali, a wszystko co do niego potrzeba to mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam grałem w guild wars i sądze że to kicha. prawie wszyscy gracze są z za granicy. nie można razem z innymi graczami wykonywac misji, chyba że się jakiś do ciebie przyłączy. ogólna kicha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 21:04, Azuress napisał:

tak do tematu,
jak to jest ze mam angielska wersje GW i naciskam prawy CTRL i jezyk zmienia sie na polski


tak ma byc :P

jak zmienisz jezyk w opcjach na polski, to pod prawym CTRL bedzie angielski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 21:47, jarekmoto52 napisał:

witam grałem w guild wars i sądze że to kicha. prawie wszyscy gracze są z za granicy. nie można
razem z innymi graczami wykonywac misji, chyba że się jakiś do ciebie przyłączy. ogólna kicha


Lol facet... nie mam siły żeby to skomentować - albo jesteś za przeproszeniem takim głupkiem albo po prostu jesteś niedoinformowany... nie rozumiem takiego podejścia do gry "Nie rozumiem - znaczy się gra jest głupia". Ale po kolei:

1. Gracze zza granicy... czego się spodziewałeś?! Poza tym są serwery dla graczy niemieckich/francuskich/hiszpańskich/włoskich i angielskich [ tu z koleji lądują polacy i inni gracze z Europy ]. Z tego "czym się reklamował" CDProjekt to wkrótce ujrzymy też i polskie serwery...
2. Aby się przyłączyć do kogoś po prostu klikasz wskazanego gościa z którym chcesz mieć drużynę i w okienku party [Klawisz P domyślnie] i po prawej masz taki "plusik" - klikasz w niego i masz... a poza tym jak ludzie szukają ludzi do zadania misji to piszą "LFP/LFG [ looking for party/guys ] quest/misja itp. .

Jesli ktos ma napisać znowu taki post to niech lepiej przemyśli to parę razy... no chyba, że ktoś potem chce być wytykany paluchami i wysmiewany ~~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


siemka kupilem gre w media markcie za 129zl a qmpel mowi ze on w saturnie kupil za 69. czy to jest mozliwe??????? bo watpie zenbym przeplacil az polowe:/ Prosze o szybka odpowiedz bo jest to dla mnei wazne!! najlepiej na kome. numer to 660389603> na poczatku esa napisac z chodzi o Guild Warsa:)!!

z GORY DZIEKI!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 09:22, radzion91 napisał:

siemka kupilem gre w media markcie za 129zl a qmpel mowi ze on w saturnie kupil za 69. czy
to jest mozliwe??????? bo watpie zenbym przeplacil az polowe:/

Możliwe, gra w opolskim Media Markcie kosztuje 79 zł. Przepłaciłeś, i to srogo.
Ale temat, w którym powinieneś to napisać znajduje się tutaj: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=62&tpage=1&u=15411

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 07:19, Grethort napisał:

a poza tym jak ludzie szukają ludzi do zadania misji to piszą "LFP/LFG [ looking for
party/guys ] quest/misja itp. .


O RLY? Odkąd pamiętam LFG oznacza Looking for group. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1) Raczej powinno być "szukasz" a nie "szukaj".
2) Powinno być "popielcy zostaną zepchnięci". Wydaje mi się, że nie musi być przecinka w "między młotem a kowadłem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na poniższym screenie mamy jedną niekonsekwencję i jeden błąd.
Niekonsekwencja: nazwy profesji "Derwisz" i "Patron" są pisane wielką literą. Pozostałe już małą.
Błąd: mamy "ritualistę" zamiast "rytualistę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować