Zaloguj się, aby obserwować  
Soleila

Polska wersja Guild Wars - uwagi, sugestie, propozycje Fanów tytułu.

1199 postów w tym temacie

Dnia 11.05.2007 o 16:19, Ecko09 napisał:

Gdzieś czytałem, ze konto jest płatne.


To źle czytałeś, płaci się tylko za gre, nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 20:35, Matir007 napisał:

Znalazłem 2 błędy, jeden dosyć istotny... ;)
1. To nie jest cyrkiel


Ten pierwszy błąd już jakiś czas temu podawałem ale nic z tym nie zrobili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 10:51, m4teU5z napisał:

Ten pierwszy błąd już jakiś czas temu podawałem ale nic z tym nie zrobili...

Jesteście naprawdę irytujący...Przeczytajcie sobie przypiętego posta, zanim napiszecie znowu, że nic nie robią z błędami.
Ja wysłałem screen z jednym na próbę, po tygodniu już było naprawione :] Jak znajdę chwilkę czasu, to wyślę pozostałe, trochę ich się nazbierało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, super że poprawiliście dużo błędów. I że zmieniliście z "Popielców" spowrotem na "Charr", tylko że w paru miejscach jest "zabić popielców" a w innych "zabić Charrów" (nie koniecznie zabić, to był przykład)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 20:06, MaTriXPL_MODED napisał:

Mam pytanie do forumowiczy :), czy jak sprzatne guilda nightfall to bede mial wszystko to co
zawieraja dwie poprzednie ?

Nie.

Ty i poprzedni dwaj - wpiszcie sobie w wyszukiwarkę frazę "Guild Wars - Temat ogólny" i nie zawalajcie zbędnymi postami tematu o polonizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 19:37, blood buli napisał:

hej jaśli macie Gw to podacie wasze imie to sie spotkamy???????????????????????


mam gw: factions i nf
jestem:
dark goglarz 20lvl---asassin
powiew chlodu 10 lvl--- dervisz
odor plesni hmmmm 2-4lvl (dopiero zaczelem)---patron
lubie tost z serem pvp---asassin
z gni liz na 20lvl--- łowca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 19:37, blood buli napisał:

hej jaśli macie Gw to podacie wasze imie to sie spotkamy???????????????????????


Getruda Powabna a co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 08:17, Grushmar napisał:

> hej jaśli macie Gw to podacie wasze imie to sie spotkamy???????????????????????

KArlin knight

>Drevisha pl
>assas pl
>idt XD
i mam pytanie:
-------> Może mi ktoś polecić strone typu ''''C++ dla początkujących'''' lub ''''Pascal dla początkójących''''???
P.S. Sorrka że pisze to w dziale o GW ale tak jakoś wyszło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 13:59, Misiek690 napisał:

Czy mając triala Guild Wars Factions będę go mógł aktywować do pełnej wersji tym kodem ?
http://allegro.pl/item195688533_guild_wars_kod_aktywacyjny_najtaniej_.html



Tak będziesz mógł. Tylko, że kupując na Allegro masz szanse, że trafisz na oszusta. Konto może już być aktywowane i stracisz pieniądze. Lepiej kupić w empiku/gram.pl trochę drożej ale masz 100% pewnośc, że sobie pograsz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aukcja wygląda jak zawsze tylko inna nazwa użytkownika. Bardzo prawdopodobne, że to ta sama osoba.
Też zainteresowałem się czy to nie jakiś przekręt.
Na początek sprzedawał ten ktoś kody (wysyłał e-mailem) do wersji kolekcjonerskiej (kto normalny sprzeda tak tanio tyle oryginalnych kodów i zostawi sobie tyle pudełek jak można całość sprzedać za bardzo dużo, bo już w sklepach tej edycji nie ma). Zdarzały się problemy, że kupujący dostawał kod do zwykłej wersji (jak można nie wiedzieć z jakiej karty przepisywało się kod), więc sprzedający wymyślił w opisach aukcji, że to niespodzianka i on sam nie wie jaki kod zostanie wysłany. A już od jakiegoś czasu zostało, że sprzedaje kody tylko do zwykłej wersji.
Niby klucze które wysyłał działały (napisałem do kilku osób, które je kupiły), ale nie wiem jak długo.
Wątpię by były to oryginalne klucze, wygląda to raczej na generowanie kodów.
Ale jeżeli to generowanie kodów to kupując oryginalną grę nie ma 100% pewności, że zadziała od razu, bo ktoś wcześniej mógł taki klucz sobie wygenerować i użyć.
Jednak oczywiście lepiej kupić w prawdziwym sklepie, bo gra na pewno będzie oryginalna. A nawet jeżeli klucz by nie działał to powinni uwzględnić reklamację, a jak nie to można napisać do ArenaNet, by zbanowała dany klucz i dała nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak na prawdę jest tylko jedno Guild Wars, obojętnie ile części gry zainstalujesz będziesz miał tylko jedną ikonę na pulpicie.
Instalujesz (z oficjalnej strony lub z dołączonych płyt), po włączeniu gry musisz utworzyć nowe konto i wpisać kod, który znajdziesz w pudełku na karcie. W zależności jaki kod wpiszesz dostaniesz dostęp do wybranej części Guild Wars - możesz uaktywnić obojętnie którą część, nie musisz mieć poprzedniej by zagrać np. w Guild Wars Factions.
A jak będziesz chciał dokupić kolejną część np. Guild Wars Nightfall to już nic nie instalujesz tylko dodajesz nowy kod do swojego konta w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować