Zaloguj się, aby obserwować  
Soleila

Polska wersja Guild Wars - uwagi, sugestie, propozycje Fanów tytułu.

1199 postów w tym temacie

Dnia 03.05.2007 o 21:56, DEVILMEN napisał:

a o ile maksymalnie ??


W sklepie gram.pl możesz kupić każdą z częśći Guild Wars za 59,90 PLN. Biorąc pod uwagę, że normalna, sugerowana cena sklepowa to 129,90 PLN to na każdy rozdział możesz przeznaczyć maksymalnie 70 wPLNów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 15:00, Klimos napisał:

W sklepie gram.pl możesz kupić każdą z częśći Guild Wars za 59,90 PLN. Biorąc pod uwagę, że
normalna, sugerowana cena sklepowa to 129,90 PLN to na każdy rozdział możesz przeznaczyć maksymalnie
70 wPLNów.


Sugerowane 129,90 zł zostało już obniżone o 70 zł przez gram.pl. Nie potrzeba wPLNów, żeby kupić GW za 59,90 zł. Parę dni temu można było odjąć jeszcze 10 wPLN i kupić grę za 49,90 zł, ale to już, z tego co widzę, nie obowiązuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 18:31, Emeraldar napisał:

Sugerowane 129,90 zł zostało już obniżone o 70 zł przez gram.pl. Nie potrzeba wPLNów, żeby
kupić GW za 59,90 zł. Parę dni temu można było odjąć jeszcze 10 wPLN i kupić grę za 49,90 zł,
ale to już, z tego co widzę, nie obowiązuje.


Zgadza się, nie zauważyłem, bo cały czas byłem zalogowany i myślałem że to dzięki wPLNom jest taka cena. Nie mniej jednak za tyle można kupić grę jedynie w sklepach elektronicznych: gram.pl, wirtus.pl oraz w innych sprzedające poprzez allegro. Tydzień temu byłem w EMPiKu oraz w sklepie nie dla idiotów i ceny GW były w granicach 89-119 złotych. Wczoraj natomiast zahaczyłem o salonik multimedialny Kolportera i tam wszystkie części nadal były w sugerowanej cenie 129,90zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 18:45, Klimos napisał:

Zgadza się, nie zauważyłem, bo cały czas byłem zalogowany i myślałem że to dzięki wPLNom jest
taka cena. Nie mniej jednak za tyle można kupić grę jedynie w sklepach elektronicznych: gram.pl,
wirtus.pl oraz w innych sprzedające poprzez allegro. Tydzień temu byłem w EMPiKu oraz w sklepie
nie dla idiotów i ceny GW były w granicach 89-119 złotych. Wczoraj natomiast zahaczyłem o salonik
multimedialny Kolportera i tam wszystkie części nadal były w sugerowanej cenie 129,90zł.


Ja jakiś czas temu w jednym z warszawskich Empików widziałem GW w "dwupakach" po około 120 zł. Ale "co Empik, to obyczaj" i kiedy w jednym można się załapać na jakąś promocję, to w innym zżynają aż miło ;)

1) Tutaj powinno być chyba za morze

20070504193347

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 19:34, Emeraldar napisał:

Ja jakiś czas temu w jednym z warszawskich Empików widziałem GW w "dwupakach" po około 120
zł. Ale "co Empik, to obyczaj" i kiedy w jednym można się załapać na jakąś promocję, to w innym
zżynają aż miło ;)


Jakiś czas temu to w EMPiKach była nawet promocja: dwie dowolne części za stówę. O promocji dowiedziałem się w czwartek, w sobotę poszedłem na zakupy, po czym okazało się, że promocja skończyła się w piątek. Starczy tego tematu chyba już, bo to raczej wątek o pracach lokalizacyjnych i powoli zbaczamy z tej ścieżki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 19:38, Klimos napisał:

> Ja jakiś czas temu w jednym z warszawskich Empików widziałem GW w "dwupakach" po około
120
> zł. Ale "co Empik, to obyczaj" i kiedy w jednym można się załapać na jakąś promocję, to
w innym
> zżynają aż miło ;)

Jakiś czas temu to w EMPiKach była nawet promocja: dwie dowolne części za stówę. O promocji
dowiedziałem się w czwartek, w sobotę poszedłem na zakupy, po czym okazało się, że promocja
skończyła się w piątek. Starczy tego tematu chyba już, bo to raczej wątek o pracach lokalizacyjnych
i powoli zbaczamy z tej ścieżki.


więcej takich promocji!! ja z niej skorzystałem i wielcem zadowolony, ale co dziwne tylko w megastore rynek główny to obowiązywało, bo np w empiku w galerii krakowskiej ceny były paskarskie. ale co tam, kupiłem factions+nightfall za 99zł!!

co do bugów, to mam pytanie czy błedy są dostrzeżone tylko jeśli wyślemy maila do cdp?? bo z tego co tu ludzie zauważyli to mase błędów dalej jest nie poprawionych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 09:17, pan m. napisał:

Obie gry ci pójdą,ale GW:Nightfall ledwo co:)


Ja mam słabszą karte 256 ramu i gw chodzi. słabo ale chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 09:17, pan m. napisał:

Obie gry ci pójdą,ale GW:Nightfall ledwo co:)


To fajne, bo myślałem, że obydwie potrzebują karty z obsługą shaderów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Która częsć Guild Wars jest (według Was) lepsza? Chciałbym kupić GW i nie wiem którą wybrać. Wszyscy w tym temacie pewnie mają tą gierkę więc na pewno coś mi polecicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 21:32, Batek88 napisał:

Mam pytanko. Która częsć Guild Wars jest (według Was) lepsza?

Kup podstawkę - Prophecies. Po wprowadzeniu Hard Mode gra odżyła i wszędzie jest pełno ludzi.
Acha, i nie ten temat. Wyszukaj sobie Guild Wars - temat ogólny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 15:16, AQ22 napisał:

Czy tu nie powinno być: Dzięki wysokim moralom ? A może ja sie mylę?

Mylisz się, nawet bardzo. Morale ma się albo wysokie albo niskie, nie można ich mieć na pęczki. W związku z tym zawsze jest to liczba pojedyncza.
Prawdopodobnie pomyliło Ci się z morałem, ale to już inna bajka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że zadaję to pytanie w tym temacie ale innego nie znalazłem .
Zamierzam kupić Guild Wars: Factions Assassin i czy żeby to kupić muszę
mieć podstawkę ??? Proszę o szybką odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 21:39, Dragonled napisał:

Przepraszam że zadaję to pytanie w tym temacie ale innego nie znalazłem .
Zamierzam kupić Guild Wars: Factions Assassin i czy żeby to kupić muszę
mieć podstawkę ??? Proszę o szybką odpowiedź.


Żeby kupić? Jasne, że nie :) Żeby grać też nie ;) Każda z wydanych do tej pory kampanii jest niezależna i nie wymaga posiadania podstawki. Można by powiedzieć, że "podstawka nie istnieje" ;)

Temat ogólny GW --> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=62&u=25045

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 23:28, Ecko09 napisał:

Mam pytanko. Czy granie w GW jest darmowe?

Nie ma abonamentu, jeśli o to chodzi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować