Zaloguj się, aby obserwować  
sathorn1

Poczta Polska. Czyli narzekanie, zrzędzenie i grupowe bluzganie.

907 postów w tym temacie

Nie lubię poczty. Zamówiłem kiedyś książki mili przesłać w ciągu 1-4 dni. Niestety przesyłkę dostałem 25 dni po terminie. I jak tu mówić, że poczta jest punktualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczta Polska to najgorsza tego typu instytucja w kraju.
Raz zamówiłem coś na allegro powinienem dostać w 4 dni, no i może bym dostał, ale nie dostałem powiadomienia od poczty i paczka leżała u nich miesiąc i dopiero wtedy dostałem ponaglenie, że paczka jest od dawna do odbioru.
A 2 tygodnie temu wysłałem paczkę kolesiowi, który mieszka w ty samym mieście co ja i paczka miała dojść w 3 dni robocze. A ile idzie? Ponad 2 tygodnie i koleś jej nie dostał.

Nienawidzę poczty polskiej i nigdy więcej nie wysyłąm niczego przez nią!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak myślicie ile będzie szła paczka priorytetowa ze szczecina do krakowa jeśli została wysłana dzisiaj
(zgodnie z tym co jest napisane na strona poczty polskiej, bo nadano ją do godz. 17)?
waga paczki ok. 5-8 kg - dokładnie nie wiem.
niby gwarantują, że przychodzi na następny dzień natomiast może mi ktoś powiedzieć kto miał podobną
sytuację jak się to ma do rzeczywistości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie od której godziny do której chodzi kurier z poczty polskiej - nie pisze tej nazwy z dużej litery bo nie mam do niej szacunku xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne przygody macie, ja setki razy korzystałem z ich usług i paczki przychodziły na drugi dzień zazwyczaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 11:45, Budo napisał:

/.../

Ciężko stwierdzić, ale myślę że do tygodnia maksymalnie- w przyszłym powinna dojść.


dzięki za odpowiedź, co prawda już trochę to nie aktualne bo już dawno temu otrzymałem tą paczkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

O cholera nie spojrzałem na datę :D
Powiedz chociaż, czy w miarę trafiłem :)
A ja nie wiem na co tu narzekać, we wtorek zamówiłem t-shirta z gram.pl i dzisiaj go dostałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 16:27, Budo napisał:

/.../

O cholera nie spojrzałem na datę :D
Powiedz chociaż, czy w miarę trafiłem :)
A ja nie wiem na co tu narzekać, we wtorek zamówiłem t-shirta z gram.pl i dzisiaj go dostałem
:)


już nie pamiętam, ale chyba doszła tak w miarę szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie dziś poczta bardzo pozytywnie zaskoczyła. Dostałem dziś rano maila od firmy, której zleciłem wydrukowanie albumu fotograficznego, w którym napisali, że w dniu dzisiejszym album został do mnie wysłany.
Parę minut po godzinie 16 zapukał do mnie kurier z poczty wraz z owym albumem.
Firma jest z Torunia, ja mieszkam w Dęblinie.

Istnieje też możliwość, że wysłali wczoraj, ale w kwitach nic nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od Urzędu i Naczelnika! Ale mam mnóstwo znajomych, którzy tam pracują i ta firma to w ogóle jedna wielka porażka! nikt nikogo tam nie szanuje! Płace zerowe! Kradzieże itp. są na porządku dziennym!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj ŻADNEJ paczki nie chce otrzymać Pocztą Polską. Dlaczego? Ano wygrałem sobie kubek i film Eragon w konkursie CDA. Paczka była w "bąbelkach" a kubek jeszcze w kartonie ... Nie dość że musiałem się fatygować na pocztę (awizo - aghhh cały dzień byłem w domu!!!) to jeszcze ucho od kubka było w 5 kawałkach. Och dziękuję ci poczto polska (od teraz zawsze z małej litery) za tak świetną obsługę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co?

Najlepsze są wiejskie poczty. Nigdy nie robią strajków, paczki zawsze dochodzą w czasie, listonosz pędzi jak oszalały. :D Ale niestety ostatnio przeżywam totalne wkurzenie. W czwartek miły Pan z Allegro wysłał mi EK NWN2 Chaotic Evil pocztą priorytetową. Jest dziś wtorek, a ja nadal swojego EK nie mam.. grr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 11:14, Sand Wraith napisał:

Mnie zastanawia jak im udało się połamać to ucho na tyle kawałków? Chyba rzucali tą paczką
... albo używali jej jak Ace Ventura ...

Pewnie kataną sprawdzali jak wytrzymały jest ten kubek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 11:30, Ari Zmc napisał:

Mam pytanie od której godziny do której chodzi kurier z poczty polskiej - nie pisze tej nazwy
z dużej litery bo nie mam do niej szacunku xD

To zależy od miasta i od urzędu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie wnerwia fakt, że ja zawsze (ZAWSZE!) muszę się osobiście fatygować na pocztę po nawet najmniejszą paczkę, bo listonoszowi chciało się tylko karteczkę przynieść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 11:39, Graszczur napisał:

A mnie wnerwia fakt, że ja zawsze (ZAWSZE!) muszę się osobiście fatygować na pocztę po nawet
najmniejszą paczkę, bo listonoszowi chciało się tylko karteczkę przynieść...

Niechce mu się nosić, a w takich Stanach to listonosze mają takiego mini trucka, więc nie muszą nic dźwigać, politycy słyszeli!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opowiem wam moją historię z Pocztą Polską...

Parę miesięcy temu wygrałam na Allegro aukcję związaną z Soul Reaverem 1. Dobra jest, wysyłam sprzedawcy maila, że nie robię sobie jaj i podaję numer konta mojego taty oraz mój adres. Po jakimś czasie dostałam odpowiedź, że paczka przyjedzie we wtorek. Cieszę się, że wreszcie będę miała SR1 i czekam do tego wtorku. Jest wtorek i paczki kutwa nie ma. Nazajutrz dzwonię do sprzedającego, że gra nie dojechała. Facet trochę się zdziwił i powiedział, żebym poczekała do poniedziałku, bo może w PP są jakieś opóźnienia (dodam, że ta historia się zdarzyła niedługo po strajkach pocztowców). Jest poniedziałek i paczki, jak nie ma, tak nie ma! Dzwonię znów do sprzedającego, że znowu się nie doczekałam gry. On był bardzo zdziwiony i powiedział mi, że to zgłosi PP. Niedługo potem otrzymałam e-mail, że paczka została drugi raz wysłana i mam poczekać do piątku (czy do poniedziałku, nie pamiętam już). Zgadnijcie co...ZNOWU NIE DOJECHAŁO!!!!!!!!!! F***!!!! Byłam wnerwiona jak 150 (delikatnie rzecz ujmując). Gdy się uspokoiłam, zadzwoniłam do sprzedającego. Powiedział mi, że w takim wypadku zwraca mi pieniądze. Rzeczywiście, kasę oddał i nie oszukał mnie, jak moja rodzina podejrzewała. SR1 w końcu kupiłam u kogo innego, a tym razem PP się zachowała i dostałam paczkę szybciej niż się spodziewałam. Może się bali mojej reakcji, kiedy znowu by coś spartolili z moją paczką? ;) Hehehe...xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować