Zaloguj się, aby obserwować  
sathorn1

Poczta Polska. Czyli narzekanie, zrzędzenie i grupowe bluzganie.

907 postów w tym temacie

Dwa razy w życiu zamawiałem cośna gram.pl i raczej już nie będę. Gothic Noc Kruka dochodził mi z tydzień a koszulka Gothic 3 ponad 10 dni :/ Dlatego staram się kupować w sklepie jak są jakieś promocje a nie czekać nie wiadomo ile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i super. Moja cierpliwosc sie skonczyla! Nie bede tolerowal takiej olewki klienta. Gram.pl samo sobie zaplaci za przesylke bo nie dotrzymaliscie terminiu dostawy..jutro uderzam do Media markt...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja Wam powiem, ze u mnie i w Media dzis nie ma. :] Juz wczoraj gra miala byc w sklepowym magazynie, ale... nie wiedziec czemu - nie dotarla. To informacja z dzisiejszego poranka. Przed 18 pytam ponownie o gre. Nie ma. Zawiodla ponoc dostawa. Pytam, czy bedzie jutro. "Jutro musi byc, bo beda dymy". No wiec jutro kolo poludnia czeka mnie kolejny kursik do MM... No ale coz, Polak potrafi... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzwonilem do BOK za ok. 10 razem dodzwonilem sie i spytalem pani o przesylke, podobno byla nadana do wysylki do oddzialu pp w Warszawie w poniedzialek i podobno we wtorek miala byc wyslana,wiec to chyba przez syberie idzie ze jeszcze jej nie ma u mnie,albo pani z BOK sciemniala mi w zywe ucho..:/ Nastepnie poszedlem na poczte z mysla ze moze awizo gdzies sie zapodzialo czy sama paczka lezy u mnie w miescie w magazynie, niestety guzik. Przy okazji zapytalem pania ile powinna isc paczka z Warszawy wyslane we wtorek, pani mi powiedziala ze priorytetowa to 24h a zwykla powinna maxymalnie dojsc dzisiaj o.0 wiec ja sie pytam jak to jest? Jeszcze jest szansa ze moze jutro dojsc i samemu pojde na poczte przed 14 dowiedziec sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, zapewne będę INNY, ale jako jedyny nie będę narzekać na Pocztę Polską...
Dlaczego ?
Korzystałem z jej usług kilkaset razy, ani razu mnie nie zawiedli.
Zamówione paczki otrzymywałem na czas, listy które wysłałem dochodziły w odpowiednim czasie.
Z tego co widzę, to mam dużo szczęścia ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 22:14, Probos napisał:

No cóż, zapewne będę INNY, ale jako jedyny nie będę narzekać na Pocztę Polską...
Dlaczego ?
Korzystałem z jej usług kilkaset razy, ani razu mnie nie zawiedli.
Zamówione paczki otrzymywałem na czas, listy które wysłałem dochodziły w odpowiednim czasie.
Z tego co widzę, to mam dużo szczęścia ;P


Ale Probos, my tu narzekamy na gram.pl :P Bo winny ze strony poczty nie widze. Gdyz niemozliwoscia jest zeby poczta nawalila z wysylka do az tylu osob. Wina musi lezec po stronie CDP. Wiem doswiadczenia ze paczki z wawy przychodza do mnie zawsze w 24h nie po to zbudowali mi we Wloszczowie przystanek CMK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.10.2007 o 22:18, Radovan napisał:

Ale Probos, my tu narzekamy na gram.pl :P Bo winny ze strony poczty nie widze. Gdyz niemozliwoscia
jest zeby poczta nawalila z wysylka do az tylu osob. Wina musi lezec po stronie CDP. Wiem doswiadczenia
ze paczki z wawy przychodza do mnie zawsze w 24h nie po to zbudowali mi we Wloszczowie przystanek
CMK :)


Natomiast ja mówiłem ogólnie o naszej Poczcie, tj, odniosłem się do nazwy tematu :)
Prawda jest taka, że CDP przy tak dużych przedsięwzięciach, zawsze nawalało, dlaczego miało być inaczej za tym razem ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 22:21, Probos napisał:

Natomiast ja mówiłem ogólnie o naszej Poczcie, tj, odniosłem się do nazwy tematu :)
Prawda jest taka, że CDP przy tak dużych przedsięwzięciach, zawsze nawalało, dlaczego miało
być inaczej za tym razem ? :P


Hmm..taaak. Powiem Ci ze w czasie pre-ordera HoMM IV dostalem gre rowniutko w dzien premiery i to poczta i wszystko bylo ok. Tylko ze to byly dawne,dawne czasy cdprojekt.info(FTW) a nie gram.pl. Pozniej juz raczej nie korzystalem z wysylek CDP pre-orderowych,lecz slyszalem ze byly ciekawe akcje z kurierami zawsze(teraz tez sie to potwierdzilo ;)),wiec zdecydowalem sie na wysylke PP nie przypuszczajac ze i tutaj beda jakies problemy..Paczki z PP zawsze mialem w 24-48h..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 22:06, Radovan napisał:

Dzwonilem do BOK za ok. 10 razem dodzwonilem sie i spytalem pani o przesylke, podobno byla
nadana do wysylki do oddzialu pp w Warszawie w poniedzialek i podobno we wtorek miala byc wyslana,wiec
to chyba przez syberie idzie ze jeszcze jej nie ma u mnie,albo pani z BOK sciemniala mi w zywe
ucho..:/ Nastepnie poszedlem na poczte z mysla ze moze awizo gdzies sie zapodzialo czy sama
paczka lezy u mnie w miescie w magazynie, niestety guzik. Przy okazji zapytalem pania ile powinna
isc paczka z Warszawy wyslane we wtorek, pani mi powiedziala ze priorytetowa to 24h a zwykla
powinna maxymalnie dojsc dzisiaj o.0 wiec ja sie pytam jak to jest? Jeszcze jest szansa ze
moze jutro dojsc i samemu pojde na poczte przed 14 dowiedziec sie.


ja mam dokładnie to samo, pp to jest jeden wielki syf! przesyłka do 3 dni? ja czekam już chyba piąty, zobaczymy co będzie dalej:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 09:36, rybens napisał:

ja mam dokładnie to samo, pp to jest jeden wielki syf! przesyłka do 3 dni? ja czekam już chyba
piąty, zobaczymy co będzie dalej:/


Z tego co wiem , paczki te są nie ewidencjonowane ( czyli nie polecone ). W takim przypadku nie ma terminu w jakim poczta ma obowiązek na dostarczenie jej . Niestety . Zazwyczaj jest to do trzech dni , ale może być dłużej , nawet znacznie dłużej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko - czy jeśli wpłaciłem przez pocztę podaną kwotę, ale w tytule wpłaty pomyliłem jedną cyferkę to dostane gre? Pomylić nie pomyliłem bo napisałem jak kazali "zero" ale to podobne do "O" - wpłaciłem w piątek rano, a tu dalej weryfikacja płatności. Czy jeśli Pani na poczcie pomyliła 0 z O to mimo to dostane swoją gierke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 15:26, Blackhand napisał:

Z tego, co pamiętam, to maksymalnie 2-3 dni robocze. Ale miałem przypadki, że "dochodziły"
<24h lub szły "trochę" dłużej.


Dzięki, będę czekał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie to nasza poczta zryta jest (w naszym mieście) bo jak ja wysyłam jakiś list to dochodzi normalnie a do mnie potrafi przyjść z nawet dwutygodniowym opóźnieniem (listonosz raczy ruszyć dupsko jedynie jak są wypłaty bo myśli że coś zarobi "za fatyge").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KUR...ka ;).
Mam pytanie do ludzi z wawki. Ile wam dochodzą priorytety?
Bo mi praktycznie zawsze priorytet idzie jakieś 5 dni! Człowiek czuje w kościach w jakim kraju żyje ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować