Zaloguj się, aby obserwować  
Ninja_Seba

Dark Messiah - temat ogólny

3618 postów w tym temacie

Dnia 14.05.2007 o 20:59, Qba777 napisał:

powiem tyle samą jedną klasą nie da się grać. Spróbuj magiem nie waląc mieczem ani razu...

Ja nie mówie o braku "walenia mieczem", ale o rozwijaniu zdolności przypisanych głównie wojownikowi, skrytobójcy, bądź magowi. Mag potrafi posługiwać się najprostszym mieczem, ale nie musi umieć utrzymać Miecza Płomienia Ziemi (sorry jeśli źle napisałem, z pamięci piszę).

Dnia 14.05.2007 o 20:59, Qba777 napisał:

W tym momencie gry pojawia się coraz mniej szans na atak od tyłu.

Erm... W epilogu jest IMO najwięcej szans na atak z tyłu. W nekropolii cały czas skradałem się i niewielu musiałem zabijać "twarzą w twarz" (że się tak wyrażę).

Dnia 14.05.2007 o 20:59, Qba777 napisał:

Coraz więcej otwartej walki.

Są oczywiście momenty, kiedy nie da się jej uniknąć, ale nie powiedziałbym, że przeważają wielce nad innymi sposobami.

Dnia 14.05.2007 o 20:59, Qba777 napisał:

A transformacja jest słabiutka.

Moim zdaniem jest ona nie tyle słaba, co niewykorzystana. Pomysł był niezły, ale jego wykorzystanie - już gorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 18:50, ad0 napisał:

Witam,
Kupiłem Dark Messiah, zainstalowałem, zainstalowałem także Steama. Gdy próbuje włączac DM przez
skrót - nie da się. To znaczy, że musze czekac, aż Steam to wszystko ściągnie?! Nie ma innego
sposobu?! <;

Tylko jak chcesz grać w sieci, jeśli chce używać tylko Singleplayer''a to odpuść sobie instalowanie Steam''a, przy instalacji gry, ew. jeśli już masz Steam''a to o ile pamiętam w tej grze nie tak jak przy H-L2 nie trzeba czekać na dekryptarz plików gry, co najwyżej zacznie ci ściągać update. Moożna to zatrzymać i grać normalnie, jakkolwiek w takim przypadku jeśli chcesz grać Offline(bez połaczenia z Internetem) musisz przy logowaniu siędo Steam''a zaznazyć zapamiętanie hasła. Węc już z samego opisu widać ile z tym kłopotów. Więc jeszcze raz szczerze radzę, jeśli nie chcesz grać w Multi, odpuść sobie STEAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 11:48, kilgor16 napisał:

czy bardziej sie oplaca pozostac w polaczeniu z Xene czy lepiej sie jej pozbyc w swiatyni ?
co daje jedna i druga opcja ?

a wlasnie a jak sie jej mozesz pozbyc?ja nie probowalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwość w jednym miejscu zajścia do takiego kaplico-podobnego budynku. Tam wystarczy wejść do wody i po Xanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 11:39, WorldWar3PL napisał:

Jest możliwość w jednym miejscu zajścia do takiego kaplico-podobnego budynku. Tam wystarczy
wejść do wody i po Xanie.

aha.A co sie dzieje jak jej nie ma?jest tylko brak komentarzy czy cos sie dziej z bohaterem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naturalnie jest brak komentarzy... Bohater jest ''czysty'', w sensie, nie skażony Xaną. No i dostajesz całkiem porządne bronie (sztylety, miecz i bodajże łuk), chyba najlepsze w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 11:44, WorldWar3PL napisał:

Naturalnie jest brak komentarzy... Bohater jest ''czysty'', w sensie, nie skażony Xaną. No
i dostajesz całkiem porządne bronie (sztylety, miecz i bodajże łuk), chyba najlepsze w grze.

A ... to super musze wyprobowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 11:51, master matrox napisał:

Grałem w demo i żałuję, że nie mam lepszego kompa :( Bardzo przyjemnie mi się grało no i ta
świetna fizyka otoczenia ;)

gra ma dosc duze wymagania ale zapewniam ze mimo wszystko warto kupic pelna wresje(a widze ze spodobalo Ci sie demo wiec polecam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już zaciskam zęby i czekam do 24, aż rodzice wezmą pobory bo zawsze wtedy mi wpłacają 50 zł na konto. Jak tylko to dostanę zamawiam Dark Messiah, grę, na którą czekałem baardzo długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 11:55, rick90 napisał:

Ja już zaciskam zęby i czekam do 24, aż rodzice wezmą pobory bo zawsze wtedy mi wpłacają 50
zł na konto. Jak tylko to dostanę zamawiam Dark Messiah, grę, na którą czekałem baardzo długo.

Wierz mi warto było czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 11:55, reykan napisał:

Ja ją zamierzam sobie kupić, ale jeszcze się zastanowię...

Polecam tą gre jest naprawde godna zainteresowania to jedna z najlepszych gier w jaka gralem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 20:16, Woko11 napisał:

Znaczy się w pełniaku czy w demie?

Bo grałem tylko w demo a tam wszytskie logo itp. (te początkowe filmiki np. ubi soft) się nie
wyświetlają. Jest tylko coś takiego(robiłem w paince - nie wiem czy dobrze):


Miałem taki sam problem w demie, potem jak kupiłem grę spatchowałem ją do najnowszej wersji i problem zniknął. U mnie w ogóle znikał obraz jak wchodziłem do wody i nie mogłem przejść pewnych etapów gry.
windows00 --> mnie najlepiej przechodziło się grę jako assasin :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.05.2007 o 12:01, greg_f napisał:

windows00 --> mnie najlepiej przechodziło się grę jako assasin :]

tak?ja jakos tak nie moglem zawsze jak sie skradalem zeby zadac jedne cios to sie koles odwracala albo mnie przyuwazyl noi koniec musialem go mieczem zalatwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 12:07, Altair05 napisał:

tak?ja jakos tak nie moglem zawsze jak sie skradalem zeby zadac jedne cios to sie koles odwracala
albo mnie przyuwazyl noi koniec musialem go mieczem zalatwic.


no nie powiem, że było momentami ciężko... ale jak miałeś Stealth na wysokim poziomie to gra wcale nie była taka trudna. Jak już mnie wykryli, to nie pozostawało nic innego jak a) ucieczka b) walka :D c) zgon ( :\)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 12:01, greg_f napisał:

windows00 --> mnie najlepiej przechodziło się grę jako assasin :]

No ba ^^
Jak już pisałem wcześniej, to też moja ulubiona postać (bulid mówiąc dokładniej ;) ).

Dnia 15.05.2007 o 12:01, greg_f napisał:

ale jak miałeś Stealth na wysokim poziomie to gra wcale nie była taka trudna. Jak już mnie wykryli, to nie pozostawało nic innego jak a) ucieczka b) walka :D c) zgon ( :\)

Zawsze są takie wyjścia, naewt jak grasz magiem i wojownikiem :P Tylko, że tamci wybierają najczęściej walkę. Poza tym ja w Epilogu często uciekałem i przeciwnicy gubili mój trop (bo tam wiele cienia jest i łatwo się ukryć :D), a potem ja cichutko wracałem i załatwiałem sprawę xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 11:34, Altair05 napisał:

> czy bardziej sie oplaca pozostac w polaczeniu z Xene czy lepiej sie jej pozbyc w swiatyni
?
> co daje jedna i druga opcja ?
a wlasnie a jak sie jej mozesz pozbyc?ja nie probowalem.


w ostatnim rozdziale jest to jako zadanie dodatkowe zeby isc do swiątyni i wykapac sie w jakiejs swietej wodzie, co powoduje ze zostaje od nas oddzielona.


BTW. Jak załatwic ostatniego koscistego smoka, który został przywołany przez tego glownego przeciwnika-nekromante ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 14:00, kilgor16 napisał:

> > czy bardziej sie oplaca pozostac w polaczeniu z Xene czy lepiej sie jej pozbyc w
swiatyni
> ?
> > co daje jedna i druga opcja ?
> a wlasnie a jak sie jej mozesz pozbyc?ja nie probowalem.

w ostatnim rozdziale jest to jako zadanie dodatkowe zeby isc do swiątyni i wykapac sie w jakiejs
swietej wodzie, co powoduje ze zostaje od nas oddzielona.


BTW. Jak załatwic ostatniego koscistego smoka, który został przywołany przez tego glownego
przeciwnika-nekromante ??

normalnie . mieczem albo czarami. łuka nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ale z tym już sobie poradziłem. <;

Za to gdy próbuje włączyc grę, pojawia mi się błąd zamieszczony na obrazku. Wie ktoś, co z tym zrobic?

20070515154139

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować